آلمان coronavirus تماس با ما-ردیابی برنامه Corona-هشدار نمایش داده شود بر روی آی فون در برلین در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

Krisztian Bocsi | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

Coronavirus تماس با ما-برنامه ردیابی شد به معنای نقش قابل توجهی در چگونه برخی از کشورها در برخورد با گسترش این بیماری است. اما تا کنون آنها تا به حال محدود تاثیر است.

برنامه هشدار افرادی که به نزدیکی با کسی که آزمایش مثبت برای Covid-19 ایده که “تماس با ما” که مبتلا خواهد و سپس تست و خود منزوی.

آنها هنگامی که منادی به عنوان یک بخش حیاتی از برخی از کشورها برنامه های بلند خود را مستند محدودیت. در انگلستان به عنوان مثال این نوع از برنامه به طور منظم با اشاره به در روزانه coronavirus جلسات اما در حال حاضر دولت در حال بازی کردن اهمیت آن است و تا به حال به طور کامل وصله پینه کردن آن است.

بسیاری از این برنامه های با تکیه بر تکنولوژی بلوتوث برای ارسال اطلاعیه ها هنگامی که دو صاحبان گوشی های هوشمند با رویکرد هر یک از دیگر. برخی از آنها حتی پیگیری داده های موقعیت مکانی از طریق GPS. اما در اوایل توسعه چنین سیستم عامل فعالان پرچم عمده نگرانی آنها چگونه خواهد رویکرد حفظ حریم خصوصی.

ورود اپل و گوگل است. در ماه آوریل این شرکت مجموعه ای را به شما معرفی “غیر متمرکز” چارچوب برای تماس با-ردیابی نرم افزار که با هدف حفاظت از اطلاعات کاربر و اطمینان از آنها هنوز هم کار می کنند هنگامی که مردم شروع به سفر خارج از کشور. در حالی که اپل اغلب ستایش برای گرفتن حریم خصوصی کاربر به طور جدی گوگل شده است یک هدف خاص برای انتقاد بیش تکنولوژی, سیستم عامل,’ کاستی در حفاظت از داده ها. ناگهان آن برنده شد و ستایش دیگران برای آشکار تعهد به حصول اطمینان از حفظ حریم خصوصی طراحی شده توسط.

“آنها قطعا ایجاد یک سیستم است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نزدیکی ردیابی بدون خطر اعتماد از تمرکز اطلاعات شخصی” مایکل Veale یک مدرس حقوق دیجیتال و مقررات در دانشگاه کالج لندن گفت: CNBC.

Veale بخشی از یک تیم از محققان که آمد تا با یک سیستم شناخته شده به عنوان DP-3T و یا غیر متمرکز Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی. این پروتکل که در آن اپل و گوگل بر اساس خود تماس-ردیابی ،

“آیا هر یک از این برنامه های مفید برای مبارزه با ویروس بر روی زمین است و در عین حال دیده می شود” گفت: Veale هر چند او اضافه کرد که “خیلی زود” به حکومت ،

نه یک تعویض بازی’

در یک گزارش گفته ایسلند به حال زمانی بزرگترین نفوذ هر گونه ویروس-برنامه ردیابی با 38 درصد از آن 364,000 ساکنان نصب آن. اما ایسلند نرم افزار جمع آوری شده است که مردم اطلاعات GPS “نبود یک تعویض بازی” با توجه به Gestur Pálmason معاون رئیس بازرس ایسلند Covid-19 ردیابی تیم. دانشگاه آکسفورد محققان گفت: 60 درصد از یک کشور مردم را مجبور به دانلود یک برنامه ردیابی به منظور آن موثر باشد.

“وجود ندارد تنها کشور در جهان تا به امروز است که قادر خواهد بود به نقطه را به یک برنامه و بگو که یک تعویض بازی,'” استفانی خرگوش مستقل پژوهشگر فناوری گفت: CNBC.

سنگاپور که به عنوان یک پیشگام در توسعه تکنولوژی ردیابی دیده است در حدود 2.1 میلیون دانلود از خود برنامه است. این ترجمه را به حدود 37 درصد از جمعیت کشور هنوز به خوبی زیر توصیه می شود 60% آستانه. و اگر چه ردیابی دیجیتال به نظر می رسد اقدامات کمک کرده اند و در کشورهایی مانند چین و کره جنوبی منتقدان می گویند که این فن آوری آمد در هزینه حفظ حریم خصوصی.

در نروژ بهداشت مقامات مجبور شدند به جلو و تماس خود را-ردیابی برنامه پس از یک هشدار از داده ها حفاظت از تنظیم کننده. این کشور اسکاندیناوی را در برنامه قرار گرفت در کنار بحرین و کویت در سازمان عفو بین الملل لیست “ترین هشدار دهنده توده ابزار نظارت” استفاده می شود برای ردیابی ویروس. آن را با استفاده از داده های مکان و همچنین بلوتوث و پردازش مجاورت اطلاعات مرکزی به جای فرد گوشی های هوشمند است.

“این بسیار بودن تن به تن با عنوان: شما هم در مورد مراقبت از زندگی انسان و یا شما در مورد مراقبت از حریم خصوصی” رها راشا عبدالرحیم معاون مدیر عفو بین الملل بخش تکنولوژی گفت: CNBC. “شما می توانید کاملا هم مفید تماس با ردیابی نرم افزار که به احترام به مردم و حقوق بشر و حریم خصوصی است.”

فرانسه راه اندازی ردیابی نرم افزار که با استفاده از بلوتوث برای پیدا کردن اطلاعات تماس از coronavirus بیماران. اما مانند نروژ برنامه نمی اتخاذ اپل و گوگل ، که ممکن است به ضرر آن موفقیت که فقط 14 نفر از 1.9 میلیون که دانلود نرم افزار دریافت اطلاعیه به می گویند که آنها می خواهم در معرض کسی که coronavirus-مثبت است. مانند انگلستان و فرانسه و نیز تبلیغ این برنامه به عنوان یک بخش کلیدی از کشور استراتژی به سرعت گسترش ویروس.

اپل و گوگل, مجموعه استانداردهای,

انگلستان در حال حاضر backpedalled و گفت: آن اعمال خواهد شد اپل و گوگل تکنولوژی به آن برنامه است. دولت می خواست با فشار به جلو با یک مدل متمرکز است که داده های ذخیره شده در یک پایگاه داده مرکزی اما کشف برنامه شد به مراتب کمتر موثر بر اپل از دستگاه های آندروید به دلیل حفظ حریم خصوصی اقدامات اعمال شده توسط اپل و سیستم عامل. تنها جایگزین برای تسلیم به تکنولوژی غول’ رویکرد است.

“شما باید یک وضعیت عجیب و غریب که در آن آنها دیکته نوع حریم خصوصی اقداماتی را که باید در جای خود برای تماس با ردیابی” عفو را عبدالرحیم گفت: از اپل و گوگل است. “این جالب پویا به دلیل آن را به شما نشان می دهد قدرت تکنولوژی غول است که در نهایت ما نیاز به تکیه بر خود را خوب خواهد شد به قرار دادن در محل های امنیتی-حفاظت از اقدامات است.”

اما اپل و گوگل مدل هنوز در تلاش برای گرفتن در بسیاری از کشورها است. در ایالات متحده فقط سه متحده باید آشکارا گفت: آنها با استفاده از تکنولوژی شرکت های نرم افزاری به توسعه برنامه ردیابی. وجود دارد و تا کنون هیچ نشانه ای از تلاش برای معرفی این تکنولوژی در سطح فدرال.

و حتی اپل-گوگل مدل و محدودیت های آن است. برای مثال نگرانی وجود دارد که با تکیه بر بلوتوث به جای ردیابی محل می تواند منجر به سیل مثبت کاذب با توجه به طیف وسیعی از تشخیص. هنوز هم طرفداران حفظ حریم خصوصی و حفظ آن را به بهترین گزینه موجود در حال حاضر است. و هر چند اجرای این برنامه ها در سراسر جهان شده است لرزان تا کنون محققان فکر می کنم آنها هنوز هم ارزش پیگیری به عنوان یک مکمل به صورت دستی تماس با ردیابی.

برای آنها را به کار کارشناسان می گویند که آنها نیاز به بخشی از گسترده تر سلامت استراتژی است که شامل توده تست و سخت جسمی فاصله گرفته است. آلمان برنامه — که تصویب اپل-گوگل رویکرد — نشان داده است نشانه ای از وعده با 14 میلیون نفر داشتن آن را دریافت پس از راه اندازی آن در ماه گذشته.

“تماس با ما-برنامه ردیابی نیاز به بخشی از یک بسیار گسترده تر مراقبت های بهداشتی پاسخ گفت:” عبدالرحیم. “که شامل گسترده تست و دسترسی کافی به بهداشت و درمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im