تعجب چه باید بکنید با حوله و ملافه ؟ در اینجا 10 ایده های هوشمند

ما به تازگی در زمان انبار ما گنجه کتانی و متوجه شدم که نیمی از فضای ذخیره سازی در نظر گرفته شد تا مجموعه ورق و حوله است که ما به سادگی استفاده نکنید. برخی از آنها بسیار قدیمی و فرسوده و برخی فقط به نظر می رسد هرگز به آن را به ما هفتگی کتانی چرخش است. البته ما نمی خواهید به پرتاب آنها را پس از آن ما را به فکر کردن در مورد گزینه های بازیافت.

1. به نوبه خود یک پتو به یک اتو کردن هیئت مدیره پوشش

استفاده از ورق های قدیمی و پتو را به جدید اتو کردن هیئت مدیره, آستر و پوشش می دهد مانند برجسته زیبا ظروف سرباز یا مسافر. ضخامت پتو را ایده آل پد اتو کردن هیئت مدیره. برای پتو پد برش فقط به اندازه اتو کردن هیئت مدیره ، و سپس ذخیره کردن پیر اتو پوشش را بر روی ورق و برش, برش اضافی برای پوشش طرف از هیئت مدیره. جای پتو پد زیر ورق پوشش و مناسب برای اتو کردن هیئت مدیره.

2. کمک مالی حوله و ملافه به پناهگاه های حیوانات

کمک مالی ورق و حوله به محلی در یک پناهگاه حیوانات. ترین پناهگاه را قبول قدیمی, پتو, حوله حمام, حوله دست, ورق, بالش, ملحفه, حمام, فرش و تی شرت. پناهگاه استفاده از این برای پوشش حیوان خانگی قفس تمیز کردن messes, خشک کردن, مرطوب, سگ, ارائه گرم ملافه و پوشش لانه درب هنگامی که حیوانات خانگی نیاز به یک استراحت از نور است. ترین پناهگاه در حال خدمت در این منطقه پس از هر گونه کمک اضافی است که تا حد زیادی قدردانی است.

3. یک اسباب بازی جدید برای Fido با یک حوله

توجه داشته باشید که اگر شما یک سگ را, برخی از صرفه جو گره, ابزار جنسی, از خود, پیر, حوله. قطع حوله به نوار درازا حدود پنج اینچ گسترده و کراوات گره در طول حوله نزدیک به هم. سگ خود را خواهد شد عشق جویدن آن.

4. خود را تبدیل ورق های قدیمی به پرده

اگر ورق های خود را هنوز هم در وضعیت خوب (و شما هنوز هم آنها را دوست دارم!), آنها را به پرده. چاپ شده پنبه topsheet خواهد بود آسان و دوست داشتنی راهی برای پوشش خود ویندوز.

5. آمادگی برای پیک نیک و گردش

اگر شما یک ماشین نگه داشتن یک ورق و یا حوله در تنه برای بداهتا پیک نیک و یا در ساحل (همچنین خوب است برای حفاظت از صندلی ماشین بعد از شنا). شما همچنین می تواند دوختن یک زن و شوهر از ورق های قدیمی با هم و استفاده به عنوان یک ساحل پتو.

6. اهدا به آرامی با استفاده از حوله و ملافه به پناهگاه

7. خود را به آزمون مهارت های دوخت و کیسه های پارچه ای

استفاده از قدیمی خود را ورق را به هدیه و یا کفش کیف. فقط برش به اندازه شما نیاز به دوختن یک اینچ درز برای طناب کشی و سپس دوختن کیسه با هم.

8. مد قدیمی, پارچه به ظرف جدید, حوله

خود را dishtowels توسط hemming لبه برای جلوگیری از چیز ساییده شده و یا چای حوله و تبدیل آنها به قطعات دار زدن هنر است.

9. ایجاد جدول منسوجات از ورق های قدیمی

شما استفاده از ورق های قدیمی را به یک سفره جدول دونده placemats و دستمال. دوختن چند لایه ورق هم برای اضافه ضخامت. همچنین استفاده از یک حوله و یا ورق به صحن.

10. سبز و ایجاد قابل استفاده مجدد برای تمیز کردن پارچه

در اصل منتشر 2009-02-09 – CB

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>