یوگی Adityanath سرزنش اسلامی فرقه برای گسترش Coronavirus

Yogi Adityanath Blames Islamic Sect For Spread Of Coronavirus

یوگی Adityanath ساخته اظهارات اسلامی فرقه بیش از این گسترش COVID-19.

لکنو:

برگزاری Tablighi Jamaat اعضای مسئول گسترش COVID-19 Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath گفته است که با یک ویروس آلوده جرم نیست اما به پنهان کردن آن است که قطعا یکی.
رئیس جمهوری گفت: اقدام خواهد شد آنها را به “جرم”.

صحبت کردن در یک برنامه از یک کانال خبری در شنبه Adityanath گفت: “نقش Tablighi Jamaat شد اکثر زمینه صادر کند. برای دریافت یک بیماری است جرم نیست اما برای مخفی کردن یک بیماری است عفونی است که قطعا یک جنایت است. و این جنایت انجام شده توسط کسانی که در ارتباط با Tablighi Jamaat.”

“در اوتار پرادش و مکان های دیگر که در آن گسترش coronavirus شده است دیده می شود Tablighi Jamaat است که در پشت آن است. تا به حال آنها و نه بیماری و رفت و مورد مانند حامل آن پس شاید ما را کنترل شیوع کروناویروس تا حد زیادی” او گفت:.

یک Tablighi Jamaat جماعت برگزار شد و در ماه مارس در دهلی نو”s Nizamuddin منطقه به طور قابل توجهی منجر به دو برابر شدن coronavirus موارد در هند.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>