“از دست خواهد داد اگر Coronavirus مبارزه محدود به ساعت اداری”: راهول گاندی

کنگره MP راهول گاندی امروز صحبت در مورد کوروناویروس مستند با توجه به پایان مارس 17.

دهلی نو:

کنگره رهبر راهول گاندی گفت: امروز که دولت نیاز به “به شفافیت” در طرح خروج پس از coronavirus مستند با توجه به پایان on May 17. او همچنین گفت: کشور نیاز به یک “قوی هستم” بلکه “قوی وزرای ارشد”. این کشور را از دست coroanavirus مبارزه اگر آن را تنها محدود به ساعت او گفت:.

“اگر ما را در این مبارزه تنها در سازمان بنادر و دریانوردی ما از دست خواهد داد; ساعت باید محول قدرت” کنگره رهبر گفت: در تعامل با رسانه ها است.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: تا به حال یک سبک کار و این که “ممکن است موثر” در شرایط دیگر. “این ممکن است برای او کار می کنند اما زمانی که کشور با آن مواجه است از جمله یک بحران بی سابقه ای ما لازم نیست فقط یکی از قوی هستم… ما نیاز بسیاری از رهبران قوی, قوی, سیستم مدیریت محتوا (وزرای ارشد) و قوی DMs (منطقه بدوی). ما نیاز به یک قوی میهنی هندی رهبر در panchayat سطح منطقه سطح دولت و در سطح… ما نیاز به مقابله با مشکل و پایان آن را در سطح محلی و در سطح ملی است.”

برای مثال درجه بندی از رنگ های قرمز و نارنجی و سبز انجام شده بود در سطح ملی است اما باید انجام شده در سطح DM به عنوان آنها بیشترین اطلاعات زمین, او گفت:.

آقای گاندی نیز “توصیه” ساعت مودی به صحبت کردن با وزرای ارشد بیشتر و به عنوان یک همکار و نه به عنوان یک رئیس.

در این مستند آقای گاندی گفت: دولت باید شفاف در مورد طرح خروج.

“ما نیاز به درک زمانی که آنها را باز چه معیار, چه جعبه آنها نیاز به چک کردن. دولت باید هجی کردن معیارهای” کنگره رهبر گفت.

“ما به سادگی نمی تواند ادامه بدون ارائه پشتیبانی به کسانی که رنج می برند به دلیل مستند. یک مستند به ارمغان می آورد یک تغییر روحی و روانی. آن است که کلید on-off. در حال حاضر مردم بسیار می ترسم از این بیماری, بنابراین ما در حال رفتن به مجبور به ایجاد تغییرات روحی و روانی در ذهن مردم است. دولت اگر می خواهد آن را باز کرده و به نوبه خود این ترس را به یک حس اعتماد به نفس” او اضافه شده است.

“ما در اورژانس و ایده تزریق مبلغ 7500 تومان به طور مستقیم به دست فقیر مهم است.”

کنگره MP گفت: عظیم انتقال مورد نیاز بود و هماهنگی بین دولت و دولت و دولت و مردم است.

به یک سوال در مورد وضعیت مهاجران رشته توسط lockdown یا مجبور به زنده ماندن بدون شغل و سرپناه و غذا و یا راه رفتن صدها متر با خانواده های خود آقای گاندی گفت این بود “به انتقاد از دولت” در بحران است.

“ما زنجیره تامین و سیستم بهداشت و درمان از قرمز و نارنجی و سبز در تضاد است. مهاجران فقیر و نیاز به پول بلافاصله. این MSME نیاز به پول بلافاصله در غیر این صورت کمبود شغل را تبدیل به یک سونامی” گفت: کنگره رهبر.

او همچنین در مورد خواسته های جدید خود را از مذاکرات با کارشناسان مانند Raghuram راجان و Abhijeet بانرجی در اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر و مستند.

“من صحبت می کنند به بسیاری از مردم است. بسیاری از مکالمات جالب هستند. من فکر کردم من می خواهم به یک نگاه اجمالی از این مکالمات برای مردم هند است. وجود دارد هیچ دیگر استراتژی” او پاسخ داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>