چرا بازار سهام است تا در میان هرج و مرج در خیابان ها

یک نشان دهنده اجرا می شود به ضربه جمعیت-کنترل قوطی در اعتراض به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید تحت مینیاپولیس بازداشت پلیس در اوکلند کالیفرنیا 29 مه سال 2020 است.

استفان لام | ایسنا

جهانی و همه گیر نژادی نزاع سیاسی تحول و افزایش بازار سهام در میان هرج و مرج است. در حالی که این برای تلفن های موبایل زیادی مانند سال 2020 آن را نیز پژواک تمام راه را از سال 1968.

هر دو سال برجسته تاریخ ساخت سطوح از جنجال و هیاهو و هر دو می تواند تا پایان سال خوب برای سرمایه گذاران است. در حالی که بازار فعلی هنوز برخی از زمین را تشکیل می دهند و این روند بیش از گذشته دو به علاوه ماه بوده است به شدت بالاتر مخدوش کسانی که نمی توانند آشتی قطع.

شاید نباید آن را مانند تعجب ، در بازار به طور فزاینده ای رانده شده توسط خونسرد کامپیوتر قابل اجرا بر روی الگوریتم ها و سرمایه گذاران که حداقل در تئوری همیشه به دنبال به جلو تمایل به زل زل نگاه کردن فراتر از اخبار لحظه ای است که همیشه وجود دارد.

از طریق ظهر, میانگین صنعتی داو جونز بود تا 65 امتیاز.

“بازار همیشه به نظر می رسد بی عاطفه و بدون هر گونه احساسات و بدون مراقبت بدون همدلی است. اما این طبیعت بازار” گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. “الگوریتم مسلما هیچ گوشه ای از این همدلی است. آنها قرار نیست.”

هنوز بازار اغلب پاپ خواهد شد و یا رها کردن در یک تیتر, آیا آن را در بازار به طور مستقیم مرتبط به یک آمار اقتصادی نقطه و یا برخی از جغرافیای سیاسی توسعه است.

اخیرا اخبار از داروهای بالقوه و واکسن برای coronavirus را تعیین کرده است بازار صعودی به عنوان آنها دیده می شود که نشان دهنده امیدوار است که این بیماری همه گیر را می توان خنثی کرد. برعکس در بازار تمایل به نگاه را از طریق برخی از افتضاح تحولات اشتغال خرده فروشی و شرکت های بزرگ درآمد.

در حالی که این امر باید منطقی به نظر می رسید که اعتراضات و شورش های روزهای اخیر ناشی از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بود که تعدادی از بازار تاثیر عمده به طور متوسط در روز دوشنبه ارسال شده دستاوردهای کوچک در حالی که بقیه کشور سعی کردم به تمیز کردن پس از ضرب وشتم.

“وجود دارد بسیاری از دلایل معتبر به فروش ریسک دارایی مانند سهام یا بدهی شرکت های بزرگ فقط در حال حاضر اما تاریخ نشان می دهد بازارهای نگاه را از طریق بسیاری از انواع حوادث پر سر و صدا و انجام داده اند برای چندین دهه” گفت: نیکلاس کولا از بنیانگذاران DataTrek پژوهش است. “که ممکن است به نظر درست نميرسد و شاید حتی ‘عادلانه’ اما این کاملا درست است.”

یکی از روشن ترین نمونه از سال 1968.

مرگ و نابودی و بیماری

این کشیش مارتین لوتر کینگ و رابرت اف کندی شد و هر دو به قتل رسید. ویتنام شمالی راه اندازی انتقادات توهین آمیز و 1968 انتخابات ریاست جمهوری, برجسته, بسیار تفرقه مسابقه بین هوبرت هامفری و ریچارد نیکسون. تظاهرات افزون گردید در سراسر کشور و جهان شامل به یاد ماندنی مطرح مشت سلام از جان کارلوس و Tommie Smith در بازی های المپیک تابستانی.

و البته در آنجا نیز بود H3N2 “هنگ کنگ آنفولانزا” همه گیر که به کشته شدن نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی و میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان و هنوز هم جان ده ها هزار نفر در سال است.

نتیجه نهایی برای بازار سال: پس از 9 درصد افت برای شاخص S&P 500 از ژانویه تا مارس, بازار بسیج 24 درصد و به پایان رسید با یک قیمت افزایش 7.6%. تا کنون در سال 2020 این شاخص هنوز در مورد 5.7% در سال به, تاریخ, اما 36% رالی خاموش مارس پایین است و سرمایه گذاران تفکر که تیتر دیگر هجوم نتیجه می تواند در راه است.

“1968 سال بود که” درهم شکست آمریکا و بسیاری از حوادث پر سر و صدا و خشونت صورت گرفت که در آن سال. و با وجود آن که بازارهای سهام موفق به انجام استوار” نوشته تام لی رئیس تحقیقات در Fundstrat جهانی مشاوران. “سال 1968 یک یادآوری است که سهام و رویدادهای جهان همیشه در ارتباط است.”

تا مطمئن شوید که با همه چیز این پر سر و صدا وجود دارد همیشه خطر چیزهایی که می تواند جنوبی به سرعت.

هر نشانه ای که اقتصاد التیام نیست و به سرعت به عنوان بازار قیمت گذاری است و یا این که مسائل ژئوپولیتیک و تظاهرات های اجتماعی می تواند بیشتر بی ثبات می تواند صدمه دیده است یک بازار است که باعث تقویت امید برای یک چرخش سریع سوخت سیاست اقامت در یک مقیاس هرگز اقدام به قبل از.

کولا اشاره می کند که بازار تحت فشار قرار دادند از طریق بار دشوار مانند 1998-99 زمانی که پرزیدنت بیل کلینتون بود استیضاح و 2011 در هنگام اشغال وال استریت تظاهرات شایع شد. اما بازار خواهد شد که برای جبران این زمان اگر نشانه هایی وجود دارد که اساسی تر آسیب انجام شده است.

“آنچه مهم به بازارهای در حال حاضر چگونه است/زمانی که ما اقتصاد ری استارت از COVID بحران خاموش شدن ناگهانی” کولا نوشت. “اگر تظاهرات و یا سیاسی سرريز شروع به صدمه زدن به مصرف کننده اعتماد به نفس است که می تواند کاهش قیمت سهام برای یک دوره طولانی تر از یک یا دو هفته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>