WGBH است پخش یک هفته رایگان Julia Child محتوا—در اینجا این است که چگونه به سازمان دیده بان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آیا می دانید چه این زمان با همه گیر ما در تلاش برای انجام همه ما پخت و پز خود را واقعا می تواند استفاده از? کل خیلی بیشتر جولیا کودک در آن است. خوشبختانه یک ایستگاه تلویزیونی خود را ارائه می کنند که فقط.

بوستون عمومی تلویزیون ایستگاه اصلی صفحه اصلی جولیا کودک می داند که چگونه به خود را جشن وطنی قهرمان. WGBH در اصل پخش این آشپز فرانسوی زمانی که آن آغاز شد و در سال 1963 و در حال حاضر آنها در حال اعلام کرد در هفته آینده “جولیا کودک هفته” و پخش قسمت های اصلی و خیلی بیشتر بر روی وب سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را در YouTube, Facebook و کشش کانال.

برای آخرین بار در سال شما قادر به تماشای تمام 10 فصل نشان می دهد در آمازون از طریق توافق خود را با PBS اما این فقط در پخش نشان می دهد. از 3 تا 6 بعد از ظهر هر روز هفته و بعد از ظهر (ممکن است 25-29) ایستگاه خواهد air قسمت کامل از این آشپز فرانسویاز جمله برخی از معروف ترین غذاهای مانند boeuf Bourguignon پنیر سوفله و موس شکلات همراه با تن از محتوای دیگر مخلوط شده است. به دنبال مصاحبه با سرآشپزها و مواد غذایی شخصیت در چگونه جولیا تحت تاثیر قرار زندگی خود و پخت و پز — از جمله کریس کیمبال و مارکوس Samuelsson — زندگی می کنند و سوال و جواب جلسات با بوستون غذا مردمی در رسانه های اجتماعی از جمله Tiffani کارولینای شمالی از بالا آشپزو جوآن چنگ آرد نانوایی.

اما شاید هیجان انگیز ترین بخش این فیلم آرشیوی و نگاه اجمالی نادر در پشت صحنه فیلم جولیا در پروونس Provence در 1970s که اجرا شود همراه با متن و تفسیر از الکس Prud نفس و سپس جولیا بزرگ-برادرزاده و همکاری نویسنده در این کتاب زندگی من در فرانسهدر مورد همان مدت زمان ، برای جولیا طرفداران این یک فرصت نادر برای دیدن و شنیدن بیشتر از بخش مهمی از زندگی خود را.

هیچ کلمه ای در عین حال اگر جشن هفته شامل همه بخش مورد علاقه هنگامی که او نتواند تلنگر در یک سیب زمینی کلوچه و فقط با قاشق آن را به سمت راست از روی میز بازگشت به تابه یادآوری بینندگان “شما به تنهایی در آشپزخانه و هیچ کس نمی تواند شما را ببینید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de