چه موراویا ستاره و چگونه می توانم آن را استفاده در دکور خانه?

شما ممکن است نگاه عشق از موارد خود را به شما تزئین خانه با, اما شما ممکن است همیشه نمی دانم سابقه در پشت آنها و یا که در آن برخی از سبک حتی از آمد. اسکاندیناوی الهام گرفته از گلدان و اواسط قرن مدرن صندلی ها کمی واضح تر از درب سینه یا کاسه میوه جعلی ، یکی دیگر از کسانی که مبهم موارد است ؟ موراویا ستاره ها—شما می دانید کسانی که از نظر بصری خیره کننده چند وجهی آسمانی اشکال معمولا در صورت آویز یا خیط و پیت کردن کوه لامپ است که شما ممکن است را دیده اند در همسایه ایوان یا حتی معلق در خود entryway.

این بد بو اشکال هندسی اغلب دیده می شود در خانه, boho, دکور, طرفداران, اما آنها همچنین می توانند اعتصاب مرزی وتر در یک فضای سنتی و یا استفاده در مراکش الهام گرفته از اتاق. به اندازه کافی جالب توجه موراویا ستاره های طولانی و پیچیده تاریخ است که در واقع کمی به کار با سبک های آنها معمولا همراه با.

کجا موراویا ستاره ریزند ؟

این موراویا ستاره منشاء داستان شروع می شود با موراویا کلیسا. با توجه به وب سایت کلیسای این ستاره ها آمد از هندسه درس. موراویا مدرسه شبانه روزی دانش آموزان در آلمان ساخته شده است این پیچیده ستاره در طول کلاس و رهبران مذهبی و کلیسا کارگران به ارمغان آورد و این ستاره همراه با آنها را در حالی که انجام کار تبلیغی در طول قرن نوزدهم.

در موراویا, دین, ستاره نمادین است از خدا است و اغلب در ارتباط با ستاره بیت لحم است که منجر به یک انجمن از این ستاره ها با ظهور در طول فصل کریسمس. در حالی که این شکل نمادین است که هنوز هم مورد استفاده در کلیسا بسیاری از مردم را اتخاذ کرده اند و آن را به خانه های خود را به عنوان سکولار بیانیه دکور با هیچ وابستگی مذهبی.

این Moravians یک گروه مذهبی متعلق به موراویا کلیسا یک فرقه پروتستان. آنها را از سرچشمه مدرن روز جمهوری چک اما با توجه به موراویا حوزه علميه سایت دین است که در حال حاضر تمرین در سراسر جهان با بالاترین غلظت از اعضا در آفریقا است.

چه ویژگی های کلیدی از یک موراویا ؟

خوشبختانه, شما نمی خواهد نیاز به ایجاد یک شکل چند وجهی از کاغذ به همراه یک نسخه از موراویا تار به خانه خود را. این ستاره به طور معمول در بر داشت در قالب فلزی-قاب شیشه ای paneled لامپ می شود برای فروش در بسیاری از خانه دکور فروشگاه ها و خرده فروشان آنلاین است. ساخته شده از 12 pentagrammic چهره موراویا ستاره شکل نیز شناخته شده به عنوان یک Stellated وجهی. شما می توانید این مجموعه لامپ در تقریبا هر رنگ در حال حاضر, اما نظر اصلی رنگ موراویا وب سایت کلیسا متحده “در حالی که ما بیشتر آشنا با ستاره سفید اولین ستاره بود متناوب قرمز و سفید امتیاز. ستاره رنگ هم شامل قرمز و زرد و سفید و زرد و زرد ‘انفجاری’ با مرکز است.”وقتی که می آید به استفاده از ستاره در خانه شما لامپ نسخه اغلب به عنوان کامل بیانیه قطعه بالای جدول اتاق ناهار خوری به عنوان یک نقطه کانونی در یک entryway فقط خاموش یا روشن کردن میز کار خود را و یا خواندن گوشه از سربار. چرا که بسیاری از آنها ساخته شده از روشن یا سفید شیشه موراویا ستاره آسان لمس تزئینی به ترکیب آن را به هر سبک طراحی شما در حال حاضر در محل. شما حتی می توانید پیدا کردن مینیاتوری موراویا ستاره ها برای استفاده به عنوان ظریف, میز قهوه دکوراسیون یا bookends.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>