یک بازی ویدئویی جدید از ناسا اجازه می دهد تا به شما کمک کند حفظ صخره های مرجانی توسط آموزش کامپیوتر برای بهتر شناسایی گونه مرجان.

این بازی است که به نام نمو-Net کوتاه برای عصبی چند معین مشاهده و آموزش شبکه. آن را در فروشگاه App در دسترس و قابل پخش بر روی دستگاه های اپل با نسخه اندروید در راه است.

در اینجا چگونه کار می کند: در این بازی شما در “غواصی” در یک کشتی پژوهشی به نام ناتیلوس. شما خواهید دید ناسا داده های جمع آوری شده در اعزامی در پورتوریکو گوام ساموا و بیشتر و یادگیری در مورد انواع مختلف از مرجان که از آن شما را شناسایی خود را کسب مدالها برای پیگیری پیشرفت خود را.

هنگامی که شما طبقه بندی مرجان شما واقعا کمک به ناسا ابررایانه خوشه پروین قرار دارد در مرکز تحقیقات Ames در کالیفرنیا دره سیلیکون بهتر در به رسمیت شناختن مختلف گونه مرجان در خود را دارد.

“بیشتر افرادی که بازی نمو-NET بهتر ابررایانه نقشه برداری توانایی تبدیل شدن به می گوید:” آزادی مطبوعات از ناسا. “پس از آن قادر بوده است به دقت طبقه بندی مرجان از وضوح پایین داده های موجود در بازی ابر رایانه ها قادر خواهد بود به نقشه جهان مرجان در یک اقدام بی سابقه با وضوح. با آن نقشه به دانشمندان در درک بهتر آنچه که اتفاق می افتد به مرجان ها و پیدا کردن راه هایی برای حفظ آنها است.”

“نمو-Net اهرم نیروی قدرتمند ترین در این سیاره: نه دوربین های فانتزی و یا یک ابر کامپیوتر است اما مردم” گفت: این پروژه محقق اصلی Ved Chirayath. “هر کسی که حتی یک کلاس برای اولین بار می توانید این بازی و بازی مرتب کردن بر اساس از طریق این داده ها به ما کمک نقشه یکی از زیبا ترین اشکال زندگی ما می دانیم.”

صخره های مرجانی در حال حاضر آسیب دیده توسط تغییر آب و هوا مهم هستند نه فقط برای زیبایی. به گفته ناسا آنها را به عنوان بسیاری از گونه ها به عنوان یک جنگل های استوایی و موجودات زنده را به کمک داروهای مورد استفاده در درمان ایدز و سرطان و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو