کاخ سفید به احتمال زیاد پشتیبانی دور جدیدی از محرک چک, منابع می گویند

کاخ سفید به احتمال زیاد پشتیبانی دور دیگری از محرک چک دو ارشد مقامات اداری گفت: CNBC در روز پنج شنبه.

کاخ سفید فراهم نیست بیشتر نظر جز به انتشار یک بیانیه که گفت:

“به عنوان رئیس جمهور تهمت است گفت: ما در حال رفتن به اطمینان حاصل شود که ما مراقبت از همه آمریکایی ها به طوری که ما از ظهور این چالش سالم تر و قوی تر و با رفاه اقتصادی است که چرا کاخ سفید متمرکز pro-رشد طبقه متوسط مالیاتی و نظارتی امداد.”

خانه مجموعه به رای دادن در 3 تریلیون دلار محرک لایحه روز جمعه به بلانت coronavirus همه گیر است اثرات مخربی بر اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی.

جدید براده برای مدعیان بیکاری در پنجشنبه بالغ بر فقط خجالتی از 3 میلیون در تازه ترین گزارش دوره تعدادی است که در حالی که هنوز بالا کاهش یافته و برای ششمین هفته با توجه به وزارت کار آمار و ارقام پنج شنبه.

اولین دور از محرک چک شد بخشی از 2 تریلیون دلار بسته مجاز توسط کنگره است. این قانون به نام برای با استفاده از گذشته اظهارنامه مالیاتی از دو سال 2018 یا 2019 هر کدام اخیر برای تعیین واجد شرایط بودن برای یک محرک پرداخت.

پرداخت شد تا به 1200 $برای افراد و یا $2,400 برای زوج های متاهل که فایل به طور مشترک به علاوه $500 برای مقدماتی وابستگان. پرداخت شد هدفمند در افراد ساخت تا $75,000 و زوج های که به دست آورده تا 150.000 دلار در درآمد ناخالص تنظیم. بالا که چک شد کاهش می یابد و آنها در نهایت از رده خارج به طور کامل در $99,000 در درآمد برای افراد و $198,000 برای زوج های متاهل.

CNBC لری Konish کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de