چه بعدی از تغذیه کمک خواهد کرد که تصمیم گیری در این دوره برای بازارهای

ایالات متحده فدرال رزرو رئیس هیئت مدیره جروم پاول دارای یک کنفرانس خبری پس از یک کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در جلسه ای در واشنگتن, DC, 19 دسامبر 2018.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

فدرال رزرو واز علائم بالا برای حرکت به شدت به باز کردن بازارهای اعتباری و نگه داشتن پول در حال حرکت در یک بحران بی سابقه ای. چه بعدی است که در حال حاضر این چالش است.

چقدر فدرال رزرو را نشان می دهد در مورد آینده آن نیت و آنچه در آن می گوید در مورد آن نظر اقتصادی می تواند کلید این هفته دو روز نشست و استراتژیست های بازار اوراق قرضه می گویند تعدادی از نتایج می تواند بازار در حال حرکت است.

فدرال رزرو است و انتظار نمی رود به هر گونه اقدام در نرخ و یا سیاست در آن جلسه به پایان می رسد که با یک بیانیه بعد از ظهر چهارشنبه و به دنبال یک جلسه توسط رئیس جروم پاول.

پاول در حال حاضر گرفته شده اقدامات بیشتر و در یک سرعت سریع تر از هر رئیس قبل از او. فدرال رزرو به کاهش معیار نرخ بهره به نزدیک صفر و اعلام برنامه های متعدد برای کمک به بخش های مختلف بازار و اقتصاد است.

آنها عبارتند از برنامه به ارائه برنامه های وام دهی و حمایت از شهرداری ها اوراق قرضه وام مسکن تجاری کاغذ و اوراق قرضه شرکت های بزرگ. شرکت باند و امکانات باید به سختی راه اندازی شد اما باید کمک کرد تا سهولت شرایط به طوری که شرکت ها شنود گذاشته در حدود 800 میلیارد دلار در سرمایه گذاری بازار با درجه پس از فدرال رزرو اعلام کرد این برنامه در اواخر ماه مارس یک تقویت اعتماد به نفس برای بازار سهام است.

زمانی که فدرال رزرو مسائل آن بیانیه روز شنبه انتظار می رود به انتشار فصلنامه اقتصادی و نرخ بهره پیش بینی است که در آن کاهش یافته است به انجام در اوج این بحران در ماه مارس است. در حال حاضر فدرال رزرو یک فرصت برای توصیف آنچه در آن فکر می کند در آینده مسیر ممکن است نگاه مانند ارائه پیش بینی و احتمالا اضافه کردن وضوح در مورد آن برنامه ها و گام های آینده.

“”من فکر می کنم فدرال رزرو را حفظ خواهد کرد با تکیه بر کنار بودن تطابقی. به هیچ وجه آن را به سیگنال پایان دادن به آن و به هیچ وجه آن را به سیگنال تمایل به یک ضمنی و همکاری با وزارت خزانه داری ایالات متحده در حمایت مناسب و کامل عملکرد بازارهای مختلف از جمله وزارت خزانه داری بازار” گفت: تونی Banyoles معاون رئیس جمهور و عضو Pimco سرمایه گذاری کمیته.

فدرال رزرو به احتمال زیاد به جزئیات بیش از حد در آن برنامه های آینده به دلیل پیش بینی مسیر اقتصاد است بنابراین نامشخص داده می شود سریع آن سقوط. اقتصاددانان انتظار برای دیدن یک انقباض بیش از 30 درصد برای سه ماهه دوم اما آنها متفاوت است چقدر و اگر سه ماهه سوم پرش به عقب.

“فدرال رزرو می خواهد به مراقب باشید در مورد ارائه آن تا زمانی که آن را حس بهتر از چشم انداز. روز جمعه دستمزد داده ها نشان می دهد چشم انداز می تواند در هر صورت اگر مورد پایه است برای بهبود طولانی” گفت: Banyoles. وجود 2.5 میلیون شغل ایجاد شده در ماه مه با توجه به دولت گزارش اشتغال عجیبی مقابل اقتصاددانان’ هوا برای از دست دادن از 8.3 میلیون شغل است.

اما برخی بر این باورند که فدرال ریزرو نظرات مهم نیست که چقدر با دقت گردد می تواند تاثیر بازار. بازار سهام در کف مارس 23 عنوان تغذیه اعلام کرد یک باتری از برنامه های جدید و S&P 500 در حال حاضر بیش از 47 درصد از آن به بعد. خزانه بازار تا آخر هفته در آنجا ماند در یک فوق العاده پایین محدوده با 10 سال عملکرد زیر 0.75%. به عنوان شغل داده ها بهبود یافته که 10 سال عملکرد است که حرکت مخالف قیمت شروع به پریدن کرد به 0.95% در هفته گذشته قبل از پشتوانه پایین. آن را 0.82% شنبه ،

هیچ مخروطی اوقات تلخی

بازار به نظر می رسد بیشتر حساس به هر گونه تحولات در تغذیه را باز bond برنامه خرید. آن است که در حال حاضر خرید 4 میلیارد دلار در Treasurys یک روز و بازار اوراق قرضه جوانب مثبت شده اند به امید یک بیانیه از تغذیه دادن برخی از تنظیم اندازه و مدت برای برنامه.

فدرال رزرو به روز رسانی خرید آن نیت صورت کوتاه مدت و بازار شده است به دنبال یک مطلب قطعی طرح به عنوان بانک فدرال ارائه شده بود با کاهش کمی برنامه ها در طول بحران مالی است.

Evercore را تغذیه گفت: مراقب آنها تغذیه “ماندن حامی کاهش نرخ بهره برای جلوگیری از یک مخروطی اوقات تلخی” را به عنوان آن بود زمانی که آن را کشیده و دور از کمی کاهش در سال 2013. آنها گفتند که بدون یک تعهد روشن به حفظ سطح بالایی از خرید در بازار است تفسیر تغذیه به عنوان “مبارک” با اندازه و سرعت حرکت در خزانه بازده.

“این یک بازی پرخطر زمانی که شرکت کنندگان در بازار می دانند که خزانه صدور مورخ دیگر اوراق بهادار باقی خواهد ماند و بالا قرار دادن فشار رو به بالا در مدت منابع و اصطلاح حق بیمه” با یکی دیگر از پتانسیل $1 تریلیون آمدن از خزانه برای آینده محرک های مالی برنامه Evercore تحلیلگران نوشت.

کنگره است که با توجه به یکی دیگر از برنامه محرک و خزانه داری در حال حاضر به طور چشمگیری گسترش یافته حراج آن اندازه از جمله معرفی 20 سال اوراق قرضه. فدرال رزرو خریداری کرده است Treasurys در یک سرعت سریع برای کمک به حفظ بازارهای مایع و آن را به کم کردن سرعت آن خرید اما ترازنامه در حال حاضر ballooned به بیش از $7.1 تریلیون.

“ما فکر می کنم آنها هنوز هم داریم یکی دیگر از 3 تریلیون و یا به طوری که ترازنامه خواهد بالا برود گفت:” ریک Rieder رئیس جهانی درآمد ثابت chief investment officer در بلکراک. “یکی از چیزهایی که واقعا مهم برای نرخ بهره است که فدرال رزرو موجب کاهش مقدار آنها در حال خرید خزانه صدور نگه می دارد.”

Rieder گفت: میزان بدهی خزانه در حال افزایش است و در 10 سال معادل است تا 72 درصد. “میزان عرضه در پایان از منحنی قابل توجه است. که رفتن به یکی از کلیدهای” او گفت:.

شده است وجود دارد گمانه زنی که بانک فدرال می تواند اعلام برنامه در برخی از نقطه برای کنترل منحنی عملکرد و جلوگیری از نرخ بهره از افزایش بیش از حد, به عنوان اقتصاد شروع به بهبود می بخشد.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به شنیدن کلیات از جایی که آنها در حال رفتن و آنها فکر می کنم آنها خواهید بود در این نرخ پایین برای یک دوره طولانی از زمان” گفت: Rieder. “من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به یک عملکرد خاص منحنی کنترل. من فکر نمی کنم آنها می خواهند برای رفتن این مسیر مگر اینکه همه چیز به طور قابل توجهی بدتر است.”

جان بریگز سر استراتژی در NatWest بازار گفت: عدم وجود یک اطلاعیه از تغذیه خود به خزانه داری خرید می تواند فشار قرار داده و در پایان مدت ، او است که به دنبال تغذیه به اعلام برخی از جزئیات چقدر خزانه داری بدهی های آن را خرید و در چه مدت زمان.

“می گویند که آنها اعلام چیز من فکر می کنم فکر می کنم بازده می توانید حرکت به بالا … [بازده 10 ساله] رفت و تمام راه را به 95 واحد کاهش یافت و به 80” گفت: Briggs. “من فکر می کنم آنها می تواند بازگشت و آزمون 95 و تمام راه را به 100 دلیل فدرال رزرو خواهد بود و نه حمایت از پایان مدت.”

Briggs گفت: در آنچه که او خواستار Covid QE که بانک مرکزی تنها 13 درصد از خرید خود را در 20 تا 30 سال وزارت خزانه داری اوراق بهادار. “اگر آنها آن را به 20 ٪ و پس از آن به وضوح تغذیه نمی خواهند طولانی پایان به افزایش است. اگر آنها این کار من فکر می کنم اصلاح از بازده بالاتر می تواند ادامه گفت:” Briggs. در فدرال ریزرو QE3 برنامه 27 درصد از خرید خود را در پایان مدت, او گفت:.

نرخ بهره و هوا

جان هیل ارشد درآمد ثابت استراتژیست در BMO گفت: فدرال رزرو پیش بینی خود را ممکن است بازار در حال حرکت است.

“نقطه در ماه مارس وجود دارد بسیار قطعیت آن شده اند که مضر برای قرار دادن بهترین حدس می زنم. من انتظار دارم که ما تا به حال به اندازه کافی داده و آنها را قرار داده ایم کارکنان اقتصاددانان بر این برای چند ماه. در حال حاضر آنها باید حداقل احساس راحتی قرار دادن یک بهترین حدس و چه سیاست مناسب خواهد بود,” او گفت:.

هیل گفت: این امر مهم به ببینید که چگونه به سرعت تغذیه می بیند نرخ بیکاری حذف از گزارش 13.3%. برخی از تغذیه ناظران می گویند که سیاست گذاران می تواند با استفاده از تعداد بالاتر به عنوان زمان پایه به سادگی به دلیل گزارش مشکلاتی در اطراف دولت شماره.

“چگونه به سرعت می کند بیکاری و بازگشت به 5٪? این چند ماه چهارم یا این چند سال ؟ و پولی پاسخ بسیار متفاوت به هر یک از آن گفت:” تپه. “آنها شده ایم بسیار روشن در مورد عدم قطعیت است. کلمه قطعیت نشان داد تا 21 بار در بژ کتاب. جمعه گذشته آنها تا به حال 10 میلیون در اشتغال بخش غیرکشاورزی. چگونه می توانم آنها را پیش بینی کرد؟”

فدرال رزرو فراهم می کند نرخ بهره را هدایت در اصطلاح نقطه رسم یک نمودار با ناشناس نوشته از 17 کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو مقامات. “آن جالب خواهد بود به دنبال نقطه. من فکر نمی کنم شما در حال رفتن برای دیدن منفی, نقطه, اما ممکن است” گفت: Rieder. پاول و سایر مقامات رسمی گفته اند که آنها در برابر منفی نرخ.

Briggs گفت: بازار ممکن است در گذشته هر نرخ بهره پیش بینی به دلیل چشم انداز نامشخص باقی مانده است و در دراز مدت پیش بینی ها به احتمال زیاد به تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im