که توقف محاکمه ضد مالاریا دارو برای COVID-19 بیش از نگرانی های ایمنی

WHO Stops Trial Of Anti-Malarial Drug For COVID-19 Over Safety Concerns

که مورد حمایت محاکمه هیدروکسی کلروکین شده است “به حالت تعلیق در حالی که ایمنی بررسی شده است” (فایل)

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت این بود “به طور موقت” به حالت تعلیق آزمایش های بالینی از hydroxychloriquine به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 انجام شده در سراسر طیف وسیعی از کشورها به عنوان یک اقدام احتیاطی.

این تصمیم پس از انتشار در هفته گذشته از یک مطالعه در مجله لانست نشان می دهد که استفاده از مواد مخدر در COVID-19 بیماران می تواند خود را افزایش دهد احتمال مرگ که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

Tedros گفت که گروه اجرایی به اصطلاح همبستگی آزمایشی که در آن صدها بیمارستان در سراسر کشورهای مختلف باید ثبت نام بیماران به تست چندین درمان های ممکن برای این رمان coronavirus تا به حال به عنوان یک اقدام احتیاطی به حالت تعلیق آزمایشات با استفاده از آن مواد مخدر است.

“اجرایی گروه اجرا کرده است یک توقف موقت از هیدروکسی کلروکین بازو در همبستگی دادگاه در حالی که ایمنی داده است مورد بررسی قرار داده نظارت بر ایمنی مدیره” Tedros گفت.

“دیگر اسلحه محاکمه ادامه دارد” تاکید کرد.

هیدروکسی کلروکین است که به طور معمول استفاده می شود برای درمان آرتریت اما صدور از چهره های دولتی از جمله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-که هفته گذشته اعلام کرد او این است که مصرف مواد مخدر — باعث شده است تا دولت ها به صورت فله خرید دارو.

برزیل وزیر بهداشت همچنین توصیه می شود در هفته گذشته با استفاده از هیدروکسی کلروکین و همچنین به عنوان ضد مالاریا کلروکين به درمان حتی خفیف COVID-19 موارد است.

لانست مطالعه نشان داد که هر دو دارو می تواند عوارض جانبی بالقوه جدی به ویژه آریتمی های قلبی.

و نه مواد مخدر سود بیماران بستری با COVID-19 با توجه به لانست مطالعه که در نگاه سوابق 96,000 بیماران در سراسر صدها نفر از بیمارستان.

Tedros دوشنبه تاکید کرد که دو مخدر “پذیرفته شده به طور کلی به عنوان امن برای استفاده در بیماران مبتلا به بیماری های خود ایمنی و یا مالاریا.”

که دانشمند ارشد Soumya Swaminathan در عین حال گفت: روز دوشنبه جلسه که که مورد حمایت و همبستگی محاکمه شده بود به دنبال تنها در اثر هیدروکسی کلروکین و کلروکين.

تصمیم در مورد تعلیق ثبت نام برای محاکمه با استفاده از هیدروکسی کلروکین بود “یک اقدام موقت” او گفت:.

“ما فقط اقدام با احتیاط” که در شرایط اضطراری رئیس Michael Ryan موافقت کرد.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>