ما خواسته 29 مشاهیر برای به اشتراک گذاشتن ایده آل خود را قبل از خواب این بود که محبوب ترین پاسخ

آیا شما تا به حال وعده داده شده خود را شما می خواهم برای رفتن به بستر اولیه تنها به طور گسترده ای بیدار در 2 صبح بعد از شراب خواری-تماشای “Schitt نهر” (حتی اگر به شما گفت فقط یک قسمت)? یا مخالف: شما می خواستم برای بیدار ماندن و در نهایت تماشای “انگل” اما شما گذشت بعد از پنج دقیقه و دیگری آخر هفته می رود که شما لازم نیست شاهد درخشان مجموعه دکوراسیون هر کس صحبت کردن در مورد.

خوبه پس همه حالات شامل تلویزیون, اما نکته این است: آل bedtimes تمایل به متفاوت از واقعیت است. اما این بدان معنا نیست که اهداف نمی هنوز هم وجود دارد و مشهور به حال مقدار زیادی برای گفتن در مورد خود—صرف نظر از اینکه آیا یا نه آن را در واقع اتفاق می افتد.

به عنوان بخشی از ما شب کامل در سری ما از مشاهیر آنچه ایده آل خود را “ضربه یونجه” زمان برای یک دلیل و یا دیگر. پس از به دنبال از طریق ما گذشته مصاحبه و تجزیه و تحلیل نتایج ما نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که یک مورد نظر خواب outshined بقیه: حدود 10 p. m.

“اگر من رفتن به رختخواب در 10 p. m. (که به ندرت حتی اتفاق می افتد این روزها) و هشت ساعت است که ایده آل من خواب” Tia Mowry گفت: در طول مصاحبه. اولیویا وایلد به طور جداگانه توافق گفت: “10 p. m. آن را هرگز اتفاق می افتد.” Malin Akerman, Danielle Brooks و ماری کوندو در میان دیگران است که به ذکر است که 10 شب بود گلدیلاک از bedtimes.

یکی می تواند خواب مناسب است ؟ و در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از عادات وجود دارد خارج وجود دارد برای افزایش شانس شما در واقع رفتن به رختخواب در زمان وجود دارد دستورالعمل های مبتنی بر سن است که می تواند به شما حس چقدر خواب شما واقعا باید به قالب مناسب قبل از خواب برای شما.

ما در تمام شب کامل در س و کشیده و برخی از بهترین پاسخ. شاید شما یک هنرمند مشهور خواب دوقلو.

“وجود دارد هیچ ایده آل زمان خواب. برای من تنها به خواب رفتن در بازه 90 دقیقه. من می خواهم به جای یک ساعت و نیم از خواب از دو یا دو و نیم. پس از آن یک ساعت و نیم تا سه ساعت چهار و نیم تا شش و یا هفت و نیم. و اگر شما واقعا خوش شانس است و تا به حال یک شب دیوانه نه.”

“من به خواب رفتن بین 7 و 8 با دختران من هر شب. اگر من یک شام, آنها مانند, ” چه شما یک شام؟!’و من احساس وحشتناک و گفتم: “بله اما من حق بازگشت و پس از آن من جهش به رختخواب با آنها.”

“من احساس می کنم بهترین بین 12 و 12:30. اگر من در خانه به تماشای تلویزیون من خودم تا نیمه شب درست مثل آن شب مدرسه. پس از آن من به نوبه خود تلویزیون خاموش و من به خودم 30 تا 45 دقیقه به باد کردن.”

“پس از من از خواب بیدار با بچه ها هر روز صبح به آنها را به مدرسه, من می خواهم برای رسیدن به تخت 10. اما اگر آن را یک شب در, و ما می دانیم که این آخر هفته من می گویند 12 ساعت است.”

“احتمالا نیمه شب. من می خواهم به برخی از تلویزیون خوب در برخی از نوازش.”

“اگر من مرده خسته من عبور اما اگر من تا شلوغ و زیادی برای انجام این کار من مطمئن شوید که برای خودم حداقل 6 ساعت است.”

“در آخرین, 12 a. m. I don’t بازی در اطراف من باید برم تا خیلی زود است.”

“به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است, است که ایده آل من قبل از خواب. 7:30 p. m. خیلی زود است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>