با HD Deve Gowda, دیگران, Karnataka پر 4 Rajya سبها صندلی Unopposed

این خواهد بود که HD Deve Gowda دوم از روی لئامت دادن در Rajya سبها.

بنگلور:

چهار نامزد برای Rajya سبها از کارناتاکا اعلام شد انتخاب unopposed در روز جمعه. دولت حزب بی جی پی در حال ارسال جدید نمایندگان مجلس برای مجلس – نسبتا ناشناخته Eranna Kadadi و Ashok Gasti در حالی که نخست وزیر سابق HD Deve Gowda خواهد بود رفتن به مجلس حمایت خود را از حزب Janata Dal سکولار.

87-سال رهبر انتخاب برای ایستادن پس از اطمینان از حمایت از این کنگره به عنوان حزب خود رای به تنهایی می شده است کافی نیست. بی جی پی نیز تصمیم به قرار دادن به جلو یک سوم نامزد که کمک به تایید آقای Gowda صندلی. این خواهد بود که دوم خود را از روی لئامت دادن در Rajya سبها اولین بار در سال 1996 به عنوان نخست وزیر.

کنگره جانباز Mallikarjun Kharge خواهد بود را انتخاب مجلس. صحبت به NDTV پس از او رسما اعلام کرد که از انتخاب این 77 ساله رهبر گفت: “من بسیار سپاسگزار برای خانم سونیا گاندی جی و راهول گاندی جی که به من داده اند این فرصت را به خدمت در Rajya سبها از طرف کنگره حزب است. من نیز پرداخت قدردانی خود را از مردم کارناتاکا که به من داده اند یک فرصت برای خدمت به مدت طولانی در مجلس شورای اسلامی و مجلس است. من امید به زندگی تا انتظارات خود را. من برجسته کردن مشکلات کارناتاکا و کشور به عنوان یک کل در مجلس.”

امروز آخرین تاریخ برای خروج از نامزدی برای انتخابات دوسالانه به Rajya سبها با انتخاب اعضای مجلس قانون گذاری.

زودتر بی جی پی به رهبری مرکزی را رد کرده بود نامزد پیشنهاد شده توسط دولت واحد با انتخاب های ساخته شده توسط دهلی نو است. دولت واحد و پیشنهاد کرده بود از جمله نام Prabhahar Kore, رامش Katti و Prakash Shetty

آقای Yediyurappa به خبرنگاران گفت او خوشحال بود با این تصمیم. او گفت: “بی جی پی رهبری مرکزی با دادن صندلی عادی حزب کارگران داده است یک هدیه است. من از آنها تشکر می کنم. شاید BJP است که تنها حزبی که می تواند چنین تصمیم به این تغییر به اعضای عادی.”

آقای هوان Gowda است گفت: “پس از شکست در Lok سبها من در زمان تصمیم به مسابقه هر انتخابات است. شرایط امروز – تمام قانونگذاران از هر دو خانه از حزب من در زمان یک تصمیم به اتفاق آرا است که من باید به Rajya سبها. من تا به حال پذیرفته نیست. اما من موافقت کردند که خانم سونیا گاندی گفت: ما فقط در حال انتظار برای تصمیم گیری خود را. است که چرا ما فقط ارسال Kharge نام.”

رای گیری برنامه ریزی شده بود در تاریخ 19 ژوئن برای پر کردن چهار Rajya سبها کرسی از Karnataka, نمایندگی Rajeev Gowda و B K Hariprasad کنگره Prabhakar Kore از بی جی پی و D Kupendra ردی از JDS که سقوط خواهد کرد خالی در ژوئن 25, با بازنشستگی خود را.

بی جی پی با 117 اعضای مجمع از جمله سخنران بود که در یک موقعیت برای اطمینان از پیروزی آسان در دو مورد از چهار صندلی در حالی که کنگره با 68 MLAs در یک.

این JDS که 34 کرسی در مجلس شد در یک موقعیت برای برنده شدن در یک صندلی در Rajya سبها خود را در آن بود اما کنگره حمایت با مازاد خود را رای.

حداقل از 45 رای مورد نیاز برای یک نامزد به نفع خود.

رای گیری شد و نیاز نیست در این انتخابات به هیچ حزب سابقه هرگونه نامزد در برابر هر یک از دیگر و محدود خود را در مسابقه به تعداد کرسی های که آنها می تواند به نفع خود و بر اساس قدرت خود را در مجلس است.

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im