شما می توانید در زندگی امیلی هندرسون فوق العاده شیک خانه سابق

مراقبت برای زندگی در خانه یک طراح مشهور و HGTV ؟ این روح پست و پرتو در تپه گلندیل شد و دامنه طراحی امیلی عزیزم هندرسون—و آن را به زودی می تواند مال شما.

از سال 2013 تا 2017, Henderson, در خانه زندگی می کردند در خارج از لس آنجلس با خانواده های آن برجسته در وبلاگ خود stylebyemilyhenderson.com و باز کردن آن را به صورت تور به پناهگاه مجلات مانند مهره های بازی دومینو و خانه داری خوب.

اواسط قرن خانه ساخته شده بود در سال 1964. هندرسون می نویسد که در زمانی که او آن را خریدم محل حفظ ناگوار جزئیات مانند “ناخالص” اصلی فرش, همه چیز منسوخ شده و تعداد زیادی از رنگ قهوه ای سقف.” او سه سال آینده بازسازی و نوسازی خود را همیشه اول صفحه اصلی و وقایع آن به روز رسانی در وبلاگ خود. خوشبختانه برای این خانه را به صاحبان جدید, Henderson, شیک لمس باقی می ماند.

اصلی اتاق نشیمن دارای یک step-down ناحیه با افزایش سنگ شومینه و کف به سقف پنجره ها که خیس محل در نور خورشید. دیوارهای شیشه ای منجر به بازسازی بالکن که در آن شما می توانید نگاهی اجمالی ورود تلفن های موبایل رصدخانه گریفیث و برخی از قاتل غروب.

هندرسون تبدیل آشپزخانه به یک شادی بخش در صفحه اصلی واحه تبدیل پایین کابینت به رنگ آبی. او همچنین روشن در اتاق نشیمن و اتاق خواب چندین نقاشی مخابره سقف سفید و به طور کامل بازرسی و نگهداری یک حمام با لامپ برنج و تنوری کاشی کاری. بازیگوش پوشش دیوار در اتاق پسرش, در ضمن هنوز هم باقی می ماند.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>