چرا وام های دانشجویی لازم نیست برای متوقف کردن شما از خرید یک خانه

افزایش هزینه های کمک درسی کالج را ترک کرده اند و بسیاری به خصوص millennials, زین با یک کل بسیاری از بدهی وام دانشجویی. به طور متوسط آنها $34,504 در سوراخ, با توجه به مطالعه از دفتر اعتباری Experian. نه تنها بازپرداخت وام های دانشجویی آن را دشوار برای این نسل به صرفه جویی در پول برای پرداخت در یک خانه اما وام های برجسته را تحت تاثیر قرار بدهی به نسبت درآمد—یک عامل عمده وام دهندگان در نظر بگیرید در هنگام تصویب وام. نتیجه ؟ حدود 83 درصد از مالکان غیر استناد بدهی وام دانشجویی به عنوان عاملی که نگه داشتن آنها را از خرید خانه در هر انجمن ملی از Realtors.

در عین حال خرید خانه با وام های دانشجویی است که ممکن است کارشناسان می گویند. اثبات این است که در تعداد بیش از حد: برخی از 40 درصد از homebuyers اولین بار باید بدهی وام دانشجویی با توجه به نار مطالعه است. در حالی که بدهی آن را سخت به انتقال از مستاجر به صاحب خانه آن است که در واقع ممکن است.

“بدهی از هر نوع می تواند تاثیر توانایی خود را به خرید یک خانه است اما بدهی وام دانشجویی امر به ویژه از آنجا که بسیاری از وام گیرندگان بازپرداخت ترتیبات است که می تواند به گسترش پرداخت برای بیش از 20 سال و یا حتی بیشتر می گوید:” بریتنی کاسترو یک برنامه ریز مالی خبره با نعناع و توربو. “معنی وام گیرندگان نمی توانید فقط به سادگی صبر کنید برای خرید یک خانه تا زمانی که آنها خارج از بدهی زیرا کسانی که در پرداخت وام دانشجویی آنقدر طولانی مدت است.”

آینده, راهنمایی در مورد چگونه به خرید یک خانه با بدهی وام دانشجویی از مشاوران مالی و کسانی که آن را انجام داده اند قبل از.

دریافت واقع بینانه در مورد بودجه خود را

آیا منتظر نیست برای یک وام دهنده یا نماینده املاک و مستغلات به شما بگویم آنچه شما می توانید استطاعت به جای استفاده از بودجه خود را به عنوان یک معیار برای آنچه که واقع بینانه و دست یافتنی برای خود و وضعیت مالی می گوید کاسترو همچنین مدیر عامل شرکت از نظر مالی عاقلانه Inc., در لس آنجلس بر اساس برنامه ریزی مالی شرکت است. شما می توانید با استفاده از یک ماشین حساب وام مسکن آنلاین برای کمک به شما در برآورد پتانسیل خود را ماهانه پرداخت و نگاه کنید که چگونه این امر تاثیر خود را در امور مالی. امور مالی شخصی نرم افزار مانند نعناع کمک خواهد کرد که به شما در تنظیم و چوب به بودجه خود را, او می گوید.

آن ممکن است وسوسه انگیز به فکر می کنم اگر شما در حال پرداخت 1500 دلار در اجاره شما می توانید استطاعت 1500 $در وام مسکن. اما شانون, Clark, امور مالی شخصی, مربی, هشدار در برابر این. او و همسرش $60,000 در بدهی وام دانشجویی زمانی که آنها در یک 300.000 دلار وام مسکن در سیاتل واشنگتن و می گوید آن را “تقریبا ورشکست ما در رکود بزرگ.”

“در نظر بگیرید چه قیمت اجاره در منطقه شما هستند در مقایسه با هزینه های وام مسکن خود را و مالیات و بیمه ها هزینه های تعمیر و نگهداری,” او می گوید. “اگر شما به طور ناگهانی نمی تواند پرداخت وام مسکن شما خواهد بود قادر به اجاره خانه خود را برای پوشش پرداخت ؟ اگر پاسخ ” نه ” فکر می کنم دو بار قبل از خرید. اجاره در واقع ممکن است ارزان تر را برای شما به هر حال.”

کلارک و بسیاری دیگر از کارشناسان مالی می گویند شما باید یک صندوق اضطراری از شش ماه ذخیره بنابراین شما نمی خواهید به طور کامل خالی خود را پس انداز پرداخت.

قرار داده و خود را دانشجو پرداخت وام به پرداخت صندوق در طول COVID-19

به دلیل COVID-19 دولت فدرال به طور موقت متوقف شد وام دانشجویی بهره و پرداخت به مدت شش ماه در فدرال وام های دانشجویی. این می تواند زمان زیادی را به استفاده از پرداخت شما را به صرفه جویی برای پرداخت کاسترو می گوید. مطمئن شوید که شما می توانید شروع به بازپرداخت وام های دانشجویی خود را هنگامی که تبدیل شدن آنها به توجه دوباره به عنوان حتی یک پرداخت از دست رفته می تواند دینگ اعتباری خود را.

نظر شما refinancing وام های دانشجویی

در حالی که نمره اعتباری خود را می تواند کمک به شما اهرم بهتر نرخ بهره بدهی های خود را به نسبت درآمد (یا DTI) تعیین خواهد کرد که آیا شما می توانید واجد شرایط برای وام مسکن در همه. بدهی های خود را به درآمد (DTI) نسبت باید حداقل 43 درصد و یا پایین تر به معنی خود را ماهانه تعهدات نباید بیش از 43 درصد از درآمد ناخالص خود را که درآمد خود را قبل از حقوق و دستمزد کسر. گرفتن این نسبت حتی پایین تر می تواند در نتیجه نرخ بهره پایین تر.

وام های دانشجویی در حال یک عامل عمده در DTI نسبت, توضیح می دهد که تراویس هورنزبی CFA و بنیانگذار وام دانشجویی, برنامه ریز, یک سازمان است که به مردم می دهد استراتژی برای کمک به پرداخت وام های دانشجویی.

“بسته به نوع بر روی وضعیت شما, شما refinancing وام های دانشجویی می تواند در کاهش ماهانه خود را دانشجو پرداخت وام و کمک به بهبود خود را DTI نسبت,” او می گوید.

در حالی که شما ممکن است قادر به واجد شرایط برای یک خانه با یک DTI از 43 درصد و یا کاهش بسیاری از مشاوران مالی مشتریان خود بگویید آنها نباید خرید اگر خود را DTI بیش از 38 درصد می گوید: پاتریک Boyaggi مدیر عامل شرکت وام وام مسکن بازار خود را تا. در حالی که وجود دارد منافع مالی برای خرید یک خانه مانند ساختمان سهام آن را نه حق انتخاب برای همه Boyaggi اخطار می دهد و شما ممکن است در یک موقعیت بهتر هنگامی که شما حذف برخی از بدهی های خود را.

نگاهی به زمان برای پرداخت آن وام کوچک مانده و یا دیگر بدهی قبل از مصرف در بدهی های بزرگتر از یک خانه خرید کاسترو توصیه می کند. “کاهش مقدار بدهی قبل از خرید می تواند به معنای افزایش نمره اعتباری خود را و کمک به شما واجد شرایط برای بهترین وام مسکن وام نرخ,” او می گوید.

در حالی که همه بودجه متفاوت است اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به صاحب خانه نگه دارند در گرفتن پستان وام خودرو برای یک ماشین گران قیمت و یا racking تا بدهی کارت اعتباری شما پس از فارغ التحصیل توصیه بریتنی هوسپیان. او و همسرش بدهی وام دانشجویی در مجموع $36,000 هنگامی که آنها را خرید اولین خانه خود را برای $136,000 در سال 2016 فقط در خارج از شهر اوکلاهما.

هوسپیان در حال حاضر یک سرمایه گذار املاک و مستغلات با متخصص Homebuyers همچنین توصیه می کند کاهش انتظارات خود را برای استارت شما صفحه اصلی و چسبیده به در به دنبال خانه در محدوده قیمت خود را.

شما همچنین ممکن است نیاز به نگاهی به خرید در بیشتر مقرون به صرفه در بازار, از بدهی وام دانشجویی آن را دشوار برای صرفه جویی برای پرداخت هولدن می گوید لوئیس خانه و متخصص وام مسکن در NerdWallet.

“در نهایت, شما ممکن است مجبور به حرکت به یک مقرون به صرفه تر محل مانند دالاس به جای لس آنجلس” لوئیس می گوید.

FHA وام یک برنامه محبوب برای اولین بار خریداران اجازه می دهد تا شما را به پرداخت پایین پایین به عنوان 3.5 درصد است. با downpayment از $7,915 شما می توانید به یک خانه در دالاس که در آن ميانه صفحه اصلی قیمت دلار است 226,145 با توجه به Zillow. اما در لوس آنجلس که در آن ميانه صفحه اصلی قیمت دلار است 752,508 شما می خواهم نیاز به یک $26,337 پرداخت.

بنابراین در حالی که وام های دانشجویی قطعا در حال بدنام مالکیت خانه مانع از آن است که هنوز هم ممکن است به یک وام مسکن در حالی که پرداخت خود را به آموزش و پرورش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید