چند چیز مقایسه به سطح آرامش یک حمام حباب می تواند به ارمغان بیاورد. داشتن یک وان حمام در خانه خود یک مزیت بزرگ پس از یک روز طولانی است. از سوی دیگر بارش دوش سر و اسپری دوش می تواند به همان اندازه به عنوان درمانی, نه به ذکر است یک کمی آسان تر برای تمیز کردن.

بنابراین اگر شما مجبور به انتخاب بین نصب خیساندن وان یا یک باز, دوش, که یکی از نشانه بهتری برای ارزش فروش مجدد خانه خود?

با توجه به ملی آشپزخانه و حمام ارتباط میان مالکان که در حال بازسازی خود را به استاد حمام, محبوب ترین ویژگی های یک حمام با دوش دستی سر و نصب شده بر سر و دوش. مستقل وان دوم محبوب ترین اتاق خواب استاد ویژگی و خیساندن وان ساعتهای سوم.

در حالی که صاحب خانه ممکن است انتخاب کردن برای باز کردن دوش زمانی که نوسازی املاک و مستغلات کارشناسان ما نظرسنجی بر این باورند خریداران ممکن است به اشتراک گذاری همان اولویت است.

“مستقل خیساندن وان بیشتر معماری تاثیر به فضا از باز دوش می گوید: Tom Kenny, یک شریک در Scott Simpson طراحی+ساخت. “وان باید به عنوان یک مجسمه قطعه است که به یک لذت عاملی است که ترجمه به بالاتر از ارزش فروش مجدد.”

حتی پس هر دو ویژگی های مثبت و منفی خود را. خریداران که کودکان و یا برنامه را به آنها را در آینده در نظر بگیرند حمام کردن گزینه های زمانی که خانه شکار.

“این است که به چالش کشیدن برای استحمام کودکان را با تنها یک” توضیح می دهد که جولی Gans, قطب نما, نماینده املاک و مستغلات در نیویورک است. “زمانی که آنها بچه کوچک پدر و مادر می تواند استحمام آنها را در وان ویژه که متناسب با در سینک اما هنگامی که بچه ها بزرگ تر شدن آن, آنها به طور کلی نیاز به یک وان حمام” او دلیل.

کسانی که در انتهای دیگر این طیف سنی می تواند بدون وان. “افراد مسن مانند برای جلوگیری از وان حمام—آنها مانند پیاده روی دوش” Gans می گوید. چرا که دومی می تواند به کاهش احتمال افتادن. با توجه به CDC وجود دارد 29 میلیون می افتد هر سال در میان آمریکایی های قدیمی تر.

“تعادل و ثبات تمایل به یک مشکل به عنوان سن شما و نیاز به بلند کردن پای خود را بر روی لبه وان حمام را افزایش می دهد, خطر سقوط,” Gans توضیح می دهد. حتی اگر آنها تحرک مسائل در حال حاضر خریداران ممکن است برنامه ریزی برای آینده است. “سالمندان تمایل دارند به دنبال هر گونه تحرک و افزایش ویژگی به خصوص در حمام” Kelczewski می گوید. “توانایی به سن در محل را فراهم می کند برای راحتی و حمایت از خانواده است.

داشتن یک حمام ممکن است به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر به یک خریدار در رابطه با بهره وری انرژی. آن را به طور کلی پذیرفته شده است که گرفتن یک دوش با استفاده از آب کمتر از یک حمام و آن طول می کشد کمتر انرژی برای گرم کردن آب.

و آخر شاید بارز ترین عامل در نظر بگیرید هنگامی که امید بستن برای هر یک دوش یا وان? دوش ترجیح داده برای کسانی که در زمان کوتاه. آنها را بسیار سریعتر راه را برای استحمام به عنوان مخالف به انتظار برای پر کردن یک وان.

البته اگر خانه خود را حداقل دو حمام وجود دارد انعطاف پذیری بیشتر در تصمیم گیری خود را. کنی توصیه می کند که شما قرار داده وان را در یک حمام و یک دوش در یکی دیگر.

فرض کنید شما فقط باید یک حمام ؟ “من می خواهم سعی کنید به جا یک دوش و وان—بهترین از هر دو جهان” توصیه جینا مک کی مجوز املاک و مستغلات فروشنده در قطب نما در نیویورک ،

و اگر اتاق به اندازه کافی به صورت جداگانه دوش او توصیه می کند شدن وان. “من همچنان به دیدن وان را به عنوان یک نیاز در بسیاری از خریداران لیست آرزو.”

اگر شما دو حمام وجود دارد یک انتخاب درست وقتی که می آید به استاد حمام. مک کی توصیه قرار دادن دوش در حمام و وان در ثانویه ،

“من در حال حاضر نشان دهنده یک فروشنده که انتخاب برای حذف وان از حمام استاد به منظور گسترش رد پا از مجاور دفتر خانه فضایی” می گوید. “آنها خود را تنها با استفاده از ثانویه حمام را وان را به بچه های خود حمام و احساس فضای اضافی در دفتر خانه خواهد بود با ارزش تر برای فروش مجدد پایین خط—و آنها حق داشتند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو