با چشم در چین و هند و اصلاح سرمایه گذاری مستقیم خارجی, سیاست برای محافظت از شرکت های, در میان همه گیر

Coronavirus: هند گفت جدید سرمایه گذاری مستقیم خارجی سیاست با هدف حمایت از شرکت های داخلی از خارجی طرح

دهلی نو:

شرکت ها در هر کشور است که به دلیل داشتن مرز مشترک با هند باید به رویکرد دولت برای سرمایه گذاری در هند و نه از طریق اتوماتیک مسیر تجارت و وزارت صنایع گفت: در مطبوعات توجه داشته باشید هجی کردن آن جدید سرمایه گذاری مستقیم خارجی و یا سرمایه گذاری مستقیم خارجی, سیاست برای کشورهای همسایه.

سرمایه گذاری مستقیم خارجی در هند مجاز است تحت دو حالت – یا از طریق این مسیر به صورت خودکار برای آن شرکت ها نیازی به تایید دولت و یا از طریق دولت مسیر برای شرکت های که نیاز به رفتن جلوتر از مرکز.

تجدید نظر سرمایه گذاری مستقیم خارجی حکومت به دنبال محدود کردن “فرصت طلب تصاحب و یا ادغام شرکت های هندی به دلیل COVID-19 pandemic” وزارت گفت.

دولت تصمیم به تجدید نظر در قانون سرمایه گذاری مستقیم خارجی برای اطمینان از هیچ کشور همسایه به خصوص چین طول می کشد استفاده ناروا در میان COVID-19 گیر منابع در این وزارتخانه گفت.

“یک نهاد از یک کشور را برای سرمایه گذاری در مرز مشترک با هند و یا در آن نفع صاحب یک سرمایه گذاری به هند واقع شده است در و یا شهروند هر کشور سرمایه گذاری می تواند تنها تحت دولت مسیر” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

انتقال مالکیت در سرمایه گذاری مستقیم خارجی قرارداد که منافع هر کشور است که به دلیل داشتن مرز مشترک با هند نیز نیاز به تایید دولت و این وزارت گفت.

قبل از سرمایه گذاری مستقیم خارجی سیاست محدود بود به اجازه می دهد تنها بنگلادش و پاکستان از طریق دولت مسیر در تمام بخش های. تجدید نظر حکومت است و در حال حاضر شرکت هایی از چین در دولت مسیر فیلتر.

تجدید نظر قانون قابل اجرا نیست اخیر 1.01 درصد سهام فروش توسط وام دهنده وام مسکن HDFC به بانک خلق چین به عنوان معامله شد کمتر از استراتژیک 10 درصد منابع گفت. تجدید نظر سرمایه گذاری مستقیم خارجی سیاست قابل اجرا در سهام از 10 درصد و بالاتر از آنها گفت.

وجود دارد 17 بخش از جمله دفاع, مخابرات و دارویی است که نیاز به تایید دولت اگر هر شرکت از خارج از کشور می خواهد به سرمایه گذاری فراتر از یک درصد است.

طرح های مربوط به سرمایه گذاری مستقیم خارجی بیش از 50 میلیارد تومان قرار داده شده قبل از کابینه در امور اقتصادی.

ساعت پس از مرکز حرکت می کند, کنگره, MP, راهول گاندی توییتی خود با تشکر از دولت برای “توجه” خود “هشدار” بیش از تهدید ممکن است به تضعیف شرکت هندی در میان همه گیر.

“من از دولت. برای گرفتن توجه داشته باشید از هشدار و اصلاح قانون سرمایه گذاری مستقیم خارجی هنجارهای آن را اجباری برای دولت. تصویب در برخی از موارد خاص” آقای گاندی توییتی امروز.

در مارس 12, او پرسیدم عظیم رکود اقتصادی را تضعیف کرده است بسیاری از هندی, شرکت ها, آنها را جذاب اهداف برای تصاحب. دولت باید اجازه نمی دهد منافع خارجی را به کنترل هر شرکت هند در این زمان بحران ملی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو