آنچه روز یکشنبه “کامل مستند” شبیه در بنگلور

Coronavirus Karnataka: بیش از 2000 COVID-19 موارد گزارش شده از دولت تا کنون (فایل)

بنگلور:

شهر بنگلور در روز یکشنبه از نگاه راه آن را در شروع مستند دو ماه پیش – حمل و نقل عمومی بود که از خیابانها تنها خدمات ضروری در دسترس بودند و به مردم گفته شد به ماندن در خانه وجود دارد مگر اینکه دلایل بسیار خوب می شود.

کارناتاکا اعلام کرده است یک “کامل مستند” برای دو روز یکشنبه – اول بود امروز و دوم مه 31 روز پایانی از مرحله چهارم از مستند در سراسر کشور. این است که با وجود محدودیت های متعددی که یا برداشته یا کاهش در طول این مرحله از مستند.

از “کامل مستند” می آید به عنوان دولت گزارش کرده است بیش از 2000 COVID-19 موارد و 42 مرگ و میر تا کنون. آن را به امید جمعه آتن را آهسته گسترش این رمان coronavirus; مشابه تلاش راه اندازی شد توسط همسایگان تامیل نادو در ماه گذشته که تعطیل تمام شهرستانها برای چهار-پنج روز.

خاموش کردن در کارناتاکا گذشته تا ساعت 7 صبح شنبه.

این یکشنبه به طور معمول در جاده های شلوغ در منطقه کسب و کار مرکزی مانند مهاتما گاندی جاده و تیپ جاده بودند تقریبا خالی از سکنه تنها با چند وسایل نقلیه جسارت جلو.

تنها مغازه ها باز بودند داروخانه ها و مواد غذایی ،

یک غرفه گل باز شد در Jayanagar پیچیده اما با هیچ کس به فروش آنها به Rudramma باقی مانده بود ایستاده در او به زیبایی چیده شده غرفه و نظر مستند.

“این مستند است که برای خود ما خوب است. اما نه یک نفر آمده است به خرید هر چیزی امروز. من را امتحان کنید و آنها را به فروش برساند چرا که آنها خشک خواهد شد به هر حال” او گفت:.

qq53i2i4

گل-فروشنده افتتاح غرفه اما مشتریان کمیاب شد در طول مستند

یک فاصله کوتاه Kandaswamy فروش بود سبزیجات و میوه ها اما بسیاری نمی شد خرید. وجود دارد چند مشتریان بود اما او بیشتر به تنهایی و تنها با سگ خود را Appu برای شرکت.

fojsk3sk

کارناتاکا را در زیر کامل مستند دوباره یکشنبه آینده

یک busload پلیس شده بود, نوشته شده در اینجا به مطمئن شوید که هیچ مستند نقض.

در هفته گذشته, Karnataka حال اجازه حمل و نقل عمومی به عملکرد ها و مغازه ها در خارج از مهار مناطق اجازه داده شد برای باز کردن. این شهرستان آغاز شده بود به نگاه شلوغ و بیشتر شبیه به آن از قبل مستند خود است.

اما با افزایش موارد بیشتر از کسانی که از کشورهای دیگر – یکشنبه بود یک یادآوری است که کارناتاکا است که هنوز در تلاش برای کار کردن یک راه برای مقابله با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>