آنچه به گیاه در ماه جولای (چون آن را خیلی دیر نیست برای شروع باغبانی)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به عنوان تحریک از ماه جولای آغاز می شود بسیاری از باغبان تمرکز تلاش های خود را در مراقبت و نگهداری از موجود خود را باغ—اضافه کردن بیشتر گیاهان. اما ارزش در ادامه کاشت به جولای و پرورش جدید و نوپای گیاهان در کنار مادر باغ. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند انتخاب گیاه مورد علاقه خود را گیاه مهد کودک است و رو به کاهش در حال حاضر است که در واقع بهترین زمان برای رفتن به شکار برای گیاه فروش. شما پیدا کردن بسیاری از گیاهان در فروش و همچنین دانه و دیگر باغبانی دنده. احمق نیست خودتان را به فکر کردن در فصل کاشت است که پس از مارس یا این که شما گیر انجام تنها باغبانی داخل سالن. سرگرم کننده است فقط شروع!

البته ارائه شده متفاوت خواهد بود از کشاورزی منطقه به منطقه اما گیاهان در این فهرست رشد در بسیاری از مناطق. فقط به یاد داشته باشید که زمانی که شما در حال کاشت در گرمای تابستان شما باید سعی کنید به نگه داشتن کولر صبح و شب. گیاهان تمایل به استرس اگر آنها پیوند نقل مکان کرد و در آفتاب کامل از یک روز گرم. (اگر شما به دنبال برای آزمایش با کاشت کاری ظریف در ماه جولای مطمئن شوید که برای انجام تحقیقات خود را اول است.) در زیر پنج بزرگ میدارد ارزش اضافه کردن به باغ خود را در این ماه.

گران چندساله برای مقرون به صرفه

یکی از چیزهای مورد علاقه من برای انجام این کار در ماه ژوئیه به رفتن چند ساله شکار در مرکز باغ محلی. در این زمان است که کسانی که دلار بالا باید گیاهان پایین مشخص شده اند. در این نقطه در این فصل بسیاری از این گیاهان شده اند نشسته روز پس از روز در معرض عناصر. آنها احتمالا به نظر نمی آید خیلی بزرگ است زیرا آنها هنوز در خود پلاستیکی زمینی گلدان است که باعث می شود آنها را حتی سخت تر برای کودکان به حرکت می کند. کلی خریدار نمی خواهید برای خرید یک ترد به دنبال گیاه—اما از دست دادن آنها را به دست آورید.

شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن همه نوع از perennials مشخص شده و گاهی بیش از نصف قیمت. سال گذشته مادر من و من “وانیل و توت فرنگی” ادریسی که به طور معمول با قیمت حدود 40 دلار برای $10 در هر کدام در یک فروشگاه بزرگ جعبه مرکز باغ. این نیز زمان زیادی را برای دریافت تخفیف در بوته گل رز و علف و دیگر بزرگتر گوشتخوار ، این گیاهان ممکن است نگاه کمی بدتر برای پوشیدن در حال حاضر, اما زمانی که شما آنها را پاک کردن و کشت آنها را به شما خواهد شد در سال بعد! چندساله دارای توانایی قابل توجهی برای جستن به عقب زیر سال پس از در معرض بودن به استرس است.

شما همچنین می توانید شروع به فکر کردن در مورد چیدن بهار-گل چندساله است که در برخی مناطق کاشته می شود در اواخر تابستان یا اوایل پاییز.

این چند منظوره گیاهان به اندازه کافی مقاوم کاشته می شود در ماه جولای. من می دانم باغبان که تا به حال موفقیت هر دو کاشت شمع و همچنین دانه پس از آن قطعا ارزش امتحان کنید. اگر شما به دنبال دانه هر مرکز باغ هنوز هم باید آنها را داشته باشد. اگر شما به دنبال به خرید گیاهان شما ممکن است به اطراف خود نگاه کمی, اما آنها به احتمال زیاد هنوز هم در خارج وجود دارد.

هر دو ریحان و کل رشد زمانی که در زمین کاشته شده و همچنین در ظرف باغ. آنها فوق العاده همراه گیاهان بدون توجه به زمانی که و یا که در آن شما را انتخاب کنید به آنها را رشد. هر گیاهی است نسبتا جمع و جور به طوری که آنها ممکن است یک گزینه عالی به جای هر یک ساله است که هیچوقت آن را از طریق شروع از تابستان است.

استفاده از ریحان برای پیتزا خانگی و صنایع دستی کوکتل. برخی از چیپس کلم پیچ. اگر پخت و پز شما نیست forte هر دو ریحان و کلم پیچ می تواند در کاهش ترتیبات گل و یا به سادگی رشد به عنوان گیاهان زینتی.

در طول باغبانی حرفه ای من پیدا کرده اند که می succulents تمایل به ساده ترین جایگزینی به صورت سالانه است که نمی توان آن را در گرما و یا برای شکست دانه که نمی جوانه زده. یک نوار گسترده ای از باغ تخت که ناخوشایند است? سعی کنید خوب گل ناز stonecrop. آنچه در مورد خالی گوشه ای کوچک از یک ظرف باغ ؟ قطعا چوب یک echeveria در آن وجود دارد. بدون توجه به این مورد می succulents یک گزینه فوق العاده به پاپ را به باغ خود را در ماه جولای.

به عنوان طولانی به عنوان آنها باید بخشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب می succulents خوب خواهد بود در خارج از منزل برای تابستان. شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آبیاری آنها را به عنوان مقدار به عنوان دیگر بخش هایی از باغ خود را و شما خواهد شد بدون شک پیدا کردن که آنها را رشد بسیار سریع خواهد شد که بسیار تعجب برای مردمی که می succulents در داخل خانه.

یکی از بهترین قسمت در مورد استفاده از گیاهان شاداب در باغ خود است که زمانی که از آن شروع به سرد خارج شما می توانید پیوند را به یک مزرعه و آنها را در داخل. واقعا آن را مانند یک دو برای یک!

Zinnias هستند اسب های کاری از باغ ارائه روشن و قابل توجهی شکوفه تمام تابستان طولانی, مهم نیست چقدر داغ است. دیگر واقعا چیز فوق العاده در مورد zinnias است که می توان آنها را کشت دوباره (یا برای اولین بار!) در ماه جولای. این گیاهان سریع به جوانه زدن و سریع به رشد بنابراین شما نمی خواهد که به صبر بیش از حد طولانی برای دیدن نتایج.

بازار نیز اشباع شده با انواع مختلف از, انواع, از, بد بو, ترکه به پررنگ شکوفه با سر بزرگ. اگر شما می خواهید بزرگ رنگ و شکوفه اما مطمئن نیستید از آنچه به گیاه zinnias نمی خواهد نا امید. آنها نیز فوق العاده برش, گل, پس, هنگامی که آنها رشد قارچ چند ساقه و آنها را در داخل برای مورد علاقه خود را در گلدان. و خبر خوب: Zinnias هستند غیر سمی برای سگ ها و گربه ها.

Black-eyed Susans (Rudbeckia)

Rudbeckia مشترک هستند چندساله گلهای بومی آمریکای شمالی است. Rudbeckia—اغلب به نام black-eyed Susans—بسیار مقاوم گیاهان که باعث می شود آنها را به یک گزینه عالی برای گیاه در ماه جولای. این یکی دیگر است که شما به احتمال زیاد پیدا کردن در باغ مرکز در ماه جولای در حال انتظار برای re-homed.

Black-eyed Susans توسط حیات وحش و به شما شکوفه از طریق اکتبر است که جایزه اضافه شده است. نه تنها این شکوفه فراهم میآید از تابستان به رنگ زرد و نارنجی, اما آنها نیز به خوبی مخلوط را با سقوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد و فلفل زینتی.

تنها چیزی که شما باید به نگرانی در مورد با این گیاهان است که توانایی خود را برای گسترش در طول زمان و بیش از باغ خود را. شما باید برای جدا کردن آنها هر چند سال یا بیشتر—به طور مشابه به irises dahlias و بعد گل نیلوفر—به منظور نگه داشتن آنها را از خفگی خود را از گیاهان دیگر. مهم است به یاد داشته باشید: Rudbeckia است سمی برای سگ و گربه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de