چرا اولین چیزی که نصب میکنم بعد از خرید خانه من بود و یک پرچم رنگین کمان

هنگامی که شریک زندگی من و من بسته در خانه رویایی ما اولین کاری که کردیم سفارش برای یک میله پرچم و یک رنگین کمان غرور پرچم. به لطف برخی از سریع حمل و نقل روز بعد از ما نقل مکان کرد در قبل از ما تا به حال کاشته گل آویزان پرده و یا حتی به طور کامل غیر بستهای—ما هیجان زده به ایوان و آویزان اول ما غرور پرچم در خانه.

پس من 18 سال پیش من برای زندگی در یک محله که در آن من می دانستم که نمی شود آن را امن برای پرواز یک غرور پرچم محله که در آن من می شنوید ضد همجنس تهمت پرتاب در من و دیگران. من صرف یک دهه زندگی در شهر نیویورک و کار در جامعه های غیر انتفاعی و من به خوبی آگاه از این تعداد نفرت جنایات رخ داده است که در این شهر و در محله ای که من زندگی می کردند. هنگامی که شریک زندگی من و من خریداری یک خانه در محافظه کار خارجی بروکلین و ما قطعا احساس نمی امن قرار دادن یک پرچم رنگین کمان در خانه ما. به جای من قرار داده شده یک رنگین کمان Adirondack صندلی در حیاط خلوت پشت ما شش پا حصار حریم خصوصی. من هنوز هم نگران است که کشورهای همسایه که در طبقه بالا ویندوز بدقت نظاره گر به ما حیاط کوچک خواهد دیدن رنگین کمان صندلی و هدف ما است.

اما زمانی که ما تصمیم به ترک این شهر و حرکت به پرتلند سنگ., زندگی مترقی محله یک نیاز بود برای ما. در حالی که تور خانه های شریک زندگی من و من به عمد در زمان توجه داشته باشید تعدادی از پرچم رنگین کمان و لیبرال سیاسی نشانه های ما را دیدم. در پایان وجود دارد بسیاری از دلایل ما خریداری خانه ما—like how it ملاقات نیازهای سگ من—اما این مهم چگونه امن و استقبال جامعه احساس برای من تجاوز خانواده است.

بعد از روزی که ما آویزان ما پرچم ما را دریافت کرده ام چیزی جز پاسخ مثبت از کشورهای همسایه است. در موارد متعددی مردم را متوقف کرده اند به صحبت کردن با من در مورد چقدر مهم است تنوع و چقدر خوشحالم که آنها به دیدن ما غرور پرچم. گاهی اوقات مثبت تعاملات حتی نمی شامل من. در حالی که باغبانی من شنید بی شماری مکالمات بین پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ توضیح به بچه های خود را در مورد آنچه که ما پرچم رنگین کمان را به معنی. در چند نوبت من حتی شنیده کودکان تصحیح بزرگسالان در مورد معنای آن توضیح به آنها پرچم رنگین کمان نیست فقط در مورد “گی” اما نماینده کل جامعه تجاوز. جوانان امروز بسیار شگفت انگیز هستند و آنها از چرا ما بلافاصله با قرار دادن یک پرچم و چرا من آرزو می کنم ما احساس ما می تواند آن را انجام دهد در گذشته محله.

در سال 2020 آن را آسان به فکر می کنم که آن را کاملا امن به عنوان LGBTQ. متاسفانه همیشه مورد. جوانان LGBTQ هنوز 120 بار بیشتر احتمال دارد به نا امن در خانه و تجربه بی خانمانی خود را به جنس مخالف و cisgender همسالان. در حال حرکت به یک محله و با قرار دادن یک پرچم رنگین کمان نیست در مورد من نیاز به جولان دادن و یا حتی جشن من queerness. برای من پرواز پرچم رنگین کمان را از خانه من است در مورد جشن جامعه ایجاد فرصت برای گفتگو و بیشتر از همه نمایشگاه دید. پرچم من ارائه می دهد امید به مردم در حال عبور است که ممکن است احساس امنیت آمده—است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>