“می میرند”: مهاجران سمت چپ ایستاده در موج گرما پس از قطار اوراق

Coronavirus مهاجران بحران: Lakhs از مهاجران بودند از سمت چپ رشته را در سراسر کشور مستند

دهلی نو:

صدها نفر از مهاجران در حال صف بندی خارج coronavirus غربالگری مراکز در سراسر دهلی نو با وجود باطل موج گرما و سوزاننده دماهای به شدت امیدوار به اعلام COVID-19 رایگان و دریافت یک صندلی در قطار ویژه خود را به خانه متحده است.

چپ بدون شغل و یا مردان, زنان باردار و کودکان ایستاده انتظار امید و دعا برای ساعت ها و حتی به عنوان دمای نزدیک به 50 درجه سانتیگراد در بخش هایی از این شهر تنها می شود گفت که “shramik” قطار اجرا خواهد شد.

در یک مرکز غربالگری در دهلی غرب Vinod نگر برای مثال مهاجران انتظار برای 24 ساعت گفته شد وجود خواهد داشت هیچ قطار به بیهار برای سه روز آینده.

“ما می میرند مثل این… به دلیل گرسنگی. من شده اند در اینجا پس از 11 صبح دیروز (سهشنبه). ما حتی داده شده است آب و پلیس در حفظ و تهدید ما” Karishma Devi, 29, NDTV گفت. Karishma Devi که هشت ماهه باردار است به دنبال یک قطار به Bihar را سهرسا پس از او AC تکنسین و او انداخته بودند از خانه خود را بیش از عدم پرداخت اجاره.

“من نیز در اینجا پس از 11 صبح دیروز پس از آنکه ما در اواخر شب با پیام است که قطار ما را ترک خواهد کرد در صبح است. اما ما شاهد پیام اواخر و در زمان ما رسیده بود گفت: این قطار را ترک کرده بود. ما در آنجا ماند و تمام شب رو تنها از آب و بیسکویت” Ashok که می خواهد به بازگشت به Bihar را Madhubhani منطقه گفت.

s8r6deq

خشمگین مهاجران از بیهار شدت انتقاد کرد در وزیر Nitish کومار و دولت او

“من شده اند در اینجا پس از 4 بعد از ظهر دیروز و فقط آب و بیسکویت. ما مانده اند یک شبه. ما یک پیام است که وجود دارد بنابراین ما آمد. اما در حال حاضر ما در حال گفت که وجود خواهد داشت هیچ قطار برای سه روز” 25 ساله Shaqib که او نیز می خواهد به بازگشت به سهرسا در بیهار گفت NDTV.

یکی دیگر از رشته مهاجر چپ خشمگین با هرج و مرج و آشکار disinclination از دولت برای کمک به شدت انتقاد کرد در بیهار وزیر Nitish کومار: “من صرف تمام شب در انتظار… مادر من در خانه درگذشت. من می خواهم به درخواست Nitish کومار و بیهار دولت – آنچه شما انجام می دهند برای Biharis?”

هفته گذشته Nitish کومار به دادگاه تجدید نظر به تمام کارگران مهاجر به دنبال بازگشت به خانه به وحشت و اعتماد خود را به دولت. بیانیه ای توسط دولت گفت: مهاجران مصرف آن را هر اقدامات ممکن در اختیار خود را به آنها را به خانه آورد.

با توجه به پروتکل گذاشته و راه آهن و مهاجران ثبت نام برای سفر در “shramik” قطار در حال اطلاع از تاریخ و زمان خروج. در صبح روز خروج آنها به گزارش یک مرکز غربالگری و اگر آنها روشن حرارتی آزمون در حال صدور گواهی قبل از حمل و نقل به ایستگاه.

به عنوان مرکز و دولت داد و بیداد بیش از این در حال اجرا از “shramik” قطار با دولت مرکزی ادعا متحده در حال مسدود کردن در حال اجرا از قطار آن درمانده مهاجران که به نظر می رسد در وسط.

در ماهاراشترا به عنوان وزیر Uddhav Thackeray و راه آهن وزیر Piyush Goyal wrangled بیش از دولت ارائه اطلاعات کافی هزاران نفر از مهاجران جمع خارج بمبئی ایستگاه های راه آهن در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im