شما ممکن است فکر می کنم شما نیاز IKEA کشو چراغ, اما آیا شما تا کنون سعی به میان وعده در اواخر شب ؟

نه شما فقط آن را هنگامی که شما باید دزدکی حرکت کردن به آشپزخانه خود را برای گرفتن یک میان وعده در شب مثل شما برخی از نوع سارق? در خود به خود ؟ به منظور بیدار کردن کسی تا شما نوک پا راه رفتن به کابینت, باز کردن آنها را به عنوان بی سر و صدا که ممکن است حرکت آشپزخانه خود را موجودی در تاریکی و هرگز با شدت بهم زدن هر چیزی و یا حتی فکر می کنم در مورد استفاده از مایکروویو. اما به عنوان یواشکی و با وجدان به عنوان ما سعی می کنید برای پیدا کردن مواد غذایی در تاریکی می تواند آزار دهنده است. خوشبختانه مبلمان megastore, IKEA یک نابغه راه حل است.

به رهبری نور نوار (به نام OMLOPP) طراحی شده است که به راحتی نصب سوئیچ روشن و خاموش به طور خودکار (بدون احساس برای سوئیچ نوری در تاریکی) است که انرژی کارآمد و طول می کشد برای 25,000 ساعت (که ترجمه به 20 سال اگر با استفاده از سه ساعت در روز). این lightbulbs در حال حاضر گنجانده شده است بنابراین شما نمی نیاز به خرید جداگانه آنهایی که (شما نمی خواهد بود قادر به جایگزین کردن آنها به هر حال—خوب چیزی که این چراغ های گذشته مانند یک سه ماهه از ما زندگی می کند).

IKEA ارائه انواع گزینه های اندازه (14″, 17″, 23″, 29″, و 34″) را با توجه به فضای خود را. نیاز به چراغ را برای خود ظروف کشو? گلدان و تابه کابینه ؟ راز نقطه شما در حفظ و خود را دختر پیشآهنگی کوکی ها ؟ فقط اندازه گیری آن دسته از فضاها و انتخاب کنید که سایز(s) کار می کنند. نور نوار مقرون به صرفه است, بیش از حد, با شروع در $17.99 برای 14″ و $29.99 برای 34″ گزینه است.

اکثر مشتریان داده اند OMLOPP را شست. یک بررسی متحده “من این چراغ برای همه پایین کشو کابینت…همه [نظرات] چگونه شسته و رفته است که به خصوص در شب با نور کم شما می توانید همه چیز را در کابینه.” دیگری می گوید: “من دوست دارم که قادر به راه رفتن به آشپزخانه من در شب یک کشو باز کنید و ببینید [همه چیز را] در کشو با چنین سهولت.” #اهداف است.

اشکالاتی است ؟ یکی از بررسی متحده است که برخی از چراغ های کمی تاخیر در حالی که یکی دیگر از مشتری نیست شاد که طناب و وصل جداگانه فروخته می شوند (در هنگام خرید در IKEA همیشه دو چک برای دیدن اگر محصول شما علاقه مند در معنای به فروش می رسد توسط خود و یا نیاز به همراه ابزار). به طور کلی مشتریان به نظر می رسید بسیار خوشحال با چگونه چراغ عمل و پشتیبانی خود را شبانه noshing نیاز دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو