“ما باید به عمل’ — HHS وزیر آذر هشدار ‘پنجره بسته شدن’ به توقف coronavirus سنبله

وزیر بهداشت و خدمات انسانی, Alex آذر می پوشد یک ماسک صورت در حالی که حضور در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس تست در باغ گل رز کاخ سفید در مارس 11 سال 2020 در واشنگتن, DC.

درو Angerer | گتی ایماژ

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر یکشنبه هشدار داد که زمان در حال اجرا بود ایالات متحده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به عنوان موارد ظهور در سراسر کشور به ویژه در جنوب آمریکا و غرب است.

“ما باید از این ابزار برای انجام این کار” آذر گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات است. “اما پنجره بسته است ما باید به قانون و مردم به عنوان افراد را به عمل به مسئولیت. ما نیاز به فاصله اجتماعی ما نیاز به پوشیدن ما پوشش صورت که در آن ما نمی توانیم فاصله اجتماعی به ویژه در این مناطق است.”

آذر هشدار می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس ادعا می کنند این کشور به “مسطح منحنی” و موارد جدید می توان به افزایش تست ظرفیت. با این حال سابق CDC مدیر تام فریدن گفت: فاکس نیوز یکشنبه که افزایش منتسب به جامعه انتقال در ایالات متحده است که بازگشایی بیش از حد به سرعت.

“به عنوان یک دانشمند متخصص اپیدمیولوژی, من می توانم به شما بگویم با 100% یقین است که در بسیاری از کشورهای که در آن شما شاهد افزایش آن است که یک افزایش واقعی” فریدن گفت. “این است که بیشتر تست های آن را بیشتر گسترش ویروس.”

ایالات متحده دیده می شود چندین روز متوالی از رکورد خوشه در موارد زیر تعدادی از کشورها به سرعت بلند کردن اجسام مستند محدودیت برای بازگشایی اقتصاد خود را.

ایالات متحده روز جمعه گزارش داد 45,255 اضافی coronavirus موارد روز جمعه به یک رکورد بالا تعداد روزانه موارد آورده شده است که از کل موارد گذشته 2.5 میلیون نفر در سراسر کشور است. متحده ضربه سخت ترین عبارتند از تگزاس و آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و نوادا.

همانطور که از جمعه در آمریکا هفت روز به طور متوسط از موارد جدید افزایش بیش از 41 درصد در مقایسه با هفته پیش.

این کشور در یک موقعیت قوی تری برای مبارزه با ویروس از آن بود که در آغاز شیوع این بیماری با توجه به آذر که با اشاره به افزایش تست ظرفیت, درمان, تماس, ردیابی, تامین تجهیزات حفاظت شخصی و بیمارستان ظرفیت.

آذر گفت که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر می تواند افزایش در چند هفته آینده. مرگ و میر ناشی از COVID-19 به طور کلی عقب دیگر نقاط داده ها مانند بستری شدن در بیمارستان و عفونت.

آذر در مصاحبه با سی ان ان دولت از اتحادیه را تکذیب کرد و گفت که ایالات موعد مقرر بازگشایی گره خورده بود به سنبله در موارد و به جای سرزنش نامناسب “رفتار فردی” است که گسترش ویروس.

“که خیلی در مورد آنچه که قانون می گوید در بازگشایی به عنوان آنچه که ما رفتارهای درون آن” آذر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید