شما می توانید رایگان طراحی داخلی مشاوره از Kelly Wearstler در MasterClass زنده

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در این مرحله شما احتمالا داده فضایی خود را در یک نگاه در اطراف برای دیدن جایی که شما می توانید تمرکز وقت و انرژی خود را. و در حالی که شما می توانید سعی کنید برای تمیز کردن اجاق گاز خود را چکه تابه و سازماندهی مجدد کابینت های آشپزخانه خود را تمرین طراحی داخلی نیست و به راحتی خود آموخته—و که در آن Kelly Wearstler رایگان آینده طراحی داخلی کلاس می آید.

این یکشنبه در 5 p. m. ET Wearstler در جریان است در زندگی کلاس آموزش برای پاسخ به همه را سوزاندن طراحی سوالات. به طور جدی, شما می توانید از او بپرسید هر چیزی! تصمیم گیری در چه رنگ به رنگ دیوار خود را ، شلیک او یک Q. نیاز به برخی از مشاوره در مورد بهترین مبل برای کوچک خود را در اتاق زندگی می کنند ؟ شما می دانید که به تماس (و یا شما می دانید پیام). از آنجا که شما نمی قادر به جسمی رفتن به فروشگاه و دیدن موارد در فرد و لمس و یا احساس Wearstler مشاوره با ارزش تر است از همیشه قبل از.

در علاوه بر این به بخش Q&A, Wearster نیز منجر کلاس با موضوعات خاص. برخی از دسته ها شامل کار با فضاهای کوچک ترکیب بافت و رنگ ها و بازی با نور طبیعی و لهجه. از آنجا که بسیاری از ما در حال زندگی در همان چهار دیوار 24/7, مشاوره است که به طور جدی خوش آمدید.

فراتر از زنده جلسه Wearstler همچنین دارای یک برنامه کامل در کلاس که شامل 17 درس. این دوره برای تمام سطوح و پوشش می دهد همه چیز را از با استفاده از طرح و رنگ خود را به منظور ارتقاء فضاهای نشان میدهد که چگونه بافت بعد اضافه می کند (مانند در سانتا مونیکا هتل مناسب او طراحی شده است) و حتی دادن یک نگاه اجمالی به زندگی یک طراح داخلی است.

اگر شما به دنبال برای دریافت یک طعم و مزه از آنچه کامل کلاس ارائه می دهد که MasterClass زنده جلسه با Wearstler یک محل عالی برای شروع (به خصوص اگر شما نیاز به برخی از طراحی داخلی مشاوره ASAP). لحن در روز چهارشنبه را تجربه زنده در اینجا و آماده را به نگاه در خانه خود را در یک نور جدید (شاید به معنای واقعی کلمه).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>