ما به یک خانه فيزيوپاتولوژی $100—در اینجا چیزی است که او خریداری شده در فروشگاه ظرف

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در حالی که یک حرفه ای صحنه خانه ممکن است نگاه بسیار شیک است که به آن تعلق دارد در صفحات یک مجله براق یک تصویر کامل زیبایی است که همیشه به اندازه کافی به فروش اموال.

“هدف ما با مرحله بندی است که واقعا به یک خانه احساس می کنم مثل یک صفحه اصلی” گفت: کیرستن Blazek مدیر خلاق از A1000XBETTER یک مرحله بندی و طراحی داخلی شرکت در لس آنجلس. “ما در انتخاب عناصر دکور که واقعا کمک به اضافه کردن به ارتباط عاطفی یک خریدار را با یک خانه است.”

اما چه کسی می گوید که ارتباط عاطفی نمی تواند از یک جعبه بزرگ فروشگاه ؟ بسیاری از حرفه ای کارآموزان—Blazek شامل—بزرگ طرفداران ظرف, فروشگاه, نه فقط برای آن سازماندهی محصولات, اما برای دکور آن را به عنوان به خوبی.

ما خواسته Blazek برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است که با صرف $100 در مرحله بندی صفحه اصلی ملزومات از ظرف فروشگاه. در اینجا او بر میدارد. (او رفت و 6 سنت بیش از, اما ما نمی تقسیم موها در اینجا.)

(توجه داشته باشید: حتی اگر برخی از ظرف فروشگاه فروشگاه فیزیکی باقی می ماند بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس شما هنوز هم می توانید سفارش آنلاین محصولات به صورت تحویل خانه و یا استفاده از آن رایگان تماس با ما منظقه وانت برنامه به صورت آنلاین سفارش. چک کنید اینجا را برای مکان های شرکت.)

“عشق ما را به استفاده از پارچه های طبیعی در ما stagings برای اضافه کردن عمق و گرما و بافت. این سبد می تواند بسیاری از استفاده می کند: به جای یک گلدان گیاه (فقط فراموش نکنید که آب سینی در پایین) و یا برای پر کردن یا نرم کردن بی دست و پا زاویه یا گوشه ای در یک اتاق. ما اغلب با پارچه مزین کردن یک پرتاب پتو یا محل پرتاب بالش در یک سبد مانند این را به عنوان به خوبی به عنوان آن را در یک شومینه اجاق با آتش در آن است.”

“در آشپزخانه ما سبک ما می خواهم برای اضافه کردن لایه ها و ابعاد. یک برش هیئت مدیره مثل این می افزاید: یک ارتفاع های مختلف و همچنین گرما از تن چوب. ما را سبک آن را مسطح با اشیاء, کتاب میوه های تازه و سبزیجات و همچنین می تواند استفاده از آن برای ایجاد یک کمی مینی بار منطقه است. ما همچنین محل برش تخته ایستاده در برابر یک backsplash—دوباره, فقط به بازی با ابعاد و لایه.”

“ما می خواهم برای ایجاد نرمی در entryway منطقه و یا یک اتاق رختشویی و این کت قلاب می تواند در هر منطقه است. ما می خواهم به استفاده از زیبا ترکی حوله و بزرگ به دنبال کلاه و کیف پول در کت قلاب.”

“ساخت یک حمام زیبا در یک مرحله بسیار مهم است. پس از همه, آن را معمولا حمام و آشپزخانه است که فروش خانه. ما دوست داریم برای دریافت خلاق در حمام و همیشه اضافه کردن در خشک یا سبزی تازه در علاوه بر این به خیلی منسوجات. آن را نیز مفید به خنثی قطعات اصلی مانند این حمام مجموعه ای. لیوان حتی می تواند استفاده به عنوان یک گلدان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de