“هرگز بازگشت”: هزاران نفر از مهاجران خط در بمبئی برای قطار

'Will Never Return': Thousands Of Migrants Line Up In Mumbai For Trains

بمبئی است ثبت نام بیش از 17000 coronavirus موارد از جمله 655 مرگ و میر.

بمبئی:

در چهار خط موازی گسترش به عنوان دور به عنوان یکی می توانید ببینید هزاران نفر از کارگران مهاجر در صف در بمبئی Chhatrapati Shivaji پایانه ایستگاه در شب جمعه به هیئت مدیره قطار به خانه متحده در میان کشور COVID-19 مستند.

بسیاری از کارگران آورده بودند در اتوبوس از مکان هایی مانند Dharavi و Kurla در بمبئی و را “Shramik (کارگر) ویژه” قطار است که آنها را به اوتار پرادش, Bihar و کشورهای دیگر.

بیش از 5 لاخ مردم در ماهاراشترا که آمد به کار در سایت های ساخت و ساز کارخانه ها و کوره های آجر در سراسر کشور ثبت نام کرده اند در کمک به راه اندازی اجازه دهید به بازگشت مهاجران به خانه های خود.

صدها نفر صف از صبح روز بعد از ثبت روز پیش. “من ثبت نام 5 (مه). من می خواهم به پتنه” یکی از آنها گفت.

بسیاری صحبت کرد و از مشکلات آنها را در مواجهه بیش از چند هفته گذشته از دولت مرکزی اعلام ناگهانی در سراسر کشور مستند در ماه مارس – دو ماه بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده هند است.

“ما هرگز دوباره به بمبئی. در مواجه با بسیاری از مشکلات در اینجا. دولت کمک نمی کند در تمام. حتی اگر ما باید برای زنده ماندن با درآمد محدود در ما ایجاد کرد ما وجود دارد خواهد ماند” یک مهاجر کارگر گفت: NDTV.

Lakhs از کارگران مجبور به ترک شهرهای بزرگ و شهرستانها پس از از دست دادن شغل خود را و سمت چپ رشته بدون غذا و سرپناه با توجه به سخت و مستند در سراسر کشور است که با هدف مهار گسترش این رمان coronavirus.

مجبور به پیاده روی برای روز ده ها تن از کارگران مهاجر بیمار افتاده اند و یا کشته شده اند در راه خانه خود را یا از خستگی و یا در حوادث تاکید شدید خطرات فقیر شده اند در معرض.

بسیاری دیگر مانده اند قرار داده و قادر به بازگشت به روستاهای بومی خود به عنوان قطار و اتوبوس تا حد زیادی زمین را متوقف کند.

در مواجهه با فشار افکار عمومی دولت به ویژه سازمان قطار و اتوبوس برای حمل و نقل کارگران مهاجر خانه. روز پنجشنبه گفت: بیش از 10 لاخ مردم رسیده بود خود را به خانه متحده با قطار.

بمبئی هند مالی و سرمایه سرگرمی شده است که بدترین ضربه COVID-19 ثبت نام بیش از 17000 coronavirus موارد از جمله 655 مرگ و میر.

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>