آنچه اتفاق افتاده در طول Jeyaraj-Beniks دستگیری? فیلم دوربین مدار بسته شمارنده پلیس

فیلم دوربین مدار بسته را نشان می دهد Jeyaraj پسر Beniks نوردی بر روی یک دوچرخه سوار ترک سوار شدن

چنای:

در میان خشم فزاینده بیش از مرگ و میر در تامیل نادو از یک مرد و پسرش را دستگیر و برای نگه داشتن مغازه خود را باز فراتر از مجاز ساعت و امنیت فیلم به نظر می رسد در تناقض ادعا می کند که این دو نفر تا به حال در برابر دستگیری و مبارزه با پلیس است.

فیلم دوربین مدار بسته از Tuticorin اسیر Jeyaraj, 59 و پسرش Beniks, 31 در لحظات قبل از بازداشت آنها بودند ستهنکولم پلیس در ژوئن 19 برای نقض coronavirus مستند قوانین با نگه داشتن تلفن همراه خود را ذخیره 15 دقیقه فراتر از مقررات منع رفت و آمد.

تایمر در فیلم دوربین مدار بسته را نشان می دهد فراتر از 9 PM. NDTV نمی تواند گواه بر صحت این فیلم است.

هفت و نیم دقیقه فیلم از شب از ماه ژوئن 19 نشان می دهد که هیچ دلیل حداقل در نمای دوربین به عنوان شاه ظ توسط پلیس ادعا می کند. نه نشانی از آن را نشان می دهد هر “نورد در اطراف” توسط مردان که پلیس تا به حال گفته شد بخشی از گرم مبارزه که منجر به دستگیری این پدر و پسر جفت.

Jeyaraj دیده می شود ایستاده در خارج از فروشگاه صحبت کردن در تلفن همراه, پس از راه رفتن از این دوربین را مشاهده کنید. بعد از آن یک گروه کوچک از فروشگاه خود را. سپس Beniks دیده می شود, با عجله از, ظاهرا بعد از پدرش. روشن نیست که چه اتفاقی افتاده خاموش دوربین.

Beniks و برخی از مردان پس از بازگشت در حالی که بدون Jeyaraj برای مذاکره در این مرحله به خود گرفته اند و به زندان. Beniks هاپ در دوچرخه سواری و برگ مغازه.

دو مرد گفته می شود در معرض شکنجه های وحشیانه که شب را در ایستگاه پلیس. خانواده خود را مدعی آنها شديد داخلی و خارجی زخم از جمله خونریزی.

روز پس از بازداشت یک قاضی گزارش ارسال آنها را به قضایی بازداشت بدون نگاه کردن به مردان بودند که در یک وسیله نقلیه پلیس بدن خود را گفته تحمل نشانه هایی از ضرب و شتم وحشیانه.

Beniks که زخم وحشت اعضای خانواده اش درگذشت در 22 ژوئن در حالی که پدرش روز بعد درگذشت.

شاه مدعی این دو نفر تا به حال بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته با پلیس و مجروح شدند زمانی که آنها نورد در اطراف در خیابان, تلاش برای مبارزه بازداشت. افسران ارشد پلیس NDTV سعی کردم به تماس با ما برای پاسخ نداد پاسخ به تماس.

مرگ غم انگیز شده اند نسبت به کشتار در آمریکا از جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که خفه زمانی که یک افسر پلیس دوخته او را با زانو در حالی که دستگیری او را خفگی او در این فرآیند است. اعتراضات آغاز شده است که در حال گسترش به نقاط مختلف جهان است.

مردم در سراسر هند از جمله فعالان و سیاستمداران و مشاهیر خواستار قتل اتهامات علیه پلیس درگیر است. پلیس باید ثبت نام تنها یک مورد مرگ مشکوک ، دولت تصمیم گرفته است به دست بیش از این تحقیقات به CBI که برخی از فعالان می گویند می تواند رقیق مورد و تاخیر عدالت برای Jeyaraj و Beniks.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید