زمانی که بقیه از خانه من است, هرج و مرج, روشن میز آشپزخانه من کمک می کند تا احساس آرامش کنید—اینجا چرا

من خانه پر از من و شوهرم ما پنج فرزند ده و تحت و ما سگ و دو گربه—brims با سر و صدا و فعالیت است. اگر چه هر کس در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن همه چیز تحت کنترل هرج و مرج است که اغلب مناسب توصیف برای وضعیت خانه ما.

البته من نمی خواهد که آن را به هر راه دیگری اما من این نوع از کسی که به شدت تحت تاثیر محیط اطراف خود را. من نیاز به برخی از مقدار از صلح و آرامش در محیط فیزیکی یا مادر ندارد و شما می دانید که چگونه بقیه از آن رود.

من گیج کننده برای سفارش از بسیاری از چیزهایی که در اطراف خانه ما و من در تلاش برای یادگیری به اجازه رفتن از بسیاری—اما وجود دارد یک منطقه کوچک از خانه ما که من همیشه مطمئن شوید که کاملا روشن است: این میز آشپزخانه.

این است که می گویند که روی میز آشپزخانه استفاده نشود. آن را ندارد و اغلب. ما نشستن در اطراف آن برای هر وعده غذا و میان وعده برای برش جعبه غلات به, روبات, برای, نقاشی, شیرینی, تزئین, مشق شب و شب بازی. اما پس از این جدول استفاده می شود, آن می شود تمیز کردن. که این مورد برای هر نقطه در خانه, اما وقتی که می آید به میز آشپزخانه برای من مهم است.

نگه داشتن یک پاک کردن میز آشپزخانه باعث می شود تنظیم جدول برای وعده های غذایی بسیار آسان تر است. اگر بچه ها تمیز کردن درست زمانی که آنها در حال انجام یک پروژه آنها لازم نیست برای تمیز کردن آن قبل از آنها را می توانید غذاخوری. این احساس می کند مانند خیلی کمتر کار می کنند (و ترجمه برای کمتر وار یادآوری از من به “روشن کردن جدول! شام را تقریبا آماده است!”).

روی میز آشپزخانه اولین بار است که منطقه به طور کامل تمیز کردن پس از خوردن ما. همه چیز را می شود پاک کردن و سپس آن را خوب پاک-کردن (“دنبال خطوط بنابراین شما مطمئن شوید که برای دریافت هر بخش.”) همه ما می دانیم—و این به تصویب رسید به من از مادر خود من—که نگه داشتن آشپزخانه تمیز تضمین می کند که هر چیزی که ما را در بالا از آن نمی توانید از مواد غذایی لکه ها.

دنبال پاک کردن و تمیز کردن میز آشپزخانه است واحه ای برای من نزد. گل های تازه در مرکز راهنما (زیادی) بیش از حد. این یک نقطه حتی اگر آن را تنها نقطه ای که در آن نظم حاکم و روانی آن را نقطه شروع گرفتن همه چیز تحت کنترل است. این من کوچک هشت ضلعی از ثبات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>