ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما در جستجوی بالا و پایین برای کامل فرش پس از آن فقط با صدای تلپ آن را بر روی زمین بسیار به عنوان یک فکر دوم تنها به اجتناب ناپذیر اتفاق می افتد: فرورفتگی از مبلمان سنگین و آزار دهنده چین و چروک و یا حتی بدتر—به طور بالقوه یک حادثه لغزش در ضعیف گوشه. واضح حل در اینجا این است که یک فرش پد, اما رویکرد بهتر خواهد شده اند به یکی قبل از شما تا به حال یک دلیل به.

در حالی که ایمنی برای اولین بار در لیست طولانی از فرش پد مزایای آیا شما می دانید که فرش پد در واقع می تواند به گسترش زندگی و وضعیت خود را در منطقه فرش و طبقه ؟ و این نه به دلیل ناچیز فرش و کفپوش—هر دو می تواند سرمایه گذاری های عمده ارزش حفاظت است. اما قبل از اینکه شما خرید هر فرش پد وجود دارد تعدادی از جزئیات کلیدی برای حفظ در ذهن در هنگام خرید یکی از آن مواد به چگونه برای پیدا کردن اندازه و شکل مناسب برای فرش های خود را. برای کمک به شما در حرکت این روی حیله و تزویر ما تبدیل به جوانب مثبت برای بینش خود را بر روی همه چیز شما باید بدانید قبل از خرید یک فرش پد.

چه نقطه از فرش پد?

تابع اولیه یک فرش پد است که برای جلوگیری از لغزش و سقوط, اما این قطعه می تواند فقط به عنوان مفید برای فرش خود را. با توجه به بن هایمن از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت احیای فرش فرش پد وجود دارد برای محافظت از سه چیز: شما کف و فرش های خود را.

“فرش پد کمک به طول فرش را طول عمر و کیفیت چرا که آنها جلوگیری از تماس مستقیم با زمین, محافظ آن را از گرد و غبار و ذرات دیگر می گوید:” هایمن. “علاوه بر آن اجازه می دهد تا فرش به تخت پس از آن دسته است.” در نظر گرفتن یک فرش پد یک لایه اضافی از حمایت بین کف و مبلمان سنگین ثبات وزن مبلمان خود را برای جلوگیری از تورفتگی در سراسر.

در حالی که این ایده از توپخانه از پول اضافی برای خرید یک فرش پد می تواند به نظر می رسد غیر ضروری کتی McColl Lukens سرمقاله مدیر Annie Selke می گوید: فکر می کنم از آن به عنوان یک سرمایه گذاری لازم است. “پد کمک خواهد کرد که جلوگیری از هر گونه آسیب به کف و زیر, و آن را نیز مانع سایش-و-پارگی در آن دست گره درهم پشم شما را نجات داد،”

چه شده است بهترین مواد برای یک فرش پد?

همه فرش لنت ها برابر خلق شده اند. پایه جستجو در گوگل را نشان می دهد از گزینه های مختلف که اکثر آنها ساخته شده از احساس و یا یک “دوستدار محیط زیست” مواد مصنوعی. فرش عتیقه متخصص عمری شوارتز از Nazmiyal فرش می گوید که اکثریت فرش پد ما می بینیم این روز تشکیل شده یا موی دم اسب احساس لاستیک یا پلی پروپیلن هر آوردن منحصر به فرد آن بهره مند شوند به جدول.

“برخی از فرش پد ممکن است ترکیب یک زن و شوهر از مواد آن مانند لاستیک برای گرفتن احساس برای کوسن,” او می گوید در حالی که دیگران خواهد شد اضافه کردن یک لایه از لایه را به یک فرش مطلب “بدن”. که گفت: شوارتز نمی توصیه به نصب واقعا cushy پد تحت نازک یا تخت بافته شده فرش پس از اختلاف در ضخامت می تواند نگاه عجیب و غریب و یا حتی باعث شود شما را به سفر.

“اغلب ضخامت فرش خود را کمک می کند تا راهنمای آن نوع پد شما باید بروید برای” یادداشت McColl Lukens. “برای مثال اگر شما یک شمع بالاتر فرش شما باید با استفاده از یک سنگین وزن و یا متراکم فرش پد.” اگر فرش های خود را نازک تر است بهترین به استفاده از چیزی است که هم مشخصات پایین.

از نظر مواد بسیاری از کارشناسان معتقدند که فرش پد شامل ترکیبی از احساس و لاستیک باعث می شود ایده آل برای جفت شدن. “شما می توانید با خرید 100 درصد احساس فرش پد, اما, لاستیک, کامپوزیت معمولا بهتر است آن را به عنوان ترکیبی از هر دو بازیافت احساس و لاستیک طبیعی می گوید:” هایمن. او همچنین توصیه می کند فرمان روشن “نچسب” پد است که ساخته شده از نازک شبکه بندی می لاستیکی که می تواند فیوز به قسمت زیرین فرش پس از سالها استفاده از آسیب رساندن به هر دو فرش خود را و در نهایت طبقه است.

چه تفاوتی بین “گرفتن” و “زیر سازی”?

آن را دقیقا به عنوان آن را برای تلفن های موبایل: گرفتن به معنای لنگر فرش به پد در حالی که ثبات را فراهم می کند یک لایه از راحتی و به.

قبل از ساخت یک فرش پد, خرید McColl Lukens تاکید بر اهمیت فکر کردن در مورد که در آن فرش خواهد شد. اگر شما در حال برنامه ریزی برای قرار دادن یک قطعه در یک منطقه پر ترافیک مانند ورود و یا آشپزخانه و یا بر روی یک سطح لغزنده مانند شما می خواهید چیزی است که ارائه می دهد یک جامد گرفتن—این معمولا مدل هایی که بیشتر لاستیک در آنها است. اگر شما فرش برای اتاق خواب و یا اگر شما لایه بندی فرش بر بالای دیگری (بله, شما هنوز هم نیاز به یک فرش پد حتی در این مثال!), جامد و یا کمی ضخیم تر پد می افزاید که نرمی و بدن خواهد شد شرط بندی بهتر.

“نازک فرش پد خوب برای شمع فرش که در حال حاضر یک کوسن می گوید:” هایمن. “اما آن است که همیشه خوب برای رفتن با یک پد که دارای یک لاستیک پشتوانه برای جلوگیری از رنگ آمیزی کف و یا سلب آن را از پایان آن.”

ترین فرش پد می توان برش را به اندازه درست پس از خرید یک است که کمی بزرگتر از فرش های خود را به طوری که شما باید اتاق به آن را سفارشی. شما همیشه می خواهید یک فرش پد به طور کامل پنهان در زیر فرش خود را و به حدود یک اینچ کمتر از فرش های خود را به طور کلی اندازه در هر چهار طرف یادداشت هایمن. در اینجا پیرایش کلیدی است.

چنگ زدن به یک خط کش به شکل از طول و عرض فرش شما. سپس با استفاده از یک احساس نوک قلم را به علامت که در آن به قدم زدن خود را فرش پد و یک جفت تیز و سنگین قیچی آن را برش. “تفریق 2 اینچ از فرش خود را اندازه گیری و است که به شما این ابعاد فرش پد می گوید:” هایمن. “بنابراین اگر شما یک فرش است که 7’7″ 10’2″ شما می خواهید یک 7’5″ 10 ” فرش پد.”

فراموش نکنید که: شما همیشه می توانید به کوچکتر و نه بزرگتر, بنابراین اندازه گیری دو بار و یک بار قطع! اگر شما یک بیضی یا شکل نامنظم فرش شما را بهتر ردیابی فرش شکل بر روی پد خود را و سپس با دقت پیرایش آن از طریق بینایی به اندازه های کوچکتر می گوید McColl Luken.

چگونه فرش پد تاریخ و زمان آخرین ؟

“صرف نظر از آنچه مردم به شما بگویم همه پد متلاشی خواهد شد در طول زمان می گوید:” شوارتز. “پس همه لنت ها باید در نظر گرفته شود یکبار مصرف و موقت.” آن را به ارزش overpaying برای فرش پد. فکر می کنم آنها را به عنوان چیزی است که می تواند در خدمت یک هدف برای یک دوره از زمان به جای خرید یکی از گران قیمت و تفکر آن را برای همیشه لطفا برای آخرین. برای حداکثر اثر بخشی بسیاری از جوانب مثبت توصیه خود را جایگزین فرش پد هر سه تا چهار سال سال. دو بار خوب برای شروع با یک فرش جدید پد هستند زمانی که شما خرید یک فرش و یا فرش خود را حرفه ای تمیز.

هر یک از زیر فرش پد خود را خدمت می کنند فضا را به خوبی پس از استفاده از این به عنوان یک نقطه پریدن برای جستجوی خود را.

هر دو مقرون به صرفه و همه کاره احیای فرش را بیمه پد تشکیل شده است از یک ⅛ ” ضخیم احساس و لاستیک فرش پد ارائه می دهد که هر دو گرفتن و cushioning. ساخته شده از 100 درصد بازیافت احساس و لاستیک طبیعی آن را نه تنها امن برای تمام طبقات است اما رطوبت و کپک-مقاوم در برابر به عنوان به خوبی.

خرید: حق بیمه فرش پدبا شروع در $79.99 از احیای فرش

خاکستری حق بیمه کیفیت فرش پد

موجود در انواع اشکال و اندازه (بیضی شامل!) این ادم گزینه وعده های خود را به نگه داشتن فرش لنگر در محل. ساخته شده از 100 درصد بازیافت الیاف مصنوعی این نازک اما کمی cushy قطعه را می توان به راحتی کمرنگ به دلخواه خود اندازه.

خرید: خاکستری بیمه کیفیت فرش پدبا شروع در $26.99 $17.02 از فرش ایالات متحده آمریکا

ساخته شده از بازیافت الیاف مصنوعی و طبیعی لاستیک و همه کاره این پد می آید با یک غیر ترمز ماشین پشتوانه است که مانع از لغزش چین و چروک و bunching. این تشک بادی مجهزند قطعه—با مقدار زیادی از بررسی مثبت به آن را به بالا—لکه دار نمی طبقه خود را و می تواند فقط به عنوان به خوبی در لایه چوب یا کاشی.

خرید: Mohawk صفحه اصلی® Dual سطح فرش پدبا شروع در $17.99 از تخت حمام و فراتر از آن

اگر شما در حال کار با طبقه چوب جنگلی یا سختی سطوح این پلی وینیل گرفتن پد راه رفتن است. نازک و در عین حال موثر آن را امن خود فرود در محل بدون اضافه کردن به شمع از فرش.

خرید: پشتیبانی گرفتن فرش پدبا شروع در $10.00 از Anthropologie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو