“بدتر از COVID”: سالمندان خط در بحران-آمار بانک در بنگلور

RBI در حال بررسی سری گورو Raghavendra بانک برای بی نظمی های مالی (فایل)

بنگلور:

صدها نفر از سپرده گذاران از بحران-آمار سری گورو Raghavendra بانک در بنگلور بسیاری از آنها شهروندان ارشد صف تا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به برداشت هر چه آنها می تواند پس از رزرو بانک هند به تازگی اصلاح شده خروج از حد به تومان 1 لاخ از جمله در اوایل 35,000 تومان.

تعاونی بانک در دست بررسی است و برای بی نظمی های مالی و مجموعه ای از محدودیت های تحمیل شده بود اوایل ژانویه به مدت شش ماه و یا تا زمانی که بررسی بیشتر است.

این بانک بسیاری از شهروند ارشد سپرده گذاران که اکثریت زندگی پس انداز در بانک. آنها بستگی دارد ماهانه سود به دست آورده برای دیدار با هزینه های خود را.

“پول مسائل قطعا بدتر از COVID-19. اگر ما coronavirus ما را رنج می برند و زنده ماندن. اما چه چیزی ما را در این مورد اطمینان مالی? من به درخواست کسی برای خرید من یک فنجان قهوه حتی اگر من lakhs اینجا” عاطفی بازنشسته, مدرسه, مدیر مدرسه, MN رائو گفت: NDTV.

در حالی که اکثر سپرده گذاران دیده می شد با پوشیدن ماسک صورت فیزیکی فاصله بود دیده می شود.

“من 80 سال است. دولت توصیه می کند افراد بالاتر از 65 سال سن به ماندن در خانه آنها به عنوان آسیب پذیر اما من هیچ انتخاب است. من می دانم که این یک خطر به بیرون می آیند, اما من نیاز به پول است. اگر من اجرا از پول خواهد شد که مراقبت از من است ؟ ” گفت: یک زن مسن در خارج از بانک مرکزی در جنوب بنگلور.

اگر سپرده گذاران باید گزینه ای را برای انتقال پول به یکی دیگر از بانک ملی الکترونیکی انتقال وجوه در سیستم بسیاری لازم نیست یکی دیگر از حساب بانکی و ترجیح می دهند برای دریافت پول نقد خود را در دست. این به معنای صف های طولانی.

“من منتظر سه ساعت اما صف در مقابل من است که هنوز هم بسیار طولانی” یکی دیگر از سپرده گفت.

“بسیاری از ما شهروندان ارشد هستند; آنها باید به حال بیشتر شمارنده. این خطرناک است به دلیل COVID-19,” Padmaja رائو که بازنشسته از یک خانه رسانه گفت: NDTV, و اضافه کرد که او پیدا کردن آن را دشوار را به پایان می رسد دیدار او دریافت نکرده هیچ علاقه ای به پس از ماه ژانویه است.

به آهن از مسائل مالی در سپرده محور راه دولت منصوب اضافی ثبت AC Diwakar به عنوان محاصره بانک administrator.

“ما در حال دیدن به آن است که اگر کسی نیاز به پول برای بیماری و یا یک بیماری مزمن آنها قادر به دریافت Rs 5 لاخ از سپرده های خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که دوباره ممیزی در حال انجام است و برای سال های 2014 تا 2019 و تا کنون تومان 22 کرور بازیافت شده است.

آقای Diwakar گفت که او امیدوار است که همه دارندگان حساب می توانید پول خود را به عقب. “برخی از 54 درصد سپرده گذاران در مورد 24,000 مردم Rs 1 لاخ یا کمتر در حساب های خود را. اگر آنها قادر به برداشت این پول تمام حق خود خواهد پاک شود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net