شما هم اکنون می توانید یک تور مجازی از ژاپن

هیچ کس دقیقا نمی داند که در هنگام سفر در خارج از کشور امکان پذیر خواهد بود یا عملی دیگر است. در حالی که کوتاه-مسافت سفر می تواند یک واقعیت نسبتا به زودی بازدید از پرت و دور افتاده سطل لیست مقصدهای ممکن است کمی طولانی تر است. برای بسیاری از مردم از جمله خود من یک لیست سطل مقصد است که باید صبر کنید ژاپن است. وجود دارد چند واقعیت مجازی تجارب را که زمین از خورشید در حال افزایش کمی و نزدیک به خانه.

در حالی که هیچ چیز می تواند نسبت به حقیقی تجربه یک شب صرف کاوش در توکیو نئون Shibuya تجاری منطقه و یا سحر و جادو از تماشای شکوفه های گیلاس سقوط مانند صورتی برف در فوکوئوکا, ژاپن, ملی هیئت مدیره گردشگری ایجاد کرده است یک تور VR است که به ارمغان می آورد بهترین از کشور خود را به شما.

همه شما نیاز به تجربه این فشرده, ژاپنی, ماجراجویی است که گوشی خود را و یک جفت از گوگل مقوا عینک 3D. از طریق همهجانبه 360 تصویری این تور شما به ارمغان می آورد و نزدیک به برخی از معروف ژاپنی تجارب است. به نام “که در آن سنت دیدار آینده” تور شما را در یک گردباد سفری نمادین ژاپنی تجارب با چند دمدمی تاب.

در یک نقطه شما به خودتان پیدا کنید به دنبال از یک سوشی تسمه نقاله در حالی که در دیگر لحظات شما در داخل یک سگا تلوان ماشین آلات و یا تماشای یک گیشا. بخش مورد علاقه من بود دیدن مردم خوراک اهلی گوزن ویژه “گوزن کوکی ها” در باور کهن جزیره شات از این گوزن را از نقطه نظر.

نیز وجود دارد مقدار زیادی از دیگر 360 تور ژاپن است که ممکن است به شما اجازه می دهد به شیرجه رفتن به یک کمی عمیق تر به خود مجازی, ژاپنی, تعطیلات. شما می توانید از شکوفه های گیلاس در پارک اوئنو در توکیو و یا گرفتن یک تور خود هدایت از Mochimune محله در استان شیزوئوکا که در آن یاد کوه فوجی بيشترین در فاصله. برای یادگیری برخی از تاریخچه شما می توانید رفتن به یک بازدید مجازی به ژاپنی ها موزه ملی. و برای چیزی کمی متفاوت, شما می توانید یک واقعیت مجازی بپو (حمام سنتی ژاپنی) تجربه. فقط به یاد داشته باشید برای قرار دادن سر خود را زیر آب اگر تلاش در حمام.

بنابراین در حالی که بازدید از ژاپن در فرد ممکن است خیلی آسان در حال حاضر با کمی تخیل و پایدار اتصال وای فای شما می توانید بسیار نزدیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de