چرا شما باید شروع به انزال کمی از ظرف صابون پایین تخلیه

آیا شما تا به حال به یک لوله کش تماس در عمده به دلیل تعطیلات خود را تخلیه برداشت که دقیق روز به مسدود کردن و ترک شما با یک سینک پر از آب چرب و کثیف ظروف ؟ نه ؟ فقط من ؟ من دوست دارم به سرزنش ما خانه مستاجر قبلی اما در همه صداقت ما احتمالا بخشی از تقصیر هم برای انجام یک کار خوب به اندازه کافی برای جلوگیری از پخت و پز گریس از رفتن به پایین تخلیه.

هیچ کس می خواهد برای مقابله با یک ظرف غذا می خواهم که اجازه دهید به تنهایی یک اورژانس لوله کشی لایحه. وجود دارد چند اقدامات پیشگیرانه شما می توانید.

برای شروع در اینجا برخی از کلمات حکمت از من لوله کش, Mike Streible از Streible لوله کشی در لوئیزویل ، این ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما ظاهرا (سلام!) آن را نمی. “چه کار می کند بهترین است و محدود کردن میزان چربی در سمت چپ بر روی ظروف و تابه,” Streible می گوید. او نشان می دهد پاک کردن ماهی تابه که تا به حال مقدار زیادی از نفت و دفع پس مانده گریس. (من اضافه می کنم که اگر شما در حال پخت و پز با بیکن گریس یا اردک را سزاوار محل افتخار در یخچال خود را برای بعد استفاده مجدد.)

اما هیچ یک از ما کامل است و ما می توانیم احساس عجله. من دیده ام من, شوهر ریختن روغن پخت و پز مستقیم به سینک (وحشت). اگر شما می دانید شما ممکن است یک مسئله در این جبهه هارون مولدر, مالک و مدیر عملیات برای آقای Rooter لوله کشی از سان آنتونیو یک همسایگی شرکت دارای یک نرم افزار نکته: “اضافه کردن یک سرنگ یا دو تا از ظرف صابون را به آشپزخانه خود را سینک تخلیه کمک خواهد کرد به نگه داشتن چربی را به حداقل” او می گوید: “این نیز نگه داشتن خود را تخلیه بو کردن بیش از حد بزرگ!”

آنها در واقع انجام این کار در خانه تقریبا در هر زمان کسی ظروف مولدر می گوید.

پس چگونه شما باید در مورد این ؟

“ادامه استفاده از قلم مو خود را به تحریک هر صابون در بالای تخلیه و پایین نزول و اجازه می دهد که آب داغ به اجرای حدود 60 ثانیه” مولدر می گوید. این خوب است اگر شما هنوز هم برخی از حباب های او اشاره می کند چرا که “اجازه می دهد آنها را به باقی می ماند در تخلیه را افزایش می دهد مقدار زمان گریس صابون صرف در دو طرف لوله و این کمک خواهد کرد برای تبدیل شدن به بیشتر موثر در از بین بردن هر گونه تجمع ناخواسته.”

مولدر توصیه می کند انجام این کار حداقل یک بار در هفته. که گفت:, “این نیز ایده خوبی است برای انجام این کار هر زمان که شما یک مقدار زیادی از غذاهای که ممکن است ام شامل غذاهای چرب.”

من هنوز رفتن به محل کار در ساخت مطمئن شوید که ما اجازه نمی گریس دریافت پایین کشیدن اما من نیز قطعا رفتن به شروع به انزال ظرف صابون پایین تخلیه. بدون جرم به Streible اما من ترجیح می دهم او را نمی بینم اگر من لازم نیست که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de