ما آزمایش این سوپر علاقه داشتن به واقع خوب به دنبال جعبه سگ—و آن را کاملا به ارزش اعتیاد به مواد مخدره

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما به تازگی اضافه شده یک توله سگ به خانواده خود و سپس شما احتمالا فکر کردن در مورد آموزش جعبه. در حالی که برخی از صاحبان سگ ترجیح می دهند به سرمایه گذاری در یک جعبه در همه دیگران با استفاده از یک جعبه برای خانه آموزش و مقاصد سفر است. بسیاری از سگ مانند در اختیار داشتن یک کوچک فضای محصور به خواب بیش از حد ساخت یک جعبه ابزار سودمند برای هر دو شما و خود تالار گفتگوی جوانان ایرانی. تنها مشکل ؟ اکثر جعبه نیست دقیقا… زیبا و دل انگیز. آنها نیز بسیار بزرگ است که می تواند یک مسئله مهم برای ساکنان آپارتمان. وارد Diggs. با نام تجاری باعث می شود, هوشمند, شیک, آسان برای استفاده و حیوان خانگی محصولات ما رو برای تست برنده جایزه جعبه سگ برای خودمان.

این Revol جعبه خارج از غرفه را برای آن به طور جدی طراحی هوشمند—نه تنها آن است که محکم و با دوام, اما آن را نیز تاشو بنابراین شما می توانید آن را زمانی که استفاده نمی کنید. آن را دارای دو درب و سه دسترسی به نقاط از جمله سقف دریچه است که به شما اجازه حضور به توله سگ خود را بدون برخورد با ناراحتی از کنار درب. آن را نیز آسان برای تمیز کردن با تشکر از پایین قابل حمل سینی و ارگونومیک درها را قفل ایمن بر روی آنها که خرج کردن نیست. و البته آن را به طور جدی خوب به دنبال. می آید در دو رنگ (اگر چه آبی است که در حال حاضر به فروش می رسد) و حتی جراحی مش سیم طرف نگاه بهتر از بسیاری از جعبهها.

در ارشد مسئول امور مالی فیل Vuong و خود را از شر pup رایلی کردم به تست کردن Revol و گزارش کلی بازخورد مثبت است. سود اصلی با توجه به فیل است که چگونه از آن آسان است به راه اندازی و چگونه به خوبی ساخته شده است. “این احساس محکم تر از سابق ما جعبه و مواد قطعا بهتر” را تایید فیل. “رایلی در زمان به آن را بسیار به سرعت و به نظر می رسد آن را دوست دارم!”

“این بسیار ساده راه اندازی, اگر چه من می گویم که آن را بسیار سنگین و چرخ کوچک هستند به طوری که آن را نه ساده ترین چیزی که به حرکت می کند.” اگر شما اغلب مسافرت هر چند “این یک راه بهتر فضا-بهینه ساز از سنتی جعبهها و ساز و تاشو است که فوق العاده مفید است.” بدون شک وجود دارد که Revol تعویض بازی است برای کسانی از ما با حیوانات در فضاهای کوچک نه تنها به دلیل آن را آسان برای پنهان شدن اما همچنین به این دلیل آن را نمی eyesore و در می آمیزد کمی بهتر از دیگر جعبهها.

بزرگترین باهم البته قیمت است. با شروع در $245 برای کوچکترین اندازه Revol بسیار گران تر از سنتی جعبهها—این است که, اما ارزش آن را اگر شما زیاد مسافرت و یا واقعا نیاز به یک فضای کوچک-راه حل. در حال حاضر Diggs ارائه شده است 20 درصد متوسط, مدل, و شما همچنین می توانید نمره 10 درصد کردن اندازه کوچک با کد DIGGS10. بزرگترین اندازه است که توصیه می شود برای سگ های تا 90 پوند. در حال حاضر فروخته شده است اما مطمئن باشید تا دوباره در آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>