شما فقط نیاز به این 3 چیز برای شروع خود را کوچک پیروزی باغ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خوش آمدید به این پروژه از ابتدا کوچک خود را از پیروزی باغ! (ما به عنوان خوانده شده کیکآف در اینجا.) با این نقطه, شما به انجام مشق شب خود را: شما را به دقت تحت نظارت خود را از نور خورشید وضعیت شما در مورد فکر می کردم چقدر فضای شما را با کار و شما صرف زمان کمی تأمل در این نوع از گیاهان است که می تواند به شما شادی. در حال حاضر از آن زمان برای شروع به جمع آوری منابع خود را.

پس از یک سفر سریع به مرکز باغ محلی خود را ممکن است در کارت های, بسته های محلی خود را وضعیت اقامت در خانه سفارشات و خرده فروشی باز بودن این زمان برای دریافت خلاق با منابع. خوشبختانه باغبان هستند مدبر مردم است. (و بسیاری از آنها از ذهن نیست, های, هر دو.)

کوچک باغ پیروزی نیاز به مقادیر کمی از مسائل

در حالی که آن را آسان برای دریافت غرق محض تنوع و مقیاس ابزار باغبانی, دنده تخصصی تشکیل دهنده دانه و بیشتر در اینجا حقیقت: شما واقعا فقط نیاز به چند چیز برای کوچک خود را از پیروزی باغ: گیاهانیک محل برای قرار دادن گیاهان و خاک. که واقعا در آن است. کودهای هستند “خوب-به-” علاوه بر این ، بیل و پیک بزرگ هستند, اما در هنگام کار با ریز دانه یا نهال قاشق یا دست های خود را—می تواند فقط به عنوان به خوبی. یک موزاییک سیمانی مرمر نما زمینی به نظر می رسد ناز, قدیمی, قدیمی, پلاستیک گلخانه گلدان انجام این کار بیش از حد. شما حتی می توانید با استفاده از یک سطل می تواند قهوه یا شیر خالی کوزه به عنوان upcycled کشاورزان به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید تمرین چند سوراخ در پایین برای زهکشی.

یک لیست خرید برای-فضای باغبانی

در اینجا همه چیز شما نیاز به ایجاد خود را کوچک پیروزی باغ. ظرف شما انتخاب می کنید بستگی به مقدار فضای شما را; اگر شما فقط یک پنجره را انتخاب کنید پنجره زمینی. اگر شما یک بالکن سعی ما بالکن انتخاب کنید. و اگر شما یک حیاط مغازه کوچک حیاط ظرف.

که در آن برای پیدا کردن گیاهان خود را

همانطور که برای پیدا کردن گیاهان خود این بخش را می توان روی حیله و تزویر این روز است. آنلاین بذر فروشندگان Burpee بیکر نهر جنوبی و قرار گرفتن در معرض هنوز باز است اما با برخی از سهام محدود و حمل و نقل بار عقب مانده هستند. محله مهد کودک ممکن است به طور موقت بسته و یا عامل در ساعت محدود. اصلا فرض کنیم شما نیاز به شکستن قرنطینه برای رفتن به مهد کودک: بسیاری از باغ محلی فروشگاه آنلاین انجام سفارش و تماس وانتدرست مانند فروشگاه های مواد غذایی.

اگر شما نمی توانید نگه داری مرکز باغ محلی خود را و یا نیست و در عین حال احساس راحتی انجام امی پنینگتون که برنامه ها و نصب خوراکی باغ برای خانه و کسب و کار نشان می دهد به سادگی درخواست در اطراف. “در این سال من واقعا تشویق مردم به محله خود را مبادله, گروه,” او می گوید:, و اضافه کرد که همسایه و Facebook می تواند گنج احداث مخازن برای دادوستد و خرید. باغ محلی, باشگاه, باغ جامعه و حتی کشاورزان کوچک ممکن است مایل به تعویض و یا فروش گیاهان خود را و یا اتصال شما به دیگران چه کسانی هستند.

برای گیاهان است که به راحتی و سرعت جوانه از دانه مانند کاهو و لوبیا و تربچه بذر محافظ ارز می تواند یک منبع بسیار بزرگ پنینگتون می افزاید. و مورین اوبراین یک باغ جامعه, مربی در بروکلین باغ گیاه شناسی, به یاد شما را به چشم پوشی از آشپزخانه خود را ، “از آنجا که از کمبود بذر من خوش آمدید من شربت خانه و تجربه” او می گوید:, و اضافه کرد که او با موفقیت رشد گشنیز از گشنیز در ادویه کابینه. شما می توانید رشد مقدار زیادی از آشپزخانه تکه و موجب صرفه جویی در: لوبیا خشک, دانه زیره سبز, دانه رازیانه, آلی, سیر و البته ریشه های خود را scallions همه ارزش با تجربه است. هر دو اوبراین و پنینگتون موافق: هنگامی که در شک, فقط شیر را به جامعه خود را. در تجربه خود من همکار باغبان معمولا خوشحال برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها می توانند. ماه گذشته از من خواسته در اطراف برای دانه سورگوم و چند روز بعد بود یک بسته در صندوق پستی من. پس از کاشت یک تعداد انگشت شماری من گذشت بقیه کسانی که دانه همراه به شخص دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de