بله خانه خود را Trickiest نقطه می تواند یک گیاه—این نرم افزار می دهد rec ها

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بسیاری از مردم رویای بودن احاطه شده توسط یک محیط داخلی جنگل, اما پس از آن موفق به حساب آورد که آنها ممکن است زندگی می کنند در یک محل کوچک شمالی-رو ویندوز که تمایل به دریافت drafty در زمستان. شما می خواهید گیاه ما پادشاهی به نگاه instagram-شایسته با یک میلیون کمانچه برگ انجیر که پر رونق هستند اما شاید فضایی خود را ندارد قرض خود را به این سناریو.

“چه گیاه باید قرار بدم اینجا ؟” سوالی است که Jarema Osofsky صاحب خاک ملکه نیویورک یک سرویس کامل کارخانه استودیو طراحی و راز گیاه فروشگاه در بروکلین می شنود ، او در عمل او گیاه speakeasy در انتصاب اساس تنها از طریق وب سایت خود یا Instagram account; سپس پتانسیل گیاه پدر و مادر می توانید سفر خود به Gowanus فضای انبار و نشان می دهد تصاویر خود را از فضای خود را انتخاب کردن گیاهان و رفتن به خانه خوشحال (اگر چه در حال حاضر او است که عامل مجازی قرار ملاقات تنها, اما آنها تحویل به صورت محلی به طوری نیویورکی می #stayhome مبارک و همچنین).

“هنگامی که مشتریان برای من آمده و با یک فضا در ذهن آنها برای گیاهان, من پیدا کردن آنچه در مسیر خود ویندوز در صورت توجه داشته باشید از سیستم های تهویه مطبوع و رادیاتور و در نظر گرفتن شیوه زندگی خود را می گوید:” Osofsky. او اضافه می کند که در مکان های روی حیله و تزویر او طول می کشد را به حساب یک گیاه نور نیازهای بومی زیستگاه و سرسختی سطح.

من تا به حال یک مجازی گیاه با مشورت با او به تازگی و آن را احساس مانند گیاه خرید خود را با بهترین دوستان… اگر شما واقعا اعتماد بهترین دوست خود را با گیاهان و طراحی داخلی تصمیم گیری. او قادر به دیدن فضا و ارائه پیشنهادات است که نه تنها رشد در فضایی, اما همچنین می تواند زیبا و دل انگیز.

بنابراین هنگامی که ما دریافت تصاویر از خوانندگان و آپارتمان درمانی کارکنان به دنبال مشاوره در مورد که گیاهان برای قرار دادن در روی حیله و تزویر فضاهای, من می دانستم که به بخواهید. Osofsky در زمان نگاهی به فضاهای اشاره کرد کیفیت خود را و گذشته قربانیان و سپس ارائه شده تا پیشنهادات خود را. سپس به یک ایده از آنچه آنها می خواهم نگاه, مانند, Apartment Therapy هنر تیم را کمی فتوشاپ سحر و جادو. نگه داشتن اسکرول برای خواندن (و ببینید) Osofsky متخصص توصیه.

از روی حیله و تزویر فضا: یک drafty پله با نور کم

گذشته خود قربانیان: چندین حلق آویز گیاهان

“من پیشنهاد می کنم حلق آویز scindapsus (aglaonema ‘غریب’) در اینجا به دلیل آنها می تواند به رشد در شرایط نوری پایین تر و نه بیش از حد به سرما حساس پیش نویس می گوید:” Osofsky.

“آنها انعطاف پذیر گیاهان—آمرزنده اگر سیراب متناقض به طور کلی مقاوم در برابر آفات و کلی تعمیر و نگهداری پایین. خود آبشاری تاک نقره ای خالدار برگ آویزان زیبایی در کشاورزان.” Osofsky می افزاید که یک جید ملکه و شیپوری cordatum نیز به خوبی کار می کنند در اینجا به دلایل مشابه.

بدون توجه به محیط زیست برای حلق آویز گیاهان برای رشد آنها نیاز به زهکشی مناسب. اگر شما زمینی ندارد و یک سوراخ زهکشی Osofsky نشان می دهد اضافه کردن یک اینچ-لایه عمیق از گدازه سنگ به پایین زمینی.

“این سنگ را به عنوان زهکشی جذب آب اضافی و ایجاد یک لایه از هوادهی میان ریشه های گیاهان و پایین زمینی,” او می گوید. “شما می خواهید برای جلوگیری از خود را از ریشه های گیاهان نشستن در آب بیش از حد.”

برای حلق آویز کشاورزان با سوراخ زهکشی او نشان می دهد قرار دادن یک ظرف پلاستیکی یا سینی روی زمین هنگامی که آبیاری به گرفتن هر گونه آب اضافی که میگذرد ،

Osofsky همچنین نشان می دهد اضافه کردن یک طبقه گیاهی مانند انواع کاکتوس به این فضا. “من مانند ‘bantel احساس’ به این دلیل که نور مایل به آبی-خاکستری برگ خواهد پاپ در برابر دیوار. یک گاو لانچیا یا zeylanica به خوبی کار می کنند بیش از حد” او می افزاید.

از روی حیله و تزویر فضا: یک اتاق نشیمن با نور غیر مستقیم

گذشته خود قربانیان: کمانچه, برگ انجیر

تبدیل به بسیاری از کمانچه برگ انجیر. Osofsky اول آدرس چرا آن رشد در این فضا است. “به احتمال زیاد آن را به اندازه کافی دریافت نور با توجه به این که پنجره در سمت کوچکتر” Osofsky می گوید. او اضافه می کند که آنها را بهترین در جنوب و غرب رو به اتاق برای اتاق های بدون مانع ویندوز.

گیاهانی که او نشان می دهد برای این فضا شامل ZZ گیاهان (Zamioculcas Zamiifolia) لاستیک درختان (Ficus elastica ‘Variegata’) و Calatheas (Calathea makoyana و Calathea orbifolia).

Osofsky می گوید که ZZ گیاهان لذت بردن از نور اما همچنین می تواند رشد در پایین و متوسط نور فضاهای. “تطبیق پذیری باعث می شود آنها را به یک گزینه عالی برای اتاق نشیمن با نور غیر مستقیم,” او می گوید. “آنها می تواند روشن کردن یک گوشه سایه دار و آن را نگه دارید مرتب با رنگ سبز تیره ساقه که رشد عمودی به جای گسترده است.”

“درختان لاستیک لذت بردن از محیط و نور مستقیم آنها را خوشحال کمپ در مقابل یک پنجره می گوید:” Osofsky. از یک طراحی چشم انداز, او می گوید: او همچنین دوست دارد متنوع لاستیک به دلیل منحصر به فرد خود را رنگ راه و مجسمه مد.

و در نهایت کمی ناز, Calatheas. “Calatheas خیره کننده گیاهان محبوب خود را مزین برگ,” او می گوید. “آنها ترجیح می دهند غیر مستقیم نور تا محل آنها را در نزدیکی شمالی-رو به پنجره یا چند پا دور از جنوب یا غرب رو به پنجره—یک نقطه که در آن آنها می توانید حمام افتاب گرفتن در یک محیط تب و تاب بودن بدون اینکه ضربه با آفتاب مستقیم بیش از حد.”

از روی حیله و تزویر فضا: یک نور کم با حفظ حریم خصوصی شیشه ای و یک رادیاتور

گذشته خود قربانیان: ناشناخته

Oof یک رادیاتور در یک حمام کوچک! چه گیاه می تواند شما قرار داده اینجا؟!

Osofsky نشان می دهد حلق آویز گیاه در این پنجره برای ایجاد برخی از فضای بین گیاه و رادیاتور. او هشدار می دهد که اگر گیاه خود را بیش از حد نزدیک به رادیاتور خشک گرما می تواند باعث این گیاه (و ریشه های آن) به خشک کردن. او می گوید نشانه ای از این خواهد بود پیچش یا حلقه زنی, پیچ و یا رها کردن برگ.

و نقطه نظر عملی: “گیاهان با آبشاری انگور همچنین می توانید اضافه کردن حریم خصوصی اگر شما پنجره است و نه مات” او می گوید. “هنگامی که انگور رشد بیش از حد طولانی فقط هرس به پایان می رسد به طوری که آنها نمی پخت در رادیاتور.”

Osofsky می گوید که برخی از گیاهان مانند سرخس نمی خواهد انجام دهد و در این فضای خاص چرا که آنها ترجیح می دهند برای حفظ خاک مرطوب و رادیاتور نمی خواهد اجازه می دهد تا برای این نوع از محیط زیست است.

با این حال او می گوید: یک hoya را به خوبی انجام دهید در اینجا. او توصیه می کند hoya ‘krimson شاهزاده خانم’ که خوشحال می شود در این فضا از آن است که نیمه شاداب و تا حدودی به خشکی مقاوم. “Hoyas همچنین لذت بردن از مستقیم نور مناسب برای این پنجره مات شیشه” Osofsky می گوید.

او می افزاید که peperomia گونه مانند Peperomia ‘امید’ و succulents مانند رشته موز خوشحال خواهد بود در اینجا نیز هست.

اغلب گیاهان در مبارزه به خاطر آنها قرار داده شده در محیط مناسب برای نیازهای خود. بنابراین قبل از آوردن به خانه یک گیاه جدید را به حساب شما فضای امید برای پر کردن و بر این اساس انتخاب کنید. سپس به حمام افتاب گرفتن در رضایت از دانستن اینکه شما در حال دادن خود برگی جدید اچ دقیقا به چه چیزی نیاز دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de