یوگی Adityanath محبوبیت Soars بیهار در میان مهاجران در میان COVID-19

بسیاری از مهاجران از بیهار می گویند که آنها مجبور شدند به ترتیب حمل و نقل خود را.

پتنا:

در حالی که آن است که نسبتا به خوبی شناخته شده است که بیهار وزیر Nitish کومار خصوصی خود را سرزنش اوتار پرادش و آمریکا برای یک موج از موارد نقض در سراسر کشور COVID-19 مستند به نظر می رسد که یوگی Adityanath پیدا کرده است به نفع در میان مهاجران از ایالت بیهار به خصوص کسانی که از طریق جاده متقاطع مناطق مختلف کشور.

یک گروه از کارگران مهاجر که NDTV صحبت در گپلگنج منطقه هنوز هم 50 کیلومتر دور از خانه خود را در کشور همسایه منطقه Chapra گفت: آنها را به خوبی در اوتار پرادش در مقایسه با تجربه خود را که تا کنون در بیهار.

“در ما کمک کرده بودند توسط پلیس در هر ایستگاه پلیس که مرتب برای حمل و نقل. اگر چه آن نیاز به مقدار زیادی از هماهنگی آنها به ما مواد غذایی بیسکویت و آب. اما در خانه ما دولت را فراموش کرده ام در مورد اتوبوس, بدون پلیس است که حتی حاضر به صحبت کردن با ما و همه shoos ما دور” یک مهاجر کارگر گفت.

و این تنها مورد نبود. در بحار-تا مرز بیش از 150 نفر در کامیون توافق کردند که یوگی Adityanath دولت در زمان مراقبت بهتر از آنها است.

“با وجود تمام مشکلات این واقعیت باقی می ماند که ما از تغذیه صحیح در اوتار پرادش اگر چه ما بسیار مطمئن نیست در مورد خود ما خانه دولت” یکی از کارگران گفت.

برخی از گله و شکایت که با وجود بیهار ادعای دولت واریز 1,000 تومان در حساب های بانکی هر یک از بیش از 19 لاخ مهاجران زندگی در خارج از دولت آنها هیچ چیزی دریافت نکرده اند.

هزاران نفر نیز مجبور به نگاه برای حمل و نقل خود را به عنوان روش به درخواست برای بازگشت سفر با قطار بسیار پیچیده است.

چند BJP MLAs در بیهار می گویند یوگی Adityanath محبوبیت کمک کرده بود حرکت خود را برای کمک به دولت مهاجران که از دهلی نو با رها کردن آنها را به Bihar مرز.

آنها گفتند: او به دنبال این است تا با ارسال اتوبوس به رشته دانش آموزان در راجستان کوتا و مطمئن ساخته شده است که کسانی که از بحار نیز برداشت و آورد کاهش یافته و در مرز دولت – یک حرکت که ناراحت Nitish کومار.

Lakhs از کارگران شهرهای بزرگ و شهرستانها در سراسر هند پس از از دست دادن شغل خود را و سمت چپ رشته بدون غذا و سرپناه پس از دولت مرکزی اعلام ناگهانی مستند در ماه مارس – دو ماه بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده هند است.

مجبور به پیاده روی برای روز ده ها تن از کارگران مهاجر بیمار افتاده اند و یا کشته شده اند در راه خانه خود را یا از خستگی و یا در حوادث تاکید شدید خطرات فقیر شده اند در معرض.

بسیاری دیگر مانده اند قرار داده و قادر به بازگشت به روستاهای بومی خود به عنوان قطار و اتوبوس تا حد زیادی زمین را متوقف کند.

با توجه به اطلاعات دولت بیش از 3 لاخ مهاجران بازگشته اند به بیهار در 10 روز گذشته. بیش از 2.25 لاخ مردم قرنطینه در بیش از 4,676 بلوک در سطح مراکز قرنطینه و بیش از 11,000 در 680 panchayat در سطح مراکز قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de