با سربازان ما: ساعت پرواز به لاداخ

ساعت مودی در له: 20 سرباز کشته شدند در حین انجام وظیفه در خشونت آمیز مناقشه با چین در ماه گذشته.

Ladakh/ دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده یک سرزده بازدید به جلو پست در Ladakh این صبح و تعامل با نیروهای روز پس از ژوئن 15, مرز برخورد با چین است که در آن 20 سرباز کشته شدند در حین انجام وظیفه. وزیر اطلاعات به عنوان یک تقویت روحیه برای نیروها و قدرتمند پیام به چین که نشان داده بی امان پرخاشگری در مرز با تهاجم خال در تصاویر ماهواره ای. رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat و فرمانده ارتش MM Naravane همراه با PM به عنوان او سفر منطقه و ملاقات با سربازان.

در اینجا 10 تحولات در این داستان:

  1. در عکس ساعت مودی نشسته در یک استتار چادر به عنوان او صحبت کرد به نیروهای نشسته در یک فاصله از یکدیگر در برابر پس زمینه از هیمالیا. به گفته دفتر نخست وزیر او بود و در جلو محل در Nimu. او برتر وجود دارد در اوایل صبح توسط هلی کوپتر از له خواهد شد و بازگشت بعد از امروز.

  2. “تعامل با ما شجاع نیروهای مسلح پرسنل در Nimu,” PM ارسال شده به اشتراک گذاری یک عکس در Instagram account.

  3. PM برداشت یک محل که در آن تعداد زیادی از سربازان می تواند جمع آوری با خیال راحت. واقع در 11,000 فوت منطقه است که در میان سخت ترین تعمیرات جهان موقعیتهای احاطه شده توسط Zanskar محدوده و در واقع در بانک ها از رودخانه ایندوس.

  4. پرسنل ارتش و نیروی هوایی ITBP حاضر بودند برای تعامل. ساعت مودی همچنین در بازدید از یک بیمارستان که در آن چند سرباز زخمی در برخورد نقاهت.

  5. وزیر دفاع Rajnath Singh بود برای سفر به له دیروز اما سفر لغو شد.

  6. پس از هفته ها تنش نهفته در خط کنترل واقعی و یا بالفعل مرز با چین 20 سرباز از جمله یک سرهنگ کشته شدند در عمل در ژوئن 15 و جدال با سربازان چینی در Galwan دره رودخانه. ارتش منابع می گویند چینی ها رنج می برد 45 تلفات.

  7. هند به اتصالات پاسخ به چین در لاداخ PM مودی گفته بود هفته گذشته در ماهانه آدرس رادیو – Mann ki Baat.

  8. “کسانی که بازیگران یک چشم بد در سرزمین های هندی در Ladakh داده شده در خور پاسخ. اگر هند می داند که چگونه برای حفظ دوستی آن را نیز می تواند مقابله با کسی و دادن پاسخ مناسب. سربازان شجاع ما روشن ساخته است که آنها را اجازه نمی دهد هر کسی که برای لکه دار کردن افتخار مادر هند” ساعت مودی گفت: در روز یکشنبه.

  9. وزیر اطلاعات نیز دیده می شود برای ارائه یک پیام قوی به مخالفت کنگره و دیگر منتقدان شده اند که هدف قرار دادن دولت در دست زدن به آن از چین بحران است.

  10. در تقریبا روزانه توییتهایی کنگره رهبر Rahul Gandhi شده است خواستار بدانید که از ساعت مورد تاخت و تاز چینی ها در لاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im