“به عنوان مثال مجموعه در احیای اقتصادی”: بالا نقل قول از ساعت نامه

'Will Set An Example In Economic Revival': Top Quotes From PM Modi's Letter To Nation

ماده 370 تقویت روحیه وحدت ملی و یکپارچگی PM مودی گفت: (فایل)

برجسته

 • در نامه خود PM برجسته اقتصادی خود چشم انداز و چالش های پیش رو
 • ساعت مودی با اشاره به بحران انسانی باعث همه گیر
 • او اطمینان داد که دولت او در حال کار “در ایران و تعیین راه”

دهلی نو: در اولین سالگرد دوم تصدی نخست وزیر نارندرا مودی نوشته است, نامه ای به ملت است که در آن او خود را برجسته دولت دستاوردهای اقتصادی خود چشم انداز برای کشور و چالش های پیش رو. Reminiscing ملی خود را برنده انتخابات گفت: مردم نشان داد “قدرت جمعی دموکراسی” به جهان است. با اشاره به بحران انسانی باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس PM مودی اطمینان داد که دولت او در حال کار “در ایران و تعیین راه” برای کاهش درد و رنج روزانه-دستمزد کارگران, بسیاری از آنها از دست داده اند و امرار معاش خود را به دلیل در سراسر کشور مستند. او دوخته امید خود را از چرخش اقتصادی در قدرت از 130 کرور سرخپوستان و گفت: آنها می تواند به عنوان به خوبی به عنوان الهام بخش جهان است.

در اینجا ده نقل قول از ساعت مودی را نامه ای به ملت:

 1. بسیاری از ترس است که هند را تبدیل به یک مشکل برای جهان زمانی که تاج بازدید هند است. اما امروز از طریق محض اعتماد به نفس و انعطاف پذیری شما را تبدیل جهان به نظر می رسد در ما. شما ثابت کرده اند که قدرت جمعی و پتانسیل سرخپوستان بی نظیر است حتی در مقایسه به قدرتمند و مرفه کشورهای جهان است.

 2. در بحران این قدر می تواند آن را قطعا نمی توان ادعا کرد که هیچ کس دچار هر گونه مشکل و یا ناراحتی. ما کارگران مهاجر و کارگران و صنعتگران و صنعتگران در مقیاس کوچک صنایع دستفروشان و از جمله هموطنان قرار گرفته اند فوق العاده ای رنج می برند. ما در حال کار در یک متحد و مصمم راه برای کاهش مشکلات خود را.

 3. در چند روز گذشته با یک سوپر گردباد است wreaked ویران کردن در بخش هایی از غرب بنگال و Odisha. در اینجا بیش از حد انعطاف پذیری از مردم این کشورها قابل توجه است. شجاعت خود را الهام بخش مردم هند است.

 4. در چنین زمان نیز وجود دارد یک بحث گسترده در مورد چگونه اقتصاد کشورهای مختلف از جمله هند را بهبود می یابند. با توجه به راه هند را شگفت زده کرده است جهان با آن وحدت و حل و فصل در مبارزه با کروناویروس وجود دارد اعتقاد راسخ دارد که ما نیز مجموعه ای به عنوان مثال در احیای اقتصادی. در اقتصادی, دامنه خود را از طریق قدرت 130 کرور هندی می تواند نه تنها شگفتی جهان بلکه الهام بخش آن است.

 5. عطر خاک هند همراه با عرق کار سخت و استعداد ما کارگران ایجاد خواهد شد که محصولات را کاهش می دهد هند وابستگی به واردات خواهد شد و حرکت به سمت خود کفایی.

 6. در این روز در سال گذشته آغاز شد و طلایی فصل در تاریخ دموکراسی هند است. آن بود که پس از چندین دهه است که مردم این کشور رای دادند به عقب کامل-مدت دولت با اکثریت. خود را از محبت و حسن نیت و همکاری فعال داده اند جدید انرژی و الهام بخش است. راه شما به نمایش قدرت جمعی دموکراسی است و نور هدایت برای کل جهان است.

 7. از سال 2014 تا 2019 هند قد به طور قابل توجهی افزایش یافت. شأن و فقیر بود افزایش یافته است. ملت زمانی شمول مالی رایگان گاز و برق اتصالات کل بهداشت پوشش و پیشرفت های ساخته شده جهت حصول اطمینان از مسکن برای همه است.’

 8. هند نشان داده فطرت خود را از طریق فولاد اعتصاب و حمله هوایی. در همان زمان چند دهه پیر خواسته مانند OROP یک ملت یک مالیات GST بهتر MSP برای کشاورزان انجام شد

 9. ماده 370 تقویت روحیه وحدت ملی و یکپارچه سازی. رم Mandir قضاوت تحویل به اتفاق آرا توسط محترم دیوان عالی هند آورده دوستانه پایان به بحث تداوم برای قرن ها. اقدام وحشیانه سه گانه Talaq شده است محدود به زباله دانی تاریخ. اصلاح قانون شهروندی بود بیان از هند شفقت و روح از شمول.

 10. شده اند وجود دارد بسیاری از تصمیم گیری های دیگر که اضافه شده اند حرکت به ملت مسیر توسعه. ایجاد پست رئیس دفاع کارکنان مدت ها بود در انتظار اصلاحات است که بهبود هماهنگی میان نیروهای مسلح. در همان زمان هند به شدت آماده سازی برای ماموریت Gaganyaan.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>