به همین دلیل بسیار مهم است که من گیاهان یک نام

من به یاد داشته باشید آن را به وضوح—شب که به خانه آمدم با اولین گیاه کودکان است. آن را سریع شب تابستان در ماه ژوئن بود و من از حضور در کارگاه عملی که درگیر گلکاری گیاهان که من قادر به گرفتن خانه با من ، من آرزو به سبز بسته نرم افزاری از شادی به خود من تماس بگیرید و به همان اندازه به عنوان مهم به تماس آن را با یک نام است که احساس می شود.

من تا به حال مشغول به کار در آپارتمان درمانی برای حدود یک سال در این نقطه بود که به اندازه کافی بلند برای درک شادی بودن یک گیاه پدر و مادر و بیشتر لذت فکر کردن به یک نام. شیوه زندگی ما مدیر Taryn Williford همیشه صحبت بسیار از گیاهان به نام پس از نوازندگان: لیدی گاگا این monstera, Jay Z ZZ گیاه و مدونا نماز گیاهی به نام چند. با خودم می گفتم که هر زمان که وقت آمد که من را به من گیاهان مناسب هویت آنها سزاوار—اما کمی من می دانم آن را خواهد اعتبار خود من است.

کجا این گیاه نامگذاری روند آمده است ؟

معلوم می شود این عادت فراتر کارکنان در در (اگر چه ریشه در اینجا بسیار قوی بدون جناس در نظر گرفته). گیاهان و محبوب بوده است برای چندین دهه پس شانس هستند مردم شده اند و نامگذاری گیاهان خود را قبل از millennials شروع به انجام آن است. گیاه متخصص و طراح داخلی هیلتون کارتر تایید کرد که نسل های قدیمی تر شده اند و نامگذاری گیاهان خود را برای برخی از زمان در حال حاضر.

اما ارین مارینو مدیر بازاریابی نام تجاری در طوفان یا گرداب شدید می کند و متوجه است که آن را به نظر می رسد مانند آن را در حال افزایش است. “من فرض است که برخی از کارخانه عاشقان فکر می کنم از خود گیاهان را به عنوان بخشی از خانواده (یا محل کار),” مارینو گفت. “شاید نه در معنای سنتی مانند خواهر و برادر, حیوان خانگی و یا همکار—اما به عنوان یک مورد علاقه و یا ارزشمند چیز در زندگی است که باعث می شود تاثیر مثبت خود را در خانه و یا محل کار و زندگی است که می تواند آنها را به ارزش یک نام است.”

مارینو اضافه شده است که به گیاه خود یک اسم جامد آن را به عنوان یک عضو از این خانواده را که شما متعهد به مراقبت از آن را در مسافت های طولانی. کارتر همچنین توافق کردند که نامگذاری گیاه خود تایید می کند که خود را به طور کلی هدف این است که مراقبت خوب از آنها. “من می خواهم به مردم بگویید برای دیدن گیاهان خود را مانند گلدانی حیوانات خانگی. فقط به عنوان شما می خواهم نام حیوان خانگی شما باید نام خود را در کارخانه” کارتر گفت.

نامگذاری گیاهان مزایای شما بیش از حد.

من می دانستم که من می خواستم برای ایجاد یک رابطه قوی با کارخانه نوزادان از شروع و پس از من در زمان نامگذاری روند بسیار جدی است. پس از این کارگاه بیش از وجود من بود—سوار مترو با dracaena در یک طرف ملکه در دیگر. من به یاد داشته باشید با افتخار cradling آنها را در آغوش من و احساس مردم را در نگاه من از تمام گوشه و کنار در ماشین. من شگفت زده نمی شود اگر من از لحاظ جسمی درخشان مثل من فقط به هنگام تولد. اما من واقعا نمی توجه بود چون من عمیق در فکر: آنچه كه به نام آنها ؟ چه خواهد بود و شایسته است ؟

آن زمان من در خانه من بود و نزدیک به تصمیم گیری. من سعی کردم به آمده تا با نام هایی که به هم متصل بودند—مانند Tia و تامارا, وینفری و پادشاه—اما همه آنها احساس زور. سپس به من منعکس و با خودم فکر کردم چه چیزی است که من دوست دارم که می توان ریخت و به این دو زندگی گیاهان ؟

سپس آن را به من رسید: سفر. من همیشه به حال یک شور و شوق برای سفر و لیست بی پایان از “اماکن” است که شهادت به آن است. بنابراین من lightbulb لحظه چنین بود: اگر من تصمیم گرفتیم تا گیاهان و زندگی سطل لیست ؟

“[نامگذاری گیاه خود] راه دیگری برای دفاع از هویت خود را” Williford به من گفت. “I love music, بنابراین من به نام من گیاهان پس از نوازندگان دارم و این فقط یکی دیگر از راه برای جشن گرفتن چیزی است که من به ارمغان می آورد شادی و دلیل دیگری برای بحث در مورد همه چیز و مردم را دوست دارم. این یک استارت مکالمه!”

این را من برای مدت طولانی به آمده تا با دو تا از مکان های بالا من در حال مرگ به بازدید. و پس Sparti (شهری در یونان) به ملکه و راج (کوتاه در راجستان یک شهر در هند) این dracaena متولد شد. من ساخته شده یک پیمان پس از آن و وجود دارد که گیاهان را در خدمت به عنوان یک یادآوری از مکان من می خواستم به بازدید در طول زندگی و هنگامی که من در نهایت از دید من نام آنها را جای دیگری است که من تا به حال یک تمایل قوی برای بازدید است.

من می دانم من می دانم که شما ممکن است فکر “شما در حال رفتن به تغییر نام خود را?! چه نوع از گیاه پدر و مادر شما هستند!” اما بشنوید از من. که از کسی که خود را تغییر نام—فقط از “نیکول” به “Nicoletta” اما هنوز هم من معتقدم که نام می توانید تغییر دهید به عنوان تغییرات در زندگی. به عنوان زندگی حرکت می کند ما همه چیز را ببینید, آیا همه چیز, همه چیز را تجربه و آزادی برای تغییر—و من می خواستم به آن آزادی را به من گیاه نوزادان بیش از حد.

از نام انتخاب, روند, من آموخته ام یک درس بزرگ: مراقبت از زندگی چیزی است که یک خیابان دو طرفه است. بله, شما را به یک گیاه به خانه خود را برای کمک به آن را شکوفا, اما آن را نیز کمک می کند تا شما زندگی می کنند و عشق کمی سخت تر و اطلاعات مربوط به خودتان را در طول راه.

از آنجایی که من دریافت کرده ام من دو نعمت من استعداد مار گیاه. در هزاره مد—که من شرمنده از راه من قرار داده و آن را به یک رای در Instagram بین چهار مکان من می خواستم به سفر به (من واقعا با داشتن یک زمان سخت تصمیم گیری). نتیجه نهایی بود ساوانا (گرجستان) مار گیاه.

فقط به عنوان من گیاهان هویت آنها بیشتر تایید خود من به عنوان یک مسافر. آه و آنها نیز مستحکم جایی که من ممکن است در آینده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>