چه MSMEs ممکن است از جمله دستمزد برای کارگران: 10 امتیاز

هر ثبت نام MSME ممکن است واجد شرایط برای 20 درصد اضافی وام منابع می گویند.

دهلی نو: دولت ممکن است به پرداخت سه ماه حقوق کارمندان از کوچک و متوسط کسب و کار برخورد با کروناویروس و ماه از مستند, منابع روز چهارشنبه گفت:. همچنین این برنامه برای تضمین به Rs 3 لاخ کرور وام به MSMEs یا میکرو, شرکت های کوچک و متوسط برای کمک به آنها جزر و مد بیش از این ویروس در بحران است. در روز سه شنبه ساعت مودی اعلام کرد Rs 20 lakh کرور روپیه – معادل 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی — در اقدامات مالی و پولی برای راه اندازی مجدد یک اقتصاد بروز 50 روز تعطیلی صنایع و دیگر فعالیت های اقتصادی برای اطمینان اجتماعی فاصله و جلوگیری از گسترش COVID-19. وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به آدرس رسانه ها در 4 بعد از ظهر امروز برای به اشتراک گذاشتن جزئیات عظیم بسته است.

در اینجا 10 صفحه به روز رسانی در این داستان:

  1. منابع گفت: از ماه آوریل تا ژوئن دستمزد کارکنان از MSMEs ممکن است از پرداخت کارکنان دولت در شرکت بیمه.

  2. کارمند بیمه تامین بودجه و یا ESIC is a self-تامین مالی سلامت بیمه طرح در دولت است که اجباری برای کارکنان کسب درآمد به Rs 21,000 روپیه در ماه است. این ESIC بودجه که 31,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر ارائه جبران خسارت به صورت نقدی تا سه ماه از بیکاری است.

  3. دولت نیز ممکن است پرداخت کارکنان سهم صندوق اندیش برای کسانی که در MSME بخش کسانی که در قرعه کشی تا 30000 تومان در ماه است. این محدودیت در حال حاضر 15,000 تومان. این هزینه دولت های اضافی 5,000 تومان کرور روپیه مقامات می گویند.

  4. یک سال توقف در بازپرداخت وام برای MSMEs نیز ممکن است یکی از طرح های پیشنهادی در نظر گرفته می شود.

  5. شرکت های کوچک ممکن است واجد شرایط برای قرض اضافی 20 درصد از اعتبار خود را محدودیت منابع گفت.

  6. دولت نیز ممکن است کمک به صنايع کوچک و متوسط در وام با پرداخت سهم مورد علاقه و یا داشتن وام بازسازی.

  7. کسب و کارهای کوچک شده اند بدترین آمار مستند با فعالیت های خود را از آمدن به توقف است. برخی از 10 کرور کارگران در معدن و ساخت و ساز و تولید و خدمات بخش شده اند در سمت چپ بیکاری با توجه به این مستند با توجه به گزارش های مختلف.

  8. صدها نفر از هزاران نفر از پول نقد گرسنگی کسب و کارهای کوچک یا معوق و یا خود را قطع کرد دستمزد کارگران در این ماه می گویند صنعتگران و رهبران اتحادیه. هند تولید کنندگان سازمان (AIMO)- صنعت بدن به نمایندگی از برخی از 100,000 تولید کنندگان کوچک – گفت: در ماه گذشته که بیش از دو سوم از اعضای آن در مواجهه با مشکلات در پرداخت حقوق.

  9. چند متحده نوشته شده بود به دولت اجازه می دهد تا استفاده از وجوه جمع آوری شده تحت کارکنان دولت و صندوق بیمه برای پوشش دستمزد و یا حداقل بخشی از آن را برای مستند دوره است.

  10. MSMSe کوچک و متوسط کسب و کار با سرمایه گذاری در تجهیزات بیش از 10 تومان کرور. کسب و کارهای کوچک حساب برای نزدیک به یک چهارم از هند $2.9 تریلیون اقتصاد و استخدام بیش از 50 کرور کارگران با توجه به دولت تخمین می زند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im