“تلاش برای باز کردن اقتصاد”: PM تصویری پس از دیدار با وزرای ارشد

مستند خروج از طرح: این 5 جلسه بین ساعت و وزرای ارشد پس از مستند آغاز شد.(فایل)

برجسته

 • بحث را حول یک برنامه برای زندگی پس از مارس 17
 • این دیدار با مجموعه ای برای شروع در 3 بعد از ظهر خواهد رفت “تا رسیدگی ادامه”
 • بحران برای هزاران نفر از مهاجران نیز یک کلید دستور کار

دهلی نو: مرکزی بسته اقتصادی برای جبران از دست دادن درآمد در طول مستند به مبارزه با کروناویروس و استقلال در شناسایی و رنگ-برنامه نویسی ویروس-آمار مناطق دو کلید مطالبات متحده در 6 ساعت ویدئو کنفرانس با نخست وزیر نارندرا مودی امروز. ساعت مودی است به آنها اطمینان داد که این مرکز به دنبال راه هایی برای باز کردن اقتصاد”. در این نشست برگزار شد به تمرکز بر روی زندگی پس از مارس 17, زمانی که مستند در سراسر کشور برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به نخست وزیر گفت که دولت تا به حال “تصمیم گرفت به دعوت رئیس جمهور صحبت می کنند” قبل از “نظر نمایش” گرفته شده است بر این موضوع. پنج کشور از جمله پنجاب و آسام خواسته اند برای گسترش مستند. دیگران مانند تامیل نادو و Telangana خواسته است که راه آهن و ترافیک هوایی نمی شود آغاز شده است. بنگال وزیر Mamata بانرجی درگیر در یک چهره با این مرکز را متهم کرد که در آن از تبعیض و بازی سیاست است.

در اینجا این است که خود را در ده نقطه cheat sheet در این داستان:

 1. نخست وزیر خواسته متحده به ارسال نظرات خود را در نوشتن در سلامت باز شدن مدارس و دانشگاه های, گردشگری و طبقه بندی از coronavirus-آمار مناطق اشاره به این که که آن را برخی از زمان برای دریافت واکسن. ستایش متحده برای تلاش های خود را برای مقابله با کروناویروس گفت: “از آنجا که این شور و شوق ما این مبارزه پیروز خواهد شد”,

 2. در سخنان آغازین خود در این نشست نخست وزیر همچنین گفت در حالی که دولت در تلاش بودند برای همه به ماندن در جایی که آنها در مبارزه با گسترش coronavirus برخی تصمیمات به حال به تغییر به دلیل آن بود که “طبیعت انسان” می خواهم به خانه بروم. اما او همچنین تاکید کرد که مناطق روستایی هند باید باقی می ماند رایگان از این بیماری همه گیر.

 3. پنج کشور — از جمله پنجاب و آسام — خواسته اند برای گسترش مستند. پنجاب Amarinder سینگ خواستار آن شدند که در صورت مدرج خروج از این مستند بر اساس قرمز و نارنجی و سبز مناطق ادارات دولتی مجاز به تصمیم گیری که در آن محدودیت می تواند کاسته شود.

 4. دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: فعالیت های اقتصادی باید از سر در پایتخت به جز در coronavirus مهار مناطق که در سخت مستند به بررسی گسترش ویروس.

 5. Mamata بانرجی یکی از اولین بار به صحبت می کنند و گزارش شده که با حمله به مرکز و گفت “با استفاده از coronavirus به عنوان بهانه ای” برای بازی سیاست است. “این است که زمان برای انجام سیاست نمی ارعاب و تهدید فدرال ساختار” بنگال وزیر گفت.

 6. تامیل نادو وزیر E Palanisami خواست PM مودی نه به از سرگیری پرواز و قطار در این ماه. تامیل نادو به خصوص در چنای دیده شده است یک افزایش در coronavirus موارد, او گفت:.

 7. از سوی دیگر آندرا پرادش وزیر Jagan موهان ردی گفت: این مهم به بازگشایی بازارهای کشاورزی, حمل و نقل عمومی و بازارها و مراکز خرید با برخی از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای جلوگیری از عفونت. “ظاهر خواهد شد و احیای اقتصاد” Jagan Reddy این گزارش گفت:.

 8. کرالا وزیر Pinarayi Vijayan توصیه می شود که راه آهن و جاده و ترافیک هوایی اجازه داده می شود با محدودیت و مترو سفر اجازه داده می شود در حداقل قسمت های آسیب دیده از دولت است. “دولت باید با توجه کافی و انعطاف پذیری اجازه می دهد تا حمل و نقل عمومی منوط به ویروس پروتکل” آقای Vijayan گفت.

 9. تمام متحده نگرانی در مورد بحران برای هزاران نفر از مهاجران رشته به دلیل مستند از ماه مارس رسید. حتی پس از قطار ویژه آغاز شده در حال اجرا از متحده به مهاجران دانش آموزان و دیگران صفحه اصلی ناامیدی به پایان رسیده است برای بسیاری از.

 10. هر چند تعداد موارد نشان داد که بزرگترین جهش در دوشنبه هند نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته بهبود نرخ 31 درصد است. صبح امروز تعدادی از coronavirus بیماران است 67,152 با 4,213 موارد جدید در 24 ساعت گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de