که مکث محاکمه هیدروکسی کلروکین به عنوان coronavirus درمان در میان نگرانی های ایمنی

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد وضعیت coronavirus (COVID-2019) در ژنو سوئیس, مارس 28 سال 2020 است.

دنیس Balibouse | ایسنا

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه به طور موقت به حالت تعلیق در آن محاکمه hydroxycholoroquine این دارو با حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزه مرگبار coronavirus بیش از نگرانی های ایمنی.

“اجرایی گروه اجرا کرده است یک توقف موقت از هیدروکسی کلروکین بازو در همبستگی دادگاه در حالی که ایمنی داده است مورد بررسی قرار داده نظارت بر ایمنی مدیره” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“دیگر اسلحه محاکمه ادامه دارد” Tedros گفت. “این نگرانی مربوط به استفاده از هیدروکسی کلروکین و chloraquine در Covid-19. من مایل به تکرار است که این داروها پذیرفته شده به طور کلی به عنوان امن برای استفاده در بیماران مبتلا به بیماری های خود ایمنی و یا مالاریا.”

هیدروکسی کلروکین که مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ به عنوان یک پتانسیل تغییر بازی مبارزه با کروناویروس یک ضد مالاریا مواد مخدر آن را نیز توسط پزشکان برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس.

آزمایشات بالینی متعدد به دنبال برای دیدن اگر آن را موثر در مبارزه با کروناویروس اما آن است که نه اثبات شده درمان است.

اما با وجود فقدان شواهد علمی ارائه هیدروکسی کلروکین به عنوان عملی coronavirus گزینه درمان تهمت به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه است که او به مصرف مواد مخدر برای جلوگیری از ابتلا به بیماری است.

“من اتفاق می افتد به گرفتن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک رویداد میزگرد در کاخ سفید است.

“بسیاری از چیزهای خوب در آمده اند. شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در حال مصرف آن به خصوص کارگران خط مقدم. قبل از شما آن را گرفتن. به کارگران خط مقدم بسیاری از مصرف آن است.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر. وزارت بهداشت و خدمات انسانی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از CNBC.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها با بیش از 5.4 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 345,059 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 97,000 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>