شما می شود شگفت زده چقدر خیره کننده معماری این حالت

اما شما ممکن است تعجب با معماری دلاوری خاصی میانه دولت است که به خانه فرانک لوید رایت نوین و برخی از توانا lakeside قصرها. ما به شما چند راهنمایی: این دولت است که شناخته شده برای آن پنیر دارای بسیاری از دریاچه یخبندان و قیمت خانه به طور متوسط $202,676—به طور قابل توجهی کمتر از میانگین ملی است.

آیا شما حدس می زنم ویسکانسین? اگر بالا پنج. شما گودا!

“ویسکانسین معماری بسیاری از شگفت انگیز تاریخی و ساختمان های مدرن با حفظ اخلاق می گوید:” سارا Meaney وزیر منصوب در سفر ویسکانسین.

در اینجا چند دلیل خوب معماری علاقمندان باید به نوبه خود توجه خود را به ویسکانسین—این که آیا شما در حال بازدید آن هستید و به دنبال یک معماری محور برنامه سفر یا شما با توجه به در حال حرکت به یک کشور جدید و درک خوب ساخت.

آن را زادگاه اواسط قرن معماری مدرن

مردم اغلب در نظر گرفتن شهرهای بزرگ مانند شیکاگو به توپی از معماری مدرن در آمریکا, اما سبک آغاز فروتن در روستایی ویسکانسین در Taliesin, فرانک لوید رایت, خانه, استودیو مدرسه و کشاورزی و مستغلات.

“از آنجا رایت ایجاد شده معماری و ساختمان در سراسر کشور” Meaney می گوید.

بازدید کنندگان و ساکنان به طور یکسان می توانید در خود هدایت معماری ماجراجویی و یادگیری در مورد چگونه اواسط قرن مدرن طراحی شده در ویسکانسین DNA. فرانک لوید رایت دنباله دهانه نه شهرستان در جنوب ویسکانسین. نکات برجسته عبارتند از Taliesin رایت 800 هکتار و مستغلات در بهار سبز ؛ خمیده مانونا تراس در مدیسون که رایت لیکساید “رویای مرکز مدنی”; و تدریس-led تور برنهام در میلواکی که یکی از معدود باقی مانده های مقرون به صرفه سیستم آمریکایی ساخته شده است خانه معمار مشهور ساخته شده بین سالهای 1915 و 1917.

شما می توانید خرید خود را بسیار خود را در اواسط قرن صفحه اصلی

تاثیر قوی است که رایت کار تا به حال در ویسکانسین معماری مشهود است در آن بازار مسکن است.

در واقع یک Zillow جستجو برای اواسط قرن خانه در ویسکانسین می شود تا بیش از 80 نتایج. بسیاری از خانه ها در حال حاضر در بازار مانند این کتاب در اواسط قرن خانه در Mayville—تحت $200,000 نقطه قیمت می باشد. وجود دارد برخی از اواسط قرن شگفتی بیش از حد بالا برای فروش این $2.49 میلیون دلار 6-اتاق خواب خانه در رکین که در سواحل دریاچه میشیگان و طراحی شده توسط فرانک لوید رایت-الهام گرفته از معماری هانس Geyer.

جودی Kordt مسکن در Edina Realty, در ویسکانسین می گوید او هزاره خریداران در حال امید بستن برای دوستدار محیط زیست خانه های در حال حاضر و خطوط تمیز و سبکی و فضاهای باز است که تعریف اواسط قرن مدرن طراحی کرده اند درخواست تجدید نظر ویژه ای به آنها.

جایی که می تواند به خریداران آینده نگر پیدا کردن برخی از این اواسط قرن سنگهای? “جستجو برای $500,000+ خانه ها در امتداد رودخانه Croix سنت در ویسکانسین است که یک محل عالی برای پیدا کردن فرانک لوید رایت سبک تزریق خانه,” او می گوید.

یکی از لیست های کنونی در هادسون یک مطالعه موردی در اواسط قرن معماری با خطوط براق و متفکر ادغام طبیعت—plus deeded دسترسی به سنت کریکس رودخانه و ساحل.

شما می توانید تعجب در گرند طنز

در علاوه بر این به اواسط قرن شاهکارهای ویسکانسین است خانه را به برخی از قابل توجه قصرها در دریاچه ژنو. چگونه این دریاچه شهر از جمله تبدیل شدن به یک شخص ، بعد از آتش سوزی شیکاگو از سال 1871 بسیاری از Chicagoans flocked به دریاچه ژنو به ساخت مجلل خانه در تابستان.

خوشبختانه برای شما, آن را کاملا قابل قبول به gawk در این عظیم خانه بدون خاطی. ساحل راه است عمدا به روی عموم باز آن را به عنوان مورد نیاز است که 20 فوت منتهی به دریاچه shoreline حفظ شود و به عنوان زمین های عمومی. به این ترتیب ساکنان و بازدید کنندگان می توانید راه رفتن در امتداد ساحل چک کردن قصرها عتیقه قایق و محوطه سازی. چرا که صاحبان اموال مسئول حفظ مسیر است که از طریق کاهش هر یک از خواص خود را دنباله اتحاد لمس شخصی با نیمکت های هنری و باغ ها در طول راه.

راه رفتن در ساحل مسیر انجام شود بهتر است و در بخش به عنوان مسیر meanders را برای 26 مایل در داخل و خارج از جنگل. کسانی که به پیاده روی می توانید دانلود کنید بازدید از دریاچه ژنو برنامه برای به دست آوردن جزئیات بیشتر در مورد خواص.

در میان باید می بیند که سنگ مانور های پر اب و تاب, 40,000 فوت مربع, 50-اتاق لیک فرانت خانه بود که در سال 1900 ساخته شده. نیز وجود دارد انوری و مستغلات و آن وسیع اساس بود که یک بار در تابستان و مستغلات آدامس ساز و توله صاحب Philip K. انوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im