شما باید فوق العاده نگران سرقت هویت در حال حاضر

وجود دارد یکی دیگر از معضل گسترش در سراسر ایالات متحده و این یکی ممکن است حتی بیشتر قابل توجه و طولانی مدت مالی انشعابات برای شما. کلاهبرداران با استفاده از این سردرگمی در آورده با این بیماری همه گیر و پس از آن مستند از بسیاری از مناطق در سراسر کشور پس از رفتن همه چیز را از محرک چک به هویت خود را.

به دنبال این راهنمایی از کارشناسان ما برای پیدا کردن آنچه شما می توانید انجام دهید برای محافظت از پول خود را و خودتان را از سرقت هویت.

جهانی اثرات ناشی از این بیماری همه گیر را ایجاد اغتشاش ویران کردن اقتصاد است. از آنجا که این, بسیاری از مردم شده اند در سمت چپ بدون درآمد برای ماه می باشد. استیو سکستون مشاور مالی و مدیر عامل خادم گروه مشورتی می گوید این است که ایجاد یک محیط مناسب برای scammers. “آنها سرمایه گذاری بر روی این عدم اطمینان و ترس آن است که آیا وعده های کاذب از مجمع تشخیص مصلحت نظام با PPP وام و یا حملات فیشینگ طراحی شده به هدف خود محرک بررسي و دیگر اطلاعات حساس است.”

به نگه داشتن پول خود را و اطلاعات امن او نشان می دهد زیر است:

اگر چیزی به نظر می رسد خاموش سرعت عمل

حتی اگر شما همه چیز را راست, شما هنوز هم می تواند قربانی سرقت هویت. اگر شما گمان می برند که کسی را بدست نگه دارید از شما اطلاعات شخصی خادم می گوید: اولین تماس شما را باید به سه آژانس های رتبه بندی اعتباری (Equifax Experian و TransUnion) به درخواست آنها برای قرار دادن یک توقف خود را اعتبار است. “اگر شما خاص است که هویت خود را به سرقت رفته آگاه آمریکایی خدمات بازرسی برای اطمینان از آدرس خود را گرفتن نیست, تغییر بدون دانش خود را.” پس از آن شما باید با پلیس تماس بگیرید به فایل گزارش پلیس و اطلاع طلبکاران خود را.

هوشیار وقتی که می آید به کمک های خیریه

متاسفانه اگر scammers نمی توانید اطلاعات خود را به هر یک از کسانی که راه آنها ممکن است سعی کنید حتی بیشتر دوگانه تاکتیک.

“در حال حاضر scammers preying بر حسن نیت دیگران با درخواست برای کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی می گوید:” والری موسی ارشد مدیر ارتباط با علاوه بر این مالی است. “اگر شما را انتخاب کنید به کمک شما باید بررسی خیریه مشروعیت در CharityNavigator یا CharityWatch و اهدا به طور مستقیم از طریق وب سایت سازمان و نه از طریق لینک شما دریافت از طریق ایمیل.”

و اگر شما بوده ام به برقراری ارتباط از طریق ایمیل بررسی دو فیلد “به” در ایمیل های شما را دریافت کنید تا مطمئن شوید آن نیست که از یک تماس جعلی.

“هنگامی که در شک رسیدن به پشت کردن به شرکت به طور مستقیم با استفاده از اطلاعات تماس از وب سایت رسمی خود,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>