آنچه متحده گفت: در مورد قرنطینه به پروازهای داخلی رزومه: 10 امتیاز

What States Said About Quarantine, As Domestic Flights Resume: 10 Points

Coronavirus: پرواز داخلی عملیات از سر گرفته خواهد شد از امروز دولت گفت: (فایل)

دهلی نو: پرواز داخلی عملیات از سر گرفته خواهد شد صبح روز دوشنبه دو ماه پس از یک مستند در سراسر کشور اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی برای شکستن coronavirus زنجیره انتقال. پیش از سفر هوایی بودن دوباره – توسعه ماهاراشترا و تامیل نادو در میان دیگران ابراز نگرانی در مورد – متحده صادر دستورالعمل بیش از قرنطینه و جداسازی مسافران ورودی. این آمده پس از بحث های طولانی بین مرکز و ایالات متحده با دومی هیچ گونه نگرانی در مورد یک همراه افزایش جدید COVID-19 موارد است. اطلاع از سرگیری سفر هوایی تحویل داده شد توسط یک صدای جیر جیر در روز چهارشنبه از اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزیر Hardeep سینگ پوری که در دو نوبت در هفته گذشته گفت: short-haul مسافران نیاز به قرنطینه می شود.

اینجا بالای 10 امتیاز در قرنطینه دستورالعمل توسط کشورهای مختلف:

  1. ماهاراشترا شد و مورد توجه در روز یکشنبه. با ساعت قبل از پرواز از سر گرفته وزیر Uddhav Thackeray گفت: تنها اضطراری پرواز اجازه داده می شود در درون دولت است. مدت کوتاهی پس از, وزیر کابینه نواب ملک گفت NDTV که 25 پرواز مسافر اجازه داده می شود به کار گیرند از فرودگاه بمبئی. دولت هنوز به موضوع خاص قرنطینه دستورالعمل اما با بیش از 50,000 COVID-19 موارد پیشگیری از موارد جدید از خارج خواهد شد از ویژگی های به شدت در هر برنامه.

  2. تامیل نادو در اوایل نوشت: به این مرکز درخواست داخلی برای سفر هوایی به تعویق افتاده به مستند پایان در مه 31. اواخر یکشنبه شب هر چند آن را مجاز 25 پروازهای ورودی و منتشر SOP در قرنطینه. بدون علامت و خفیف علامتی مسافران را متحمل خواهد شد 14-روز قرنطینه در هر خانه و یا هتل. در حد متوسط و به شدت متاثر از مردم خواهد شد در بیمارستان بستری شود. همه مسافران را قرنطینه مهر مهر با جوهر پاک نشدنی; آنها می توانند ترک فرودگاه بدون چنین یک تمبر.

  3. دهلی نو که گزارش شده در حدود 13,000 موارد و 231 مرگ و میر تا کنون نمی خواهد قرنطینه بدون علامت مسافران ورودی. پنجاب ارسال خواهد شد بدون علامت مسافران به 14 روز از خانه قرنطینه; کسانی که در نهایت تست مثبت خواهد بود معطوف به جداسازی مراکز. Chandigarh صادر کرده است دستورالعمل های مشابه و همچنین نگه داشتن اطلاعات تماس از تمام مسافران و همچنین به عنوان آنها را به امضای یک تعهد.

  4. کرالا که گزارش سه مورد در کشور ارسال خواهد شد مسافران هوایی به 14 روز خانه قرنطینه. بنگال که اصرار بر شبیه طلسم جداسازی اما پرواز به دولت خواهد شد و تنها ممکن است شروع به پس از 28 به دلیل آسیب های ناشی از طوفان Amphan هفته گذشته; کلکته فرودگاه شده بود آب گرفتگی و آسیب دیده به دلیل طوفان.

  5. آسام بود که برای اولین بار به واکنش نشان می دهند پس از Hardeep سینگ پوری نظر در قرنطینه نیست که نیاز است تقسیم آن 14 روز از قرنطینه به طور مساوی بین خانه و نهادی فاز. وزیر Himanta Biswa سرما تا به حال در پاسخ به آقای پوری نظر با اصرار دارد که دولت خواهد صفحه نمایش و قرنطینه تمام تماس های ورودی مسافران است. کشورهای دیگر در غرب نیز اعلام کرد دوره قرنطینه. Mizoram نیاز مسافران ورودی به دولت اجازه انجام یک COVID-19 تست و انجام 14 روز از قرنطینه. تریپورا را انجام استخر تست و مانیپور را تست علامتی مردم است. هر دو را بپرسید برای خانه, قرنطینه به مدت 14 روز.

  6. اوتار پرادش ارسال خواهد شد کسانی که قصد اقامت در کشور تا 14 روز خانه قرنطینه. آنها را آزمایش می شود و پس از شش روز و می تواند در نهایت انزوا و اگر آن را با بازده منفی است. کسانی که بدون یک اتاق جداگانه و توالت برای جداسازی می توانید انتخاب برای نهادی شده است. کسانی که قصد ترک این دولت در عرض یک هفته نیاز به ارائه جزئیات و بلیط بازگشت قبل از خروج از فرودگاه. همه مسافران باید ثبت نام https://reg.upcovidin.

  7. کارناتاکا اصرار بر قرنطینه برای تمام تماس های ورودی مسافران هوایی از ماهاراشترا راجستان ، گجرات تامیل نادو و Madhya Pradesh – کشورهای با بالاترین عفونت دفعات مشاهده شده است. هفت روز نهادی جداسازی اجباری خواهد بود. اگر مسافران تست منفی در استخر, تست آنها ارسال خواهد شد برای خانه قرنطینه برای یکی دیگر از هفت روز است. مسافران از کشورهای دیگر خواهد شد و در صورت 14 روز از خانه شده است.

  8. چتیسگر اصرار بر 14 روز نهادی قرنطینه اگر چه مسافران می توانید بین صرف زمان در یک دولت-اجرای تاسیسات و یا یک هتل. گوا و قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر را تست تمام تماس های ورودی مسافران است. هیماچال پرادش اجازه خواهد داد که ساکنان تنها از دولت به آنفولانزا در قرنطینه در انتظار کسانی که به علامت.

  9. حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep پوری زودتر گفت: قرنطینه برای آگهی خواهد باید با رسیدگی می شود در یک شیوه عملی. “ما نمی تواند 14 روز’ قرنطینه آن است که عملی نیست… چرا ما ساخت یک سر و صدا در قرنطینه? موارد مثبت نمی شود, شبانه روزی,” او گفت: در حالی که همچنین با اعتراف به این که وجود دارد می تواند بدون علامت مردم است.

  10. امروز صبح کشور ثبت شده بزرگترین-single روز پرش در تعدادی از coronavirus موارد به عنوان 6,767 جدید بيماران گزارش شده در 24 ساعت گذشته. کل موارد در حال حاضر 1.31 لاخ و 3,867 مرگ و میر مرتبط شده اند به شدت بیماری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>