چه باید بکنید اگر شما و هم اتا قی خود را مخالف بر مفهوم “اجتماعی فاصله”

قبل از حرکت در کنار هم, شما احتمالا فلفلی هم اتا قی خود را با مقدار زیادی از سوالات—همه چیز از “چه دما آیا شما مانند ترموستات در مجموعه?” به “آنچه خود را در آستانه”،” به احتمال زیاد غایب از خود سوال هر چند یک فرضی مانند “چه درجه اجتماعی فاصله شما متعهد به باید ما تجربه جهانی و همه گیر است که ما می اندازد به lockdown با هم؟”

در عین حال در اینجا ما هستند. اجتماعی فاصله است که در حال حاضر بخشی از فرهنگ ما و شما و هم اتا قی خود را فقط ممکن است تعاریف متفاوت در COVID-19 عبارت. احسان یک زن خواسته نیویورک تایمز‘ “از Ethicist” آیا او می شی به او همخانه پسر آینده بیش از به صورت روزانه. خود من Facebook خوراک به سهم عادلانه خود را از حکایات—یک دوست که به خانه آمد از او کار ضروری برای یک حزب از 10 در آپارتمان خود و پس از آن خود را شکست و اجاره; دیگری که هم اتاقی حاضر به قرار دادن او Tinder خرما در مکث; دیگری که هم اتاقی حاضر به قرنطینه با وجود اینکه در معرض COVID-19.

نزدیک به یک سوم از بزرگسالان در یک زندگی مشترک خانواده با توجه به مرکز تحقیقات پیو. های چهارم زندگی به معنی هم اتاقی نیاز به اعتماد به یکدیگر برای تصمیم گیری در خانواده را ، در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می دهد راهنمایی برای کسانی که نظارت بر مسکن مشترک (مانند مدیران املاک) وجود دارد املای خاص برای هم اتاقی.

آنچه شما باید انجام دهید اگر شما هم اتاقی بسیار سهل انگار بیشتر از شما که آن را می آید به اقدامات حفاظتی در میان COVID-19? در اینجا برخی از راهنمایی از کارشناسان برای کمک گرفتن در همان صفحه.

ایجاد یک اجتماعی فاصله نسخه از خود را هم اتاقی توافق

مهندس Ansley بارنارد صرف هشت ماه زندگی در یک جدا گنبد با دیگر دانشمندان ناسا برای شبیه سازی تجربه سفر به مریخ است. او گفت: نگهبان که “صحبت کردن در مورد یک درگیری بالقوه در اوایل چیز مانع از بدتر شدن است.” Parlaying که مشاوره Kendra Lehner ارتباطات کاردانی به صورت مشترک یک سرویس است که مدیریت بیش از 1600 شرکت-زندگی و microstudio خوابگاه در سراسر کشور نشان می دهد اجتماعی ایجاد فاصله هم اتاقی توافق.

در حالت ایده آل شما باید آمد تا با قرنطینه قوانین در اوایل مستند. اما آن را خیلی دیر به گفتگو با هم اتاقی های خود را.

همه چیز به بحث شامل تمیز کردن پروتکل (غالبا لمس سطوح مانند دستگیره های درب و لوله ها باید ضد عفونی روزانه) شخصی, مرزهای فضا چه باید بکنید اگر کسی مریض شود و اندازه خود را جمعی دایره اجتماعی. برخی از هم اتاقی در سراسر کشور, برای مثال, توافق کرده اند که برای حفظ صلح در خانه های خود را با تایپ اجتماعی فاصله قوانین مشترک Google Doc.

نگاهی به ‘مرد عزیز’ رویکرد به قاب گفتگو

اگر شما هم اتاقی دارای یک سهل انگاری رویکرد اجتماعی فاصله یک استراتژی خوب برای برقراری ارتباط نگرانی خود را خواهد بود به قاب آن پس “سلام مرد” مخفف یک تعارض رویکرد می گوید: نیکی وینچستر یک روانشناس بالینی و صاحب سینسیناتی مرکز رفتار درمانی ديالکتيکی.

D: توصیف حقایق از این وضعیت است. این ممکن است چیزی مانند “شما تا به حال یک تجمع بزرگ” با وجود اجتماعی فاصله هنوز هم در اثر.

E: بیان احساسات و افکار. “من احساس می کنم واقعا بی احترامی چون شما قرار دادن بهداشت و درمان در معرض خطر هنگامی که شما نقض سفارشات مانند آن.”

یک: دفاع از آنچه شما می خواهید. بهتر است به عنوان خاص که ممکن است با آنچه شما در حال پرسیدن.

R: تقویت است که شما فرد دیگری بگویم آنچه در آن برای آنها است. در این سناریو می تواند باشد که شما همچنان به هم اتاقی ارتباط و شما احساس مورد احترام است.

“مرد” بخشی از مخفف امر به سبک رویکرد خود را.

M: آگاه. آیا چشم پوشی از هر گونه حمله یا انتقاد و جلوگیری از یک “رکورد شکسته” در حالی که شما درخواست آنچه شما می خواهید.

یک: به نظر می رسد اعتماد به نفس. هنگامی که شما در حال ساخت درخواست خود هم اتاقی شما می خواهید به طور مستقیم و با اعتماد به نفس. حفظ یک تن سالم در صدا و معذرت خواهی نیست برای پرسیدن اجتماعی و فاصله گرفتن قوانین دنبال داشته باشد.

N: مذاکره است. در اینجا که در آن شما می تواند مذاکره را با هم اتاقی و مایل به کمی به دریافت یک کمی وینچستر می گوید. “شما همچنین می توانید به نوبه خود جداول و دیدن اگر آنها هر گونه پیشنهادات در مورد چگونه به حل و فصل موضوع” او می گوید.

دریافت به مقامات درگیر

به عنوان آخرین چاره—و اگر شما در یک منطقه که در آن اجتماعات بزرگ هنوز ممنوع—شما می توانید از مقامات درگیر اگر هم اتا قی خود را نگه می دارد ، مقررات متفاوت توسط شهرداری اشاره برایان Pendergraft یک مستأجر وکیل در مریلند است. “بسیاری از حوزه های قضایی در حال تحمیل مدنی و کیفری مجازات برای افرادی که در حال برگزاری اجتماعات بزرگ,” او می گوید. مستاجرها در آن دسته از حوزه های قضایی که خود را نگران هم اتاقی’ اجتماعات بزرگ می توانید گزارش این جنایت به پلیس برای اجرای قانون به عنوان آنها را از هر گونه جرم و جنایت دیگر او می گوید. شما می توانید با تماس غیر اضطراری خط.

البته این بی سابقه بار و هیچ کتاب راهنما برای مرور این شرایط جدید با هم اتاقی. امیدوارم احترام گفتگو کمک می کند تا بازگرداندن آرامش در خانواده خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im