کار از خانه بدون گردهمایی بزرگ: 10 واقعیت در مرکز COVID دستورات

Work From Home, No Large Gathering: 10 Facts On Centre's COVID Directives

Coronavirus Lockdown5: همه افراد مسئول محل کار را تضمین کافی فاصله (فایل)

دهلی نو: این مرکز در روز شنبه تمدید coronavirus مستند تا ژوئن 30, اما اعلام کرد چندین تسهیلات در غیر مهار مناطق از جمله اجازه دادن به مراکز و رستوران ها و اماکن مذهبی از تاریخ 8 ژوئن. سینما سالن مدارس و پروازهای بین المللی, با این حال, خواهد شد تنها پس از ارزیابی این وزارت خانه گفت: در دستورالعمل جدید که متمرکز در ترغیب فعالیت های اقتصادی متوقف شده به دلیل مستند. همچنین گفت: وجود خواهد داشت بدون محدودیت در جابجایی کالا و مردم است. اگر هر دولت می خواهد به تنظیم حرکت آن را به کشتزارهای تصمیم خود را در پیشبرد.

در اینجا 10 امتیاز در coronavirus lockdown5:

  1. پوشش صورت: پوشیدن صورت پوشش اجباری در اماکن عمومی در محل کار و در طول حمل و نقل.

  2. اجتماعی فاصله: افراد باید حفظ فاصله 6 پا در اماکن عمومی. مغازه ها را تضمین فیزیکی فاصله میان مشتریان و نمی خواهد اجازه می دهد بیش از پنج نفر در یک زمان.

  3. گردهمایی: بزرگ تجمعات عمومی/جماعت همچنان ممنوع است. ازدواج دستورالعمل مربوط به: تعداد مهمانان به بیش از 50. مراسم تشییع جنازه/آخرین مناسک مربوط به گردهمایی: تعدادی از افراد به بیش از 50.

  4. تف کردن در اماکن عمومی مجازات خواهد بود با خوب به عنوان ممکن است تجویز شده توسط دولت/UT مقامات محلی مطابق با قوانین آن قوانین و یا مقررات.

  5. مصرف مشروب, پان, gutka, دخانیات در اماکن عمومی ممنوع است.

  6. کار از خانه: تا آنجا که ممکن است تمرین WFH باید به دنبال.

  7. متناوب کار/ساعت کسب و کار باید به دنبال در دفاتر

  8. غربالگری و بهداشت: ارائه حرارتی اسکن شستن دست و santitizer ساخته خواهد شد و در همه نقاط ورود و خروج و زمینه های مشترک

  9. مکرر مایع از کل محل کار امکانات مشترک و تمام نقاط که تماس انسان e.g دستگیره درب ، تضمین خواهد شد از جمله بین شیفت.

  10. اجتماعی فاصله: همه افراد مسئول محل کار را تضمین کافی فاصله بین کارگران کافی شکاف بین تغییرات متناوب ناهار استراحت کارکنان و غیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>