With 6 Lakh Coronavirus Cases, India Just 50,000 Behind Russia

Coronavirus: هند در حال حاضر 6,00,032 موارد — حدود 50,000 موارد پشت روسیه است.

دهلی نو:

هند عبور کرده 6-لاخ علامت در coronavirus موارد با علاوه بر این از یک تکه از بیماران جدید از ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو است. در مجموع در حال حاضر 6,00,032 — حدود 50,000 موارد پشت روسیه که سوم بدترین مبتلا از coronavirus. روسیه قبل است برزیل که دارای بیش از 14 لاخ موارد و آمریکا که بیش از 26 لاخ موارد است.

صبح امروز هند را رقم 5,66,840 با علاوه بر این از عظیم 18,522 موارد جدید. توسط شب, Maharashtra اضافه شده 5,537 موارد به شمارش تامیل نادو 3,882 و دهلی نو 2,442.

حدود 90 درصد از کل عفونت در هند از ده متحده-Maharashtra, Tamil Nadu, دهلی نو, Gujarat, Uttar Pradesh, West Bengal, Telengana, آندرا پرادش, Haryana و کارناتاکا.

دهلی نو هر چند به تازگی ثبت نام کاهش سرعت. اوایل امروز, وزیر, Arvind Kejriwal گفت: دهلی نو موفق به کم کردن سرعت گسترش coronavirus با استناد به این که کل — 87,000-plus — می افتد کوتاه از 1 لاخ شکل است که کارشناسان انتظار داشتند در ماه ژوئن. از پیش بینی 60,000 فعال موارد توسط پایان ماه ژوئن دهلی است تنها حدود 26,000, او گفت:.

سنبله می آید در میان تدریجی آرامش از محدودیت های اعمال شده از مارس. روز دوشنبه دولت اعلام کرده بود “باز 2” که در آن مهار مناطق باقی خواهد ماند و تحت مستند.

مدارس و دانشگاه های, اما هنوز برای باز کردن و مترو خدمات و پروازهای بین المللی را نه از سر گرفت. اجتماعات بزرگ — و اجتماعی و سیاسی و یا مذهبی — هنوز هم ممنوع است.

COVAXIN — اولین واکسن بومی برای coronavirus — دریافت دارو کنترل کلی از هند را تایید بشر بالینی آن آغاز خواهد شد در این ماه است.

یک ، واکسن ایجاد شده از یک سویه عفونی SARS-CoV-2 ویروس آن توسعه داده شده توسط حیدرآباد بر اساس بهارات بیوتکنولوژی.

در meetnig نخست وزیر نارندرا مودی تصمیم گرفت که گروهی از پزشکان و پرستاران و کارگران خط مقدم در برابر coronavirus و همچنین بخش های آسیب پذیر از جمعیت خواهد شد برای اولین بار دسترسی به یک بار واکسن در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de