What States Are Planning For Lockdown 4, Starting Monday: 10 Points

Coronavirus مستند به احتمال زیاد به گذشته توسعه یافته مارس 17, برای بار سوم

دهلی نو: اجازه می دهد حمل و نقل عمومی از جمله مترو و خدمات پرواز و شروع مجدد فعالیت های اقتصادی در غیر مهار مناطق در میان طرح های ارسال شده توسط متحده به دفتر نخست وزیر به عنوان مرکز تساوی برنامه به صورت مرحله به مرحله خروج از کشور مستند. در اوایل این هفته نخست وزیر نارندرا برگزار شد شش ساعت تماس تصویری با چند وزرای ارشد و خواسته متحده ورودی در این زمینه است. مستند 4.0 به دنبال پروژه “عادی بر روی زمین”. فعلی مستند – سوم پس از آن به اجرا گذاشته شد در 25 مارس – برنامه ریزی شده است تا پایان روز یکشنبه. از آن خواهد شد تمدید دوباره با توجه به افزایش شدید در تعداد موارد اما با پرچم های قرمز بیش از وضعیت اقتصاد بیشتر تسهیلات در فعالیت های اقتصادی به احتمال زیاد. در سراسر هند coronavirus موارد شروع به پریدن کرد 3,976 در 24 ساعت گذشته با 100 مرگ و میر گزارش شده در آن زمان است. تعداد کل موارد در کشور عبور کرده 81,000 با 2,649 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. تعدادی از کشورها از جمله آندرا پرادش, کرالا, Karnataka, Gujarat و سرمایه های ملی دهلی نو پیشنهاد کرده اند بازگشایی swathes بزرگی از اقتصاد و جامعه بسته در اوایل مستند فاز. آندرا برای مثال پیشنهاد کرده است که از سرگیری تمام اقتصادی و فعالیت های غیر مهار مناطق. جنوب ایالت 2,137 فتح کرد گرفته شد COVID-19 موارد با توجه به وزارت اطلاعات و 11,422 مردم در قرنطینه.

  2. دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, پرداختن رسانه ها در روز پنج شنبه پس از دریافت بازخورد از ساکنان گفت: برخی از فعالیت های اقتصادی باید اجازه داده شود در دهلی نو به جز در مهار مناطق. به نام او برای بلند کردن اجسام از بیشتر محدودیت در دهلی نو – همه از آن تعیین شده است “منطقه قرمز” به پیشنهاد بالا-غلظت موارد است.

  3. کرالا – یک دولت است که به شدت متکی به گردشگری به صورت درآمد – می خواهد مترو خدمات محلی قطار پروازهای داخلی رستوران ها و هتل ها به دوباره باز کرد. دولت که گزارش داد هند برای اولین بار سه coronavirus موارد قابل توجه ساخته شده گام های مسطح عفونت منحنی – از 560 موارد گزارش شده نزدیک به 500 درمان شده است و تنها چهار مرگ و میر گزارش شده است. این باعث می شود دولت درخواست امکان پذیر است, یک مقام گفت.

  4. کارناتاکا نیز که به خوبی انجام می شود برای جلوگیری از ویروسی شیوع خواسته است این مرکز برای اجازه به دوباره باز کردن رستوران ها و هتل ها و سالن ها – فضاهای عمومی بسته شده هفته پیش به تشویق اجتماعی فاصله و بررسی ویروس گسترش یافته است. کارناتاکا است 959 فعال coronavirus موارد در هر صفحه اصلی وزارت اطلاعات با بیشتر 1,518 در انزوا. هفته گذشته این اجازه را بارها و بارها به فروش مشروب در غذای آماده بر اساس “تا مارس 17”.

  5. تامیل نادو نیز خواست برای فعالیت های اقتصادی به دوباره آغاز شده و به جز در مهار مناطق. درخواست شده است به احتمال زیاد با احتیاط مشاهده شود دولت ثبت نام خروش عظیم در COVID-19 موارد طی چند روز گذشته. سبزی در بازار سرمایه کشور چنای مرتبط شده است بیش از 2600 موارد است. حکم AIADMK است, اما, گفت, این موفق به شناسایی مناطق که در آن ویروس است که به سرعت در حال گسترش. 4,623 مردم در قرنطینه در دولت که از دوشنبه اعلام کرد عمده تسهیلات از جمله فرمت ساعات کار برای مغازه ها و موسسات خصوصی.

  6. گجرات که 9,591 موارد و گزارش کرده است 586 مرگ و میر می خواهد برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی در تمام مراکز شهری. این می آید با وجود سنگین caseload در شهرستانها مانند احمدآباد سورت و وادودارا با سه حسابداری برای 80 درصد از دولت موارد; احمدآباد به تنهایی حساب برای 70 درصد از این رقم با توجه به وزارت اطلاعات. منابع می گویند این مرکز است که نگران این وضعیت در گجرات که در آن به عنوان بسیاری از 2,08,537 مردم هنوز در قرنطینه

  7. ماهاراشترا – دولت بیشترین شدت تحت تاثیر قرار – است که تمایلی به باز کردن بیش از حد از اقتصاد و یا بیش از حد بسیاری از دفاتر. با حدود 30,000 موارد و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر دولت امروز اعلام کرد یک فرمت از مستند در بمبئی و دیگر قطعات; بمبئی به طور گسترده ای به عنوان هند سرمایه مالی تقریبا 16,000 موارد در خود را دارد. حکم شیو سنا-NCP-کنگره, دولت, با این حال اعلام کرده است که عمده دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای صنایع. با 1,289 و شمارش دولت نیز حداکثر تعداد مهار مناطق دیگر. همچنین نزدیک به سه لاخ مردم در قرنطینه بالا بردن ترس در حال حاضر بیش از تاکید زیرساخت های بهداشت و درمان.

  8. Bihar, Jharkhand و Odisha رفته اند راه دیگر هر سه متحده درخواست به صورت دقیق و مستند به ادامه. COVID-19 مورد اعداد در این کشورها در حال بالا رفتن و تنظیم شده برای صعود و حتی بیشتر با بازگشت مهاجران سرگردان در سراسر کشور است. بیهار وزیر Nitish کومار روشن ساخته است این مستند در دولت خود تمدید خواهد شد به مه 31. او همچنین گفت: آرامش و دستورالعمل ها باید به سمت چپ به دولت های منطقه. بیهار است 994 موارد و هفت, مرگ و میر, Jharkhand اتحاد 197 مورد و سه مورد مرگ و Odisha دارای 611 مورد و سه مورد مرگ.

  9. اوتار پرادش نیز به احتمال زیاد به ارائه یک چالش بزرگ برای مرکز پرجمعیت گزارش دولت 3,902 موارد مثبت و 88 و میر تا کنون. وزیر یوگی Adityanath دولت نیز 2.3 لاخ مردم در قرنطینه و یا در انزوا. پنجاب COVID-19 اعداد نیز تورم در روزهای اخیر با 1,935 موارد گزارش شده, 32 کشته و حدود 40,000 در قرنطینه. پنجاب وزیر Amarinder سینگ است که در میان کسانی که در خواست برای گسترش این مستند بیان کرد در این جلسه با PM مودی که “ما باید قوی و مستند. من اطمینان خواهد داد حکومت نظامی”.

  10. آسام نیز نامیده می شود برای گسترش مستند. وزیر Sarbananda Sonowal که همچنین نشان داد که آن را تا این مرکز را به یک تصمیم در این زمینه شد به نقل از خبرگزاری ANI: “اجازه دولت هند را یک نمایش به دلیل آن است که تنها یک گام… بسیاری از مراحل در نظر گرفته شود”.

با ورودی از آنی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو