شما می توانید مجازی غواصی, تور امریکا دریایی پناهگاه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید برای سرگرم بمانید در خانه:: تماشای فیلم و بازی, یک بازی را در یک کلاس آنلاین برو در یک تور مجازی از موزه. یکی از غیر معمول آنلاین ارائه: مجازی غواصی غواصی.

شنا با شیر دریایی, کشف کشتی سایت های بازدید در زیر آب مجسمه مسیح پرتگاه… دریایی پناهگاه شما می توانید اکتشاف شامل ساموا کلید های فلوریدا گل باغ بانک ها در خلیج مکزیک خاکستری صخره در سواحل گرجستان, Monterey Bay, المپیک Coast Stellwagen بانک در دهان ماساچوست خلیج و دریاچه هیوران Thunder Bay.

شما می توانید 360 درجه تصاویر را بر روی کامپیوتر خود را, اما شما باید بیشتر تجربه همهجانبه با یک هدست واقعیت مجازی و یا با گوشی خود را در یک مقوا هدست (اعم از رسمی گوگل مقوا و یا یک نسخه DIY).

360 درجه تصاویر ایجاد شده با مجموعه ای از شش زیر آب عکس های ویرایش شده با هم NOAA توضیح می دهد. آژانس می گوید آن را ادامه خواهد داد برای اضافه کردن تصاویر از دریایی پناهگاه بنابراین شما قادر خواهید بود به نگه داشتن کاوش.

شما همچنین می توانید پیدا کردن خیلی بیشتر ocean فیلم از NOAA در آن کانال یوتیوب. شما خواهید دید موجودات مانند flapjack devilfish و شگفت انگیز پدیده های مانند تخم ریزی مرجان ها.

اگر همه این فیلم باعث می شود شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد اقیانوس NOAA دارای منابع آموزشی برای کودکان و معلمان در وب سایت خود را. (دانشجويان صفحه ویدئوها و آغازگر بر روی یک دسته از گونه ها به همراه اطلاعات بیشتر در مورد مختلف ممکن است اقیانوس مرتبط با شغل.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو